Şimdi Ara

Evetçiler işte böyle kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

not: sisteme doğrusu girilmiş ama yapılan sahtekarlığı değiştirmiyor tabi ki.kim bilir daha neler var böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bizans Kargası -- 17 Nisan 2017; 23:3:20 >

• Bunların kılavuzu para olmuş , el etek öpmek istiyorlardı bırakın öpsünler. Cumhuriyetçiler bitmeden bu ülkede nice Kemalistler yetişecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim eğer bu belgeler gerçekse bunu lütfen mahkemeye götür. Burda doğru olup olmadığı belli olmayan belgelerle insanları kızıştırma.
    Vatan partisi ve Chp seçim usulsüzlükleri ile ilgili bir mahkemeye başvurdular. Bu belgeleri onlara ulaştır lütfen.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    oy ve ötesine gönderilen bir döküm cetveli.Bütün Türkiye biliyor.Sanırım buna itiraz edilmiş ve sonuçlar doğru şekilde sisteme girilmiş.

izmir gibi bir yerde bunlar oluyorsa gerisini sen düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizans Kargası

oy ve ötesine gönderilen bir döküm cetveli.Bütün Türkiye biliyor.Sanırım buna itiraz edilmiş ve sonuçlar doğru şekilde sisteme girilmiş.

izmir gibi bir yerde bunlar oluyorsa gerisini sen düşün.

Düşünmek istemiyorum, düşündükçe stres ve sıkıntı basıyor. Bak adamlar düşünmüyor ve çok mutlu, ben de onlara özeniyorum.
  • Kendini ilahlaştıran tiran yönetimlerde bunların olması normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 17 Nisan 2017; 23:17:30 >
  • Çalmak bunların fıtratlarında var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar ortalığı karıştırmak isteyen chp li sandık görevlilerinin oyunudur.

geçen seçimde bu boş oy bunu da ak partiye sayıyoruz diye amatörce tiyatro çevirenlerle aynı.
  • Her seçim ve referandum ya her seçim ve referandum da aynı şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahiret hayatlari bitti. Bu fotoyu gorenler sahit oldu artik. Bu resmen bir hiledir. Kandirmadir. Istedikleri kadar ibadet etseler de bitmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

bunlar ortalığı karıştırmak isteyen chp li sandık görevlilerinin oyunudur.

geçen seçimde bu boş oy bunu da ak partiye sayıyoruz diye amatörce tiyatro çevirenlerle aynı.

Kaynağın büyük tuvaletini yaptığın organ.
  • sizinkilerin organı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

sizinkilerin organı

Hayırlı işler o zaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.