Şimdi Ara

EVGA GeForce GTX 1060 6GB FTW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 EVGA GeForce GTX 1060 6GB FTW
    Merhabalar,

başlıktaki ve aşağıda linkte bulunan kart satılıktır. Garanti durumu hakkında bilgim yok, isteyene fotoğrafını atar kontrol edebilirsiniz. Siz yokmuş gibi düşünürseniz garanti olur, cihaz hiç tamir vs. görmemiştir. Mining yapılır mı bu kart ile bilmem ama yapılmadı :) Kargo ücreti bana ait, önce havale/eft sonra kargo. Yok ben kargoya vereyim sonra eft havale vs. kabul etmiyorum. Takas sadece para ve 4tb/6tb diskler ile olur. Altı üstü konuşulur.

Geçici olarak Balıkesir'deyim burada deneyip görüp alabilirsiniz.

Önceki bir satışımda problem yaşadım, kartta arıza olmadığı sürece iade almam. Arızası olursa bana gönderdiğiniz anda gerekli kontrol sonrası ücretinizi iade ederim.

Pazarlık sünnettir abartmamak şartıyla 1250? fıyatım. Sakın şurda bu paraya şu var demeyin, o ürünü almakla özgürsünüz :)
    https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Support-Graphics-06G-P4-6268-KR/dp/B01LSLRQQA
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kütahya,Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kart tarafımdan alınmak üzere anlaşılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beadlock2247 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun inş, kargoyu yaptım iyi günlerde kullanın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.