Şimdi Ara

EVET Verecek arkadaşlar bana bunu açıklaya bilirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bunlara laf anlatılmıyor denemeyin boşuna kafayı biatla bozmuş bu yalakalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referandumda alabileceği desteğin fazlasını HDP den almak varken boşuna mı MHP ile evet koalisyonuna girdi. HDP nin zaten sayısı daha fazla AMA!

HDP evet deseydi kamuoyunu kandırabilecek, bahaneleri, yemleri ellerinden giderdi. HDP'ye orta oyunu oynatıp, Hayıra şartlandırdılar. Kontra hamle zira MHP'nin evetinden çok daha etkili bir şekilde bunların seçim sloganı haline döndü. Zira gerçek anlamda başkanlığa hayırın hiçbir faydası olamaz HDP adına. Evet ise kanton sistemi için yıllardır dillendirilemeyen Kurdistan için büyük bir adım olacaktır.

2 gözü 2 kulağı başka yere bakanlar, tabi buradaki basit dümeni dahi fark edemezler.

Boşuna uğraşmayın, evet ya da hayır fark etmez. Bunlar istedikleri sonucu almadan zaten gitmezler bu 2 gözü 2 kulağı başka yere bakanlar sayesinde gerçekleşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 12 Şubat 2017; 13:18:43 >
  • Şimdi gelir birisi CHP yi kötülemeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağababa

Bak Kardeşim!

HDP + PKK + FETÖ + DHKP-C başkanlık sistemi'ne "Hayır" diyor.

Şimdi sen "Hayır" demekle hain olmazsın fakat şunuda bilmelisin ki bütün hainler "Hayır" diyor.

Bu yüzden kimlerin değirmenine su taşıyacağına dikkat et!

Öcalan başkanlık sistemini desteklerim derken pkk nasıl hayır diyor ? Başkanlık sistemi özerklik eyalet sistemi pkk'nın hayali değil mi zaten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında HDP-PKK-FETO ile el sıkışanlar şimdi vatansever kesilmiş vallahi nasıl bu kadar düşebiliyorsunuz insanda biraz omurga olur omurga.

• şu agababa bende blok lu ne yazmış biri söyleyi versin bir zahmet :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.