Şimdi Ara

EVGA GeForce GTX 1080 Tİ FTW 3 11 GB - Kullanıcı İncelemesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
8
Favori
23.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sniper Ghost Warrior Contracts 1440p-4K DX11 Very High

• Hocam selamünaleyküm hayırlı akşamlar sizden özel bir ricam olacak müsait olduğunuz bir vakitte geri dönüş yaparsanız da mutlu olurum normalde özel mesajdan ulaşmak istiyordum ama özel mesajdan fotoğraf gönderilemedi için ya da ben beceremediğim için direk konu üzerinden ulaşmak istedim

Ben şu anda ekran kartı ve işlemci olarak
    Evga gtx 1080 sc ve Ryzen 3700x kullanmaktayım
    Rdr 2 Benim şu anda tek oynadığım oyun hocam
    Rdr 2 de geometri detay level full 1080p de Altta resimlerini paylaştım oyun ayarlarını yapıp benchmark Testi yapıp sonucu benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum şu anda güncel olarak kullandığım ekran kartından çok ama çok memnunum
    Eğer iyi bir indirim yakalarsam evga rtx 2070 Almayı düşünüyorum veyahut duruma göre evga gtx 1080ti Almayı düşünüyorum o yüzden size ulaşmak istedim
    Eğer müsait bir zamanda bu oyunu aşağıda gönderdiğim ayarlarda testi yapıp sonucu benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum
    Diğer incelemeleri için de ellerinize sağlık hayırlı günler dilerim saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Red Dead Redemption 2 yi henüz satın almadığımdan dolayı istediğiniz testleri gerçekleştiremeyeceğimi belirtmek istiyorum.Açıkcası oyunu Steam üzerinden almayı düşünüyordum fakat oyunun çeşitli sorunlar içererek çıkış yapması,performans problemleri ve konusundan takip ettiğim kadarıylada çökme sorunlarının halen devam etmesi Steam'e geldikten sonrada bu sorunların olabileceğini gösteriyor.Bu nedenle ilerleyen süreçte mevcut sorunları düzeltilirse satın alıp performans değerlerini konuda paylaşmaya çalışırım.

Teşekkürler.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Hocam gecenin bu vaktinde vakit ayırıp geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ediyorum
    Oyun ilk çıktığında performans ve kararlılık konusunda gerçekten çok ciddi problemler vardı şu anda çökme problemi giderildi yaklaşık iki gündür herhangi bir oyundan atma problemi yaşamadım kendi adıma belirtecek olursak en son güncellemeyle bu Problem giderildi en azından benim için öyle oldu boyundan başkada oyun oynamıyorum her günvakit buldukça girmeye çalışıyorum şükürler olsun artık çökme Sıkıntısı yaşamıyorum :)
    Ama sizede hak veriyorum sonuçta Yüklü miktarda para verip oyunu satın alacaksınız herhangi bir sıkıntı yaşamamak istemeniz ve istememiz en doğal hakkımız eğer yakın zamanda oyunu satın alırsınız umarım sizde benim gibi problemsiz şekilde oyun oynayabilirsiniz
    Bilgisayar bileşenleriniz çok güzel Allah nazardan saklasın ve daha güzellerini nasip etsin inşaAllah
    Hayırlı geceler dilerim hocam saygılarımla

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Hayırlı geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Teşekkür ederim.Hayırlı geceler.
    Rica ederim hocam
    Saygılar:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam selamünaleyküm hayırlı akşamlar sizden özel bir ricam olacak müsait olduğunuz bir vakitte geri dönüş yaparsanız da mutlu olurum normalde özel mesajdan ulaşmak istiyordum ama özel mesajdan fotoğraf gönderilemedi için ya da ben beceremediğim için direk konu üzerinden ulaşmak istedim

Ben şu anda ekran kartı ve işlemci olarak
    Evga gtx 1080 sc ve Ryzen 3700x kullanmaktayım
    Rdr 2 Benim şu anda tek oynadığım oyun hocam
    Rdr 2 de geometri detay level full 1080p de Altta resimlerini paylaştım oyun ayarlarını yapıp benchmark Testi yapıp sonucu benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum şu anda güncel olarak kullandığım ekran kartından çok ama çok memnunum
    Eğer iyi bir indirim yakalarsam evga rtx 2070 Almayı düşünüyorum veyahut duruma göre evga gtx 1080ti Almayı düşünüyorum o yüzden size ulaşmak istedim
    Eğer müsait bir zamanda bu oyunu aşağıda gönderdiğim ayarlarda testi yapıp sonucu benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum
    Diğer incelemeleri için de ellerinize sağlık hayırlı günler dilerim saygılar

Bu ayarları kullanarak hatta bazılarını artırıp, 1440p'de 70fps üstü oynuyorum. 1080ti ftw3 ile benchmark test hiç yapmadım. Sadece en büyük şehirde bazen 55-57 fps görüyorum onun dışında akıcı olduğunu söyleyebilirim. 1080p'de fps değerleri daha da artacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

Bu ayarları kullanarak hatta bazılarını artırıp, 1440p'de 70fps üstü oynuyorum. 1080ti ftw3 ile benchmark test hiç yapmadım. Sadece en büyük şehirde bazen 55-57 fps görüyorum onun dışında akıcı olduğunu söyleyebilirim. 1080p'de fps değerleri daha da artacaktır

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim hocam 😊
    Değerler gayet güzel , bana da karar verme konusunda yardımcı oldu oldunuz teşekkür ediyorum:)

• Red Dead Redemption 2 1440p Vulkan Benchmark

Oyunu Steam üzerinden yeni oynamaya başladım.Benchmark testi üzerinden elde ettiğim performans değerleri ve grafik ayarları videoda mevcuttur.İlerleyen günlerde aynı ayarlarda oyun içi videoda eklenecektir.
  • Red Dead Redemption 2 1440P Vulkan-Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 1440p DX11 Ultimate

• Detroit Become Human 1440p Ultra

Oyun varsayılan olarak 30/60 FPS limitine sahip fakat bir program aracılığıyla bu FPS limitini devre dışı bıraktım ve oyundan bir kesiti paylaşmak istedim.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Steam'den bugün FPS Monitoring adlı programı satın aldım, bir sürü detaylı osb arayüzü var Afterburner'dan daha güzel, sanırım aynı programı kullanıyorsunuz, bu arada oyun güzel görünüyor, keşke Epic Games ön siparişinde alsaymışım bedavaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Aralık 2019; 13:21:20 >
  • Heavy Rain-Beyond Two Souls 4K DX11

Her iki oyunda 60 FPS limiti olsada bu limiti devre dışı bırakarak PC sürümlerinin 4K en yüksek grafik ayarlarındaki performansları videolarda yer almaktadır.
  • Merhabalar,

bu kart nasıl bu kadar serin kalabiliyor, bendeki kart 75 dereceden aşağı inmiyor acaba fanların yerini mi değiştirsem ?
  • Kart hâlen süper.

Bu heavy rain den hiç haberim yokmuş, baya fahrenheit a benziyor gibi, indirip bakiyim şuna hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

Merhabalar,

bu kart nasıl bu kadar serin kalabiliyor, bendeki kart 75 dereceden aşağı inmiyor acaba fanların yerini mi değiştirsem ?
    Elinizdeki kartı bilmiyorum ama evga ftw3 ün soğutması çok iyi çalışıyor ve arkadaş biraz yüksek rpm de çalıştırıyor fanı %60 - %70 arası diye tahmin ediyorum.
  • SonForum kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Kartın sıcaklık değerleri öncelikle üzerindeki soğutmasına bağlı,3 adet fan mevcut ve overclock başarımı daha iyi olan Slave BIOS ta kullandığım için boşta fanlar % 18 lik bir değerde dönerken 24-27 C arası bir sıcaklığa sahip,yük altında ise ortam sıcaklıkları ve kasa içi havalandırmaya bağlı olarak overclocklu halde iken en yüksek 62-63 C leri görmekteyim.İncelememde belirttiğim üzere kartın yazılımı olan EVGA Precision X1 üzerinden Aggresive fan profili seçili olarak kullanıyorum,bu profil ve seçili BIOS nedeniyle kartın izin verilen güç limiti daha yüksek olduğu için fan devirlerinide buna göre ayarlıyor fakat ses açısından rahatsız edici düzeylere yani çok yüksek devirlere ulaştığını gözlemlemedim.Videolarda OSD ekranında fan devir yüzdelerine yer vermiyorum çünkü 3 adet fanın yer alması OSD ekranındada fazlaca yer kaplamasına yol açıyor.Bu nedenle sadece gerekli olan bilgilerin yer aldığı bir OSD ekranı bulunduruyorum.Kartın serin çalışması beraberinde yükteki hızlarında düşüşünü önleyerek maksimum boost hızında kalmasını sağlıyor haliylede bu durum performans değerlerini bir miktar etkiliyor.
  • Cevap için teşekkürler, bendeki kart geçen hafta sahibi olduğum inno3d gtx 1080 ti ichill x3 ultra modeli. Biraz sıcak çalışsa da sanırım endişe edecek bir durum yok gözüküyor.

• SonForum kullanıcısına yanıt
    Aynı kartın testlerini araştırın, sıcaklıklar 3-5 fark ediyorsa sıkıntı yok. Daha fazlaysa 10 derece ve üstü, hava akşınız kötü yada termal macun zaman içinde kurumuş demektir

• Tom Clancy's The Division 2 1440p DX11

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.