Şimdi Ara

[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.745
Cevap
6
Favori
129.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
269 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gozbilginli

köşe başını tutmuş zenginlere bak, koçların sabancıların 1 numaralı gelir kaynakları faiz , adamların ülkeyi düşündüğü yok ancak ceplerini düşünüyorlar, araba üretmek için babayiğit arıyoruz denildi hiçbiri talip olmadı, adamların fikri hep bana hep bana , riske girmeden nasıl paramı katlarımın derdinde adamlar,

bu saydığım adamlar ülkemizin son 60-70 yılına damga vurmuş adamlar aileler, bir düşünün

mehmet cengiz nihat özdemir ethem sancak babayiğit değil mi?
  • bugralioglu kullanıcısına yanıt
    Demiştim. Şirket anlaşmalı olduğu için Türk Telekom oldu. Bana kalsa superonline alırdım. Geçmişe ve yanlış siyasetçilere çok takılıyorsunuz. Biz yanlışa eyvallah dediğimiz müddetçe doğruyu bulmamız, alternatif yaratmamız imkansız. Sen bu sisteme destek verdiğin sürece sistem alternatifin oluşmasına engel oluyor. Bakın Numan Kurtulmuş baktı olmuyor AKP'ye geçti, Türkeş öyle geçti. Sistemi destekledikçe sistemi güçlendirirsin. Eleştirdiğin noktada sistem kendini düzeltmek zorunda kalır.
  • sabriaga S kullanıcısına yanıt
    sistemi eleştiriceksin tabikide benımde eleştirdiğim birçok noktası da var fakat değişimini istiyorsak oncelıkle karsısına bir aday koymamız lazım ve bu adamında bızım ıstedıgımız senın soyledıgın benım soyledıgım tipte birinin olması gerekıyor ve bence buda biraz zor
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Panzerleri , kirpileri , insansız hava araçlarını kim yaptı? Araba da yapsa adamlar, solcular hemen tekel oldu bunlar , götürdüler parayı derler bu bir

ikincisi benim kastettiğim bundan 20-30 -40 yıl önce araba yapabilirdi koçlar sabancılar yapmadılar ben onu anlatmaya çalıştım , ülkeyi faizle soymayı tercih ettiler, bizi Nuh tan kalma renolara ve tofaşlara mahkum ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Panzerleri , kirpileri , insansız hava araçlarını kim yaptı? Araba da yapsa adamlar, solcular hemen tekel oldu bunlar , götürdüler parayı derler bu bir

ikincisi benim kastettiğim bundan 20-30 -40 yıl önce araba yapabilirdi koçlar sabancılar yapmadılar ben onu anlatmaya çalıştım , ülkeyi faizle soymayı tercih ettiler, bizi Nuh tan kalma renolara ve tofaşlara mahkum ettiler.

insansız hava aracı ankanın hikayesini lütfen youtubedan izle kaç senesinde başlamışlar diye?
    kirpiler zorunlu ihtiyaçtan doğdu pkk bu kadar güçlenmemişti. (israil lisanslı o siyonist dediklerimizden aldık)
    araba yapsınlar hodri meydan mehmet cengizin bir kalemde 425milyon türk liraı vergi borcunu sileceklerine otomobil fabrikası yaptırsınlar.
    şu an ülken faizle soyulmuyor mu?
    japon geyşalara tomarla faiz ödedin kardeşim...
    kırılgan 5li den biriyiz. evet koç ve sabancı çekimser kaldılar. hükümetler de sanayi konusunda eğilmediler. kimileri amerikan sevdasına kapıldılar amerikanın zehirli süt tozlarını babana dedene yedirdi. kimileri de avrupa sevdalısı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uraltay85 -- 19 Nisan 2017; 19:52:48 >

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    bunların cidden bilerek mi yazıyorsun, yoksa cevap veren olmazsa diye mi , anka nın geçmişi ne olursa olsun isterse 50 li yıllarda başlasınlar kim yaptı sen ona bak

kirpi ile ilgili de bir haber buldum sadece zırh bölümünde israil firmasından bahsediliyor ve daha önceki yönetimin anlaşmasından kaynaklanan bir problem varmış oda halledilmiş

pkk nın güçlenmesinden bahsetmişsin eski karakolların haline bak şimdiki karakolların haline bak , pkk haftada bir karakol baskını yapıyordu, şimdi karakollara yaklaşamıyor bile buyur şu video yu izle de farkı gör (kabul etmezsin ama neyse, buna da bir kulp bulursun)

• Hayır yandaşları hala diyor ki biz kazandık
    2019 Kasım ayında görürsünüz kim kazandı
    Allah vatanımıza zeval vermesin !

Öyle asfalta EKMEK ile HAYIR yazmakla olmuyor bu işler
    Eşşeğğinizi sürermisiniz Niğdeye ? Yoksa benmi sürdüreyim
  • kardeş o kalekolların yapılması için kamuoyu ne kadar baskı yaptı farkındamısın hükümete? hatırlamıyormusun yoksa küçükmüydün o sıralar?
    resmen tokiye yalvardılar.. anka atak altay bu tip projeler daha da erken bitebilirdi murad bayar adında müsteşar bu tip projelerin büyümesine sebep olan kişi siyasi baskı ile kovuldu. neyse elde şu an zengince araç yelpazesi var.buna da şükür.

pkk ya göz yumuldu kalekollara saldırmasına gerek kalmadı dağdan ovaya indiler. 5er ton patlayıcıları yollara döşediler ne mit ne egm ne jandarma istihbarat kimse duymadı mı? görmedi mi?
    açtırma eski defterleri... muhasebe defterlerinin giderleri çok alacakları az... neyse mete yarar piyasada yokken biliniyordu dediklerim. mete yarar yeni yeni türedi. gerçi güzel anlatıyor yaşananları ama sorgulayan biri şunu sorar neden biten pkk azdı? neden para kaynakları kurutulmadı? neden sınırlardaki mayınlar temizlendi? mayınlar temizlenir temizlenmez suriye savaşı patlak verdi biraz geçmişe gidersen bazı şeyleri görürsün.

• gozbilginli kullanıcısına yanıt
    valla mete yararrın ıkı kıtabını okudum bırısı darbeyı anlatıyordu,c.baskanının yerınde olsam danısmanlık teklıfınde bulunurdum..anlattıklarını da oyle guzel orneklendırıyorkı konuyu anlayıverıyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

valla mete yararrın ıkı kıtabını okudum bırısı darbeyı anlatıyordu,c.baskanının yerınde olsam danısmanlık teklıfınde bulunurdum..anlattıklarını da oyle guzel orneklendırıyorkı konuyu anlayıverıyorsun..

birader devran konusunda kaçak cevap verdin. Açık açık konuşta anlayalim derdini. nedir 90 senelik eziyet?

• Olivier17 kullanıcısına yanıt
    devran senı beklıyor..sen kımsın sana acıklamaya yapayım..admınmısın nesın
  • quote:

devran senı beklıyor..sen kımsın sana acıklamaya yapayım..admınmısın nesın

yav ne olduğunu açıkla diyorum sana çok cesaretliysen.

senı bana kım musallat ettı..ne demek cesaretlıysen benım adım kemal k. mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 20 Nisan 2017; 19:7:28 >
  • quote:

senı bana kım musallat ettı..ne demek cesaretlıysen benım adım kemal k. mu

kimse etmedi,sana ne oldu da devran meselesi yaptın bu işleri? Ve devranın ne olduğunu soruyorum sana?

sen ne oldugu dusunuyorsun hele de bakım
    ne iddası gercek..'lan' adın mı
  • quote:

ne iddası gercek..'lan' adın mı

gerçekse buyur dinliyorum seni.

bak ınsanların konusunu dagıtma olivier17 baska yerde yaramazlık yap
  • quote:

bak ınsanların konusunu dagıtma olivier17 baska yerde yaramazlık yap

güzelim daha amacının ne olduğunu söyleyemiyorsun,burada devran dönecek gibi şeyler saçmalıyorsun. söyle de bizde bilelim. yoksa sen arkasında ki çoğunluğa güvenenlerden misin?

ben Allaha guvenıyorum sanada tavsıye ederım..sen kımsınkı amacımı sana soylemek zorunda olayım..
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.