Şimdi Ara

Evga GTX 1080 Tİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kutu ve kutu içeriği duruyor garanti bitti sanırım, yurt dışı amazon dan alınma kartımı satıyorum.

Fiyat: 3500 TL pazarlık içerikli mesajlara ve takas tekliflerine cevap verilmeyecektir.

Kart tabiri caizse garaj kartı desem yeridir. Witcher 3 4k da tomb raider ve metro gibi birkaç oyunu oynadım, toplasan hepsini 400 saati geçmemiştir.
    Zaten satış sebebim de oynayacak oyun bulamıyorum belkide oyun oynamaktan sıkılıyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B A T M A N -- 24 Temmuz 2020; 22:20:8 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu argüman temelden sakat : )

1- Alışveriş için 2 muhatap gerekir satıcı ve alıcı(lar)

2- Satıcı keyfine göre rakam belirleyebilir ama bunun muhataplarda bir karşılığı yok ise o fiyat satıcının fantazisi olarak kalır , hatta alay konusu bile olur.

3- Mal da yalan mülk te yalan, biz emanetçileriz :) , geçici olarak oyalanıyoruz şu Dünyada..
  • Neden 3500 lira hocam? Argümanınızı merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün O’nun olup istediği fiyata satabileceği olabilir mi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

Ürün O’nun olup istediği fiyata satabileceği olabilir mi :)
    Bu argüman temelden sakat : )

1- Alışveriş için 2 muhatap gerekir satıcı ve alıcı(lar)

2- Satıcı keyfine göre rakam belirleyebilir ama bunun muhataplarda bir karşılığı yok ise o fiyat satıcının fantazisi olarak kalır , hatta alay konusu bile olur.

3- Mal da yalan mülk te yalan, biz emanetçileriz :) , geçici olarak oyalanıyoruz şu Dünyada..
  • Arkadaşlar ben ufaktan sistem toplayan biri olarak konuşuyorum; bu karta ihtiyacım olsa bu rakam yada pazarlıkla 100–200 altına alırım. Yani ben afaki bir rakam göremedim?

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Benimde anlamadığım olay şu hocam, siz alıcımısınız ? Değilseniz zaten sizin yaptığınız yorum tamamen sakat :) eğer alıcı iseniz öm atarsınız aklınıza uygun cebinize uygun teklifi yaparsınız. Kabul eder veya etmez kimse bu konuda yargılanmamalı bence. Mal belli fiyat belli, alıcı değilseniz boşuna zaman çalmaya hakkı yok kimsenin. Yüksek mi yazmış ? Mal elinde kalır olur biter ki bence bu kimseyi ilgilendirmez. O yüzden boşverin hocam isterse 5000₺ yazsın eline kalır olur biter. He bu arada sizi de tanımıyorum satıcıyı da :)

• FaBeRgE kullanıcısına yanıt
    Aslında direk sana yazmadım, senin kart en kötü 3.000 liraya alıcı bulur. 3.500 ' e rakibi artıyor ;)
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kart satmıyorum:)

• FaBeRgE kullanıcısına yanıt
    Mesajı alıntılayınca kart sahibidir dedim bakmadan. O zaman mesaj satıcıya olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Neden 3500 lira hocam? Argümanınızı merak ediyorum.
    Kusura bakma yeni gördüm. Valla ne desem bilemedim, 3 de yazsam yine de pazarlık olur mu derler.
    Piyasaya bakındım bir çok çeşitli fiyata kart var. 3.700 yazan da var 3.200 de var.

• Son derece güvenilir bir arkadaştır kendisi gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz hayırlı satışlar [:)
  • okinkurt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merakımdan soruyorum bu karta mx-4 sürdün mü?
    Fark etti mi sıcaklık değerlerinde?

• merhaba ,ilan güncel midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.