Şimdi Ara

Evet Beyler Güvenliğim [SS]li Nasılım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
6.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaş 18 Yeni Doldu

Eşit: Kendimi Özel Harekat Polislerinin Benzetiyor um Kendimle Gurur Duyuyorum

Edit: Bu Kadar Kıskanıp Çatırrrr Çatırr Çatlıyıcağınızı Bilseydim Daha İyi Fotoğraf Atardım Len

Aslanlarım Sizin İzinizin Olmadığı Yerde Ben Duman Atıyordum.

Saygı Değer Arkadaşlar Üstlerine Alınmasın Lütfen Onlara Burdan Saygılar!

Böyle Konuşmamın Nedeni Forum Bebeleri Kıslançlıktan 4 Köşe Oldu Haberim Yok

Bunlar Biraz Daha Çatlaya Dursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E178F9C9 -- 2 Ekim 2017; 13:33:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle çalış senin de olur laflarını felan bırak TSK da görev yapmaktayım.Sonrasına gelirsek avm de birşey olursa senden sorcam tabi ki her ne kadar korkuluk olsanız da bazen işe yarıyorsunuz ben sadece o üniformayı giydikten sonra insanlara yukarıdan bakmanıza laf ediyorum.Her neyse daha fazla uzatmayacağım zaten demek istediğimi anladığını varsayıyorum her ne kadar zor olsa da.
    Hiçbir katma değeri olmayan bir meslek. Yani kırılmayın, gücenmeyin ama yaptığınız göreve meslek bile diyemiyorum. Vasıflı olmayı gerektirmeyen ve yoldan çevireceğiniz herhangi birinin sahip olduğunuz sertifikaya kolaylıkla sahip olabileceği bir görev. Tavsiyem gidin ingilizce öğrenin ve üniversite okuyun.. 15 sene sonra güzel paralar kazanmaya başlarsınız
  • hayırlı olsun kardeşim. yakışmış üniforma
  • Güvenlik mi torpille mi geldin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wat mı kardes

• Allah rızası için kendinizi polis asker sanıp millete artist artist cevaplar tripler atmayın bunun dışında hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orta Seviye Gitarist

Güvenlik mi torpille mi geldin

Senin Yapamayacağın Şekilde Girdim ALIN TERİ İLE

• quote:

Orijinalden alıntı: oulmes

hayırlı olsun kardeşim. yakışmış üniforma

Eyv Canm Kardeşim

• ne kadar vasıfsız bir mok olamamış varsa güvenlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCnR06

Allah rızası için kendinizi polis asker sanıp millete artist artist cevaplar tripler atmayın bunun dışında hayırlı olsun.

Ben Kendimi Polis Sanıyorum Kardeşim Varmı?

Sonuç İtibari İle Özel Güvenlik Teşkilatı Nüfusu İle Polis Teşkilatını Nerdeyse Geri Bıraktı Yazımı İyi Oku Geri Bıraktı.

Sonuçta Senin Avmde Çocuğun Kayboldumu Eşyan Çalındımı Veya Kaybettiğinde Paşa Paşa Güvenliğin Yanına Gelip

Abi Kolay Gelsin Buluntu Çanta Varmıydı Diyosun.

Ben Artistlik Yerine Göre Yaparım Gerektiğinde Alanda Kasıla Kasıla Dahi Yürüdüğüm Oluyor.

Yani Nazar Etme Ne Olur Çalış Seninde Olur

• quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

ne kadar vasıfsız bir mok olamamış varsa güvenlik

HAHAH allahın pc Koltuğunda Kalça Kurutanı

• Bi mok olamayan güvenlikçi oluyor

• Hayatımda en korktuğum şey bir halt olamayıp da güvenlikçi/çöpçü/hamal/amele/kasiyer falan olmak. Şu harika mühendislik bölümümü bu sene kesin bitirmeliyim.

• Okuyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: AmericanDeltaSoldier

quote:

Orijinalden alıntı: MrCnR06

Allah rızası için kendinizi polis asker sanıp millete artist artist cevaplar tripler atmayın bunun dışında hayırlı olsun.

Ben Kendimi Polis Sanıyorum Kardeşim Varmı?

Sonuç İtibari İle Özel Güvenlik Teşkilatı Nüfusu İle Polis Teşkilatını Nerdeyse Geri Bıraktı Yazımı İyi Oku Geri Bıraktı.

Sonuçta Senin Avmde Çocuğun Kayboldumu Eşyan Çalındımı Veya Kaybettiğinde Paşa Paşa Güvenliğin Yanına Gelip

Abi Kolay Gelsin Buluntu Çanta Varmıydı Diyosun.

Ben Artistlik Yerine Göre Yaparım Gerektiğinde Alanda Kasıla Kasıla Dahi Yürüdüğüm Oluyor.

Yani Nazar Etme Ne Olur Çalış Seninde Olur

Öncelikle çalış senin de olur laflarını felan bırak TSK da görev yapmaktayım.Sonrasına gelirsek avm de birşey olursa senden sorcam tabi ki her ne kadar korkuluk olsanız da bazen işe yarıyorsunuz ben sadece o üniformayı giydikten sonra insanlara yukarıdan bakmanıza laf ediyorum.Her neyse daha fazla uzatmayacağım zaten demek istediğimi anladığını varsayıyorum her ne kadar zor olsa da.
  • Entry nick
  • Nerenin guvenligi o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 30 Eylül 2017; 19:7:58 >
  • HighDamagE kullanıcısına yanıt

• Çocuktaki havalara bak. Ben AVM ye girerken bas bas öterek giriyorum kartımı göstererek. Sırf siz havalı şekilde "beyefendi tekrar geçer misiniz" diyemeyin diye

Edit: Çalıştığı yer İstanbul/ Yeşilköy Dünya Ticaret Forumu civarı. Bir ara şu aslanı bir ziyaret edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celades -- 1 Ekim 2017; 9:46:3 >
  • silah çeksem napabilirsin xde
  • Nasi guvenlik lan bu bi tokatlik canin var vurmaya kiyamam yumruga gerek bile yok .dd

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.