Şimdi Ara

EVGA 1070 SC 8GB GDDR5 256Bit ACX 3.0+ DX12 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 EVGA 1070 SC 8GB GDDR5 256Bit ACX 3.0+ DX12 Ekran Kartı
    Kartı 3 - 3.5 sene önce amazondan satın aldım. Kartla PUBG, Apex, CODMW, BDO dışında herhangi bir oyun yada program çalıştırılmadı (mining v.b). Bahsedilen oyunlarda 1k ultra grafik ayarlarında sorunsuz çalışmakta. i5 9600k 3200mhz 16 gb ram ile ''2k'' da aynı şekilde sorunsuzdur. Fps oyunlarında rakibi daha iyi görmek adına herkesin kullandığı global ayarlarda (low) 3 senedir herhangi bir shader, bottleneck olgusuna rastlamadım. Akıcı bir şekilde hala daha oynamaktayım. Kartı bilen bilir, araştıran görür kart tam bir performans kartı. Bu ayarda, bu çözünürlükte hiç açmaz dediğiniz oyunu %100 power targetingle kendini 82 dereceye sabitler açar, saatlerce sorunsuz oynatır. Kart boşa çıktığı için satıyorum. Kutu içeriği eksiksiz, fatura yoktur.İstanbul içi elden teslim edebilirim. Şehir dışı ''aras'' hariç her kargo gönderebilirim.

Edit: Konuya 20 referansı yetersiz geldiği için ve aynı zamanda satın almak isteyen kişiyi tanıdığı için kabul etmediğim kendini middle man sanan bi denyo dadandı. Geldi önce ürün sonra havale yolunu istemediğim için kuyruk acısından manipülasyonunu yaptı aldı cevabını gitti. Aşşağıda bu moronun yazdıklarını okuyup değerlendirmeden önce arka sayfalardaki konuşmaların fotoğrafları incelemenizi öneririm.
    EVGA 1070 SC 8GB GDDR5 256Bit ACX 3.0+ DX12 Ekran KartıEVGA 1070 SC 8GB GDDR5 256Bit ACX 3.0+ DX12 Ekran Kartı
    Fiyat : 1450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güzel fiyat hayırlı satışlar.
  • Takip.
  • Selamlar 1200 tl verebilrim düşünürseniz 👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusemrm kullanıcısına yanıt
    yaman ölücüymüşşün delüganlı.
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    Pardon size sormaliydik turker bey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusemrm kullanıcısına yanıt
    O fiyat oraya kadar düşmez dostum.
  • Bu serinin soğutması mükemmel oluyor, 1080 modelini satmıştım kart 70 bile zor görüyordu.
  • Handsomekont kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Ben bundan öncede OC kart kullandım. OC yada SC kartların performansıyla aynı modellerin ocsiz versiyonu arasında minimum %10-%15 lik bir performans farkı olduğundan derecesi de doğal olarak farklı oluyor. Sonuçta işlem parçaya kullanabileceği maximum elektriği vermek. Başlıkta da berlirttiğim gibi bu ayarda bu çözünürlükte (ultra) hiç açmaz yada rahat oynatmaz dediğim/denilen oyunu açıp saatlerce sorunsuz oynatıyor. Soğutması günümüz oyunlarının sistem gereksinimlerine yetersiz kalsaydı muhtemelen oyunu açtıktan 15 dk sonra kendini kapatırdı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.