Şimdi Ara

Evet demek isterdim ama 1 tane bile sebep yok ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30 yaşıma geldim, daha doğru dürüst daimi işim olmadı,

-işsizlik tavan yapmadı ama sene sonu tavan yapacak
    -Türk lirası diğer para birimlerinin yanında yerlerde
    -asgari ücret 1400tl
    -genelin bildiği günlük 12 saat 15 saatlere kadar köle gibi değil köle olarak çalıştırma sistemi
    -o 1400 tl yi konuşmak bile istemiyorum ne bir araba ne bir ev ne bir sosyal aktivite hiç birşey yok
    -bakanlar jöleliler 1 milyonluk arabalarla gezer
    -belli başlı malum insanlar ve vasıfsız evlatları balon zengindir mercedes audi gezer
    -milyarlarca lira katardan amerikadan suudlardan para gelir o paralarla ne bir üretim ne bir fabrika eğitim hiçbirisi olmaz
    -suriyelilere 25 milyar lira para harcanır

Kendi ülkesinde rezil olmuş bir halk var şimdi dünyaya rezil olan bir TÜRK halkı var.

Biri çıkıp söylesin neden evet diyim?

Ben HAYIR diyorum ama sandıktan evet çıksın ekonomik bakımdan rezil durumdayım ilerli zamanlarda diğer rezillerin rezil durumda olduğunu anlamaları için ve balon zenginlerin çöküşüne şahit olmak için o sandıktan evet çıksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ölenlerin Şehid olanların göz yumularak ülkeye sokulan silah bomba ile bedenlerine giren her mermi için ben bunların AHINI alamam..
  • Türkiye sınırları içerisinde yargıyla çözüme ulaşamayanlar için AİHM mahkemesi yolu da kapanınca zaten başkanlık sistemiyle tamamen siyasetin emrine girecek yargı ile vatandaş için hukukun bitmesine razı olamam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.