Şimdi Ara

'Evet' oyları çalınmış olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, "Açıkçası benim de bir kaygım var ve hakikaten, çok ciddi, samimi söylüyorum, şu anda benim oyumun da çalınmış olabileceğini düşünüyorum. Evet oyları daha yüksek çıkmalıydı. 'Evet'i savunmuş birisi olarak evet oylarının benim düşündüğüm, hesapladığım kadar olmadığını düşünüyorum. Muhtemelen evet oyları sandık başlarında çalındı. İnsanların kanaatkar olmaları ve sonucu kabullenmeleri lazım.

Seçimlerin yenilenmesi tartışma konusu dahi değil sizin açınızdan...

Niye birileri kaygılı, birileri hazımsız diye yineleyelim?

Kaygılı olanlar da toplumun yarısı..

'Hayır' yarısı değil, bu kadar da abartmayalım. Her 'Hayır' diyen yenileyelim demiyor. İsterseniz 'seçimler yenilensin mi diye' bir anket yapalım. Kim bu zahmete girmek ister? Çocuk oyuncağı mı bu? Ülkenin istikrarı ciddi bir tehdit, risk altına giriyor. Neden? Birilerinin kaygısı giderilecek diye.

Bir açıklama yapıyorlar. Tamamen tahmine dayalı ellerinde hiçbir kanıt yok.. Bazı şeyleri geçiştirmek için söylenilen sözlerden ibaret olduğu aşikar..
    Birde üstüne "Birilerinin kaygısı giderilecek diye Kim bu zahmete girmek ister seçimi mi tekrarlayalım" diye cevap veriliyor. Açık açık Türkiyenin diğer yarısını sallamıyoruz deseydiniz bari..

Haberin Tamamı için Link
    Alternatif Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WuLKaS -- 23 Nisan 2017; 13:18:0 >

• Hahahahahah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet secim iptal olmali oylar calinmis hak yerini bulmadi mecbur iptal etmek lazim .milletin iradesi yerine gelmemistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet oyları çalındıysa tekrar edin seçimi.
  • Yüzsüzlükte master yapmış, akp den beklenildiği gibi.

Dünyanın en rezalet partilerden birisinin başkan yardımcısı, yaptığı açıklama beni şaşırtmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.