Şimdi Ara

EVET için herkes 1 neden yazsın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dunya liderimiz sayesinde artik bizi ameriga ve avrupa degil tum evren kiskanacak huloooog

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1

Makarna ile beslenen bir nesilin hayır demesi imkânsız. Diyemez yani, istese de diyemez.

Ne cahilsiniz ya

Makarnayi komuru chp veriyor haberiniz yok bir algi olusturmussunuz kendinizde inanmissiniz ne cahilsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Falcon-61

quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Kılıçtanoğlu Hayır diyor. O yüzden Evet diyorum. Bakın Chp demiyorum Kılıçtanoğlu diyorum. Bu benim için yeterli bir sebep

Kılıçtanoğlu kim ?

Bilmem, önce sen söyle

• EVET çünkü ben mazoşistim.😜

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

ekonomik refahımızın devamı için EVET.

Kılıçtarın 16 nisan gecesi mort olmasını izlemek için EVET

Her seçim öncesi forumda Ak Parti'yi devirip seçim sonrası ülkeyi terk edenlere bir kez daha gülmek için EVET.

Seçim sonrası meydana inip sinir stresimizi atmak için EVET.

Ekonomik refahımızın devamı için?

Bak kardeş bu dolar:

EVET için herkes 1 neden yazsın

Bu da euro:

Bak bu enflasyon hem de bizi kıskanan dünyayla kıyasla:

Bu da 2016 son çeyrek hariç son 3 yılın işsizlik oranı:

Çocuk musunuz siz?Seçimi futbol maçı olarak görüyorsunuz.Yok kılıçdaroğlunun ağlaması yok meydana inip ergenler gibi sevinç çığlıkları atmak...

Utanın azıcık.Utanın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinadukeeee -- 20 Şubat 2017; 22:15:9 >

• tek bır neden bıle bulamadım
  • Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    Siyasete bakış açıları bu kadar işte.Takım tutar gibi.Kazanmak yada kaybetmek.Benim partim senin partin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizmet için lider için

• PKK HDP FETÖ Hayır diyor. Başkada nedeniniz yokki sizin
  • 18 yasa secilme hakkina evet derdim birtek. Ha o da gereksiz de halka sormuslar ayip olmasn diye evet derdim. Bir made de sekli degisiklik. Kalan 16 maddeye tabiki Hayir

• meraktan baktim bir tane ici dolu (tastas gecen arkadaslari tenzih ederim) sebep goremedim. konuyu acan arkadas trolluk mu yapmis acaba

• 50 vatandaş daha milletvekili olacak ve mecliste rahat deri koltuklarda uyuyabilecek, vergilerimiz sayesinde sülalesi rahat edecek.

Sonuna kadar EVET.

Bu arada merak ettim, Cumhurbaşkanı eline makinalı tüfek alıp Taksim meydanında 500 kişiyi öldürse, yargılanabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

18 yasa secilme hakkina evet derdim birtek. Ha o da gereksiz de halka sormuslar ayip olmasn diye evet derdim. Bir made de sekli degisiklik. Kalan 16 maddeye tabiki Hayir

Askerlik yapmış olması şartı var, o yüzden 18 yaşında vekil olunamaz.

Anayasa bu şekilde olduğundan sonradan kanun ile değiştirilemez.

Değiştirilse bile eşitlik ilkesine aykırı olur.

Aday bile olamaz muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

ekonomik refahımızın devamı için EVET.

Kılıçtarın 16 nisan gecesi mort olmasını izlemek için EVET

Her seçim öncesi forumda Ak Parti'yi devirip seçim sonrası ülkeyi terk edenlere bir kez daha gülmek için EVET.

Seçim sonrası meydana inip sinir stresimizi atmak için EVET.

Seçim derken? Sen çok yanlış gelmişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Mesele eline silah verilmesi değil, mesele verilen yetkiler. Bu yetkilerde önemli düzenlemeler yapıldı. İkincisi darbeye zemin hazırlayan en önemli etken başbakan c.başkanı arasında ya da hükümetin kendi içinde yaşanan uyuşmazlıklar ve bunların sebep olduğu otorite boşluğu. Yani yasal düzenlemelerin yanında darbelerin beslendiği kanallar da kapanıyor. Yeni sistem çift başlılığı bitirdiği için uyuşmazlık ya da otorite boşluğu oluşmasını engelliyor.

hangi maddelerle kapanıyor bunlar merak ettim dikkat etmemiştim bi kopyalar mısın buraya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabe

50 vatandaş daha milletvekili olacak ve mecliste rahat deri koltuklarda uyuyabilecek, vergilerimiz sayesinde sülalesi rahat edecek.

Sonuna kadar EVET.

Bu arada merak ettim, Cumhurbaşkanı eline makinalı tüfek alıp Taksim meydanında 500 kişiyi öldürse, yargılanabilir mi?

öyle deme öldürüyor ama çalışıyor bak yollara ne kadar güzel. geziciler yüzünden dolar 2 oldu batırdınız memleketi asduhasudh
  • Şu an cumhurbaşkanı çok güçsüz

Güzel beyin.1 adet alabilirmiyim belki başka AKP'li birine veririm ters tepki yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

"Darbe yapmak yasaklanıyor" gibi komik bir madde görmek istemiyorsundur umarım? Eğer öyleyse sen bu işleri çok yanlış öğrenmişsin. Genel itibariyle yapılan değişiklikler darbeye zemin hazırlayacak ortamları ortadan kaldırıyor, bak o mesajımda yazmışım bununla ilgili birkaç örnek. En basitinden koalisyon devri bitiyor, bu bile tek başına çok önemli bir değişiklik. Bugüne kadar silahlı kuvvetlerle ilgili çok sayıda düzenleme yapıldı zaten. Bu değişiklikle de askeri mahkemelerin kaldırılması gibi yeni düzenlemeler geliyor, elinin altında internet var aç oku. Darbeye yol veren sebepleri öğrenirsen yapılan değişikliklerin önemini anlarsın.

bence maddeler arasında darbe yapmak yasaklanıyor maddesini gören sensin. evet dediğin maddelerden hangilerinin kombinasyonlarıyla darbenin engellendiğini açıklamanı bekliyorum ben okumuşum anlamamışım demekki. bugüne kadar bi çok değişiklik yapılabiliyormuş zaten neden tek adama devrediyoruz? gereken değişiklikler halkın seçtiği meclisten de çıkabilir. koalisyon devri bitiyor demişsin 15 senedir hangi koalisyondan bahsediyorsun.

• akp büyüsün,türkiye küçülsün istiyorsan evet.

türkiye büyüsün,akp küçülsün istiyorsan hayır.

olay bu kadar basit.zorlamaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yllrnhstsymhkyninstsym -- 21 Şubat 2017; 3:18:52 >
  • Dıj güjler hayır diyorsa evet diyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.