Şimdi Ara

[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.745
Cevap
6
Favori
129.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
269 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabriaga

Bence sen bilmeden konuşuyorsun. Yarın öbür gün istediğin bir şehire atanmak için il sağlık müdürlüğüne değil de Adıyaman'da bir tarikata gidip, şıhın elini öp, bitmeyen çorbasından iç derlerse şaşırma. Dediklerimi bir araştır istersen. Bir hasta yakını sana saldırsa, darp etse seni koruyan kanunların saldırganı cezalandırdığını, hapse attığını falan mı zannediyorsun? Çok safsın be kardeşim.

Evet zannediyorum. Para cezası veya hapis doktora darp halinde. siz hala muz cumhuriyeti sanıyorsunuz türkiye'yi heralde. ayrıca merak etme o tarikat işleri falan kemalistlerin uydurması. atıyorlar seni hastaneye gidiyorsun işte bunu öle saçma argümanlarla dallandırmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Kes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    kardesımsınız Allah razı olsun hepınızden..
  • Bence bu sistem AKP bin ayağına sıktıgi kurşun oldu conku %40 larla iktidar olunabilecekken artık %50 almak zorunda kalacak. Ayrıca seçimden şunu okuyorum artık ABD nin cumhuriyetci ve demokrat partileri misali nur topu gibi sadece iki partimiz tek olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: deNizZz 01

bu referandum sonucunda emin olun kara kara düşünen ne yazık ki recep tayyip erdoğan ve devlet bahçeli.

biz nerde hata yaptık düşüncesi bi süre daha kafalarını yoracak. 60-65 beklerken kıl payı fark olması morallerini fena bozdu.

tabi ki bi yandan da güçlü görünme imajı sergileyecekler :)

çeki düzen mesajını aldı onlar. gerisi önemli değil. mesaj yerine ulaştı

bu da yeni avuntu biçimi mi? Hayır kesin çıkacak derken evet az çıktı mı avunma sebebiniz. ben de şahsen %55 altı evet beklemiyordum ama seçim değil bu, ne kadar çok alırsan o kadar güçlü olmuyorsun. %50.05 de aynı, %80 de aynı. mesele istediğini almak. %80 evet çıksa hayır diyenler ezilir bu sefer...

• Kongor kullanıcısına yanıt
    kendını ıhbar ettın suan..
  • ertewas E kullanıcısına yanıt
    hocam sızde cok calıstınız sızınde katkınız oldu bu form ıcın:-)hep okudum sızı..cengaver gıbı mucadele ettınız..
  • bööyüğh resmi gördüg. oyunu bozduğğh yeğeeniğm. ameriga çog gısganıyor.

o değilde ciddi ciddi şu sistemle gelişeceğimize inananlar var
  • CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    yok bız denıze dokmeyelım o bıze yakısmaz..
  • Chp Karıştı Kemal İstifaa

[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır

• lalale kullanıcısına yanıt
    aman sakın etmesın...
  • ertewas E kullanıcısına yanıt
    ben şahsen evet çıkar diye bekliyordum, 60- 63 arası hatta, madem bu kadar efor sarfetti rt, db, by, dedim bu kadar reklam yaptılarsa e bunu da alırlar artık heralde dedim.

gel gör ki öyle olmadı. ben çok memnunum sonuçlardan.

onlar alması gereken mesajı aldılar

• R.T.E

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

aman sakın etmesın...

#DirenKemal

• murat1981pls kullanıcısına yanıt
    Karanlığında nur, yeniden doğuş...

Sesler duymaktayım: Davran ve boğuş!

Sen bir devsin, yükü ağırdır devin!

Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin! Mehmed'im, sevinin, başlar yüksekte!

Ölsek de sevinin, eve dönsek de!

Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!

Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir!

Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir!

• atatürkcü adam A kullanıcısına yanıt
    Yahu akrabam var o tarikata üye ve şu an sağlık bakanlığında danışman. Tıpla hiç alakası yok. İşletme mezunu. Benden iyi mi bileceksin? Konuşturma şimdi beni burda. Şıh da şıh diyor teyzemin ailesi. Peygamber gibi tapıyorlar şeyhlerine. Saçma sapan hurafelere inanıyorlar. Bu arada adam sana saldıracak, belki hastanelik edecek ama para cezası alacak, Allah korusun sana kalıcı zarar verse 6 ay yatıp çıkacak. Bu mu adalet? Ha bu arada bu saldırgan AKP'li bir üyenin yakını ya da kendisiyse hiç hapis de yatmayabilir. Doktorların bakanlar tarafından itibarsızlaştırılması ve halka düşmanlaştırılması sayesinde milletin sağlık çalışanlara olan ters ve agresif tavırlarını saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabriaga -- 17 Nisan 2017; 0:29:55 >
  • O kadar yalanı başka söyleyecek adam bulurlarsa istifa ettirsinler.Pardon adam mı dedim :D
  • göze giren şemsiye açılmazmış artık yeni dönem başladı herkes alışacak r-t-e bu ülkeyi abd seviyesine getirecektir bir gün gelecek hayırcı hayırsızlar bile kensine kızacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Adı normalde başkanlık sistemiydi fakat mhp halk karşı çıkar diye "partili cumhurbaşkanı" olmasını istedi. Buna rağmen erdoğan her ortamda başkanlık diyor, daha saçmalamanın bir mantığı var mı?

Bebek katili bunu beğendi.

ilk mesajımı sebepsiz silen admin, öcalana bebek katili demem mi zoruna gitti?

hocam merhaba

haberiniz olsun hdp-pkk nın güçlü olduğu yerler tamamen HAYIR oyu verdi

• Mühürsüz oy pusulaları hakkında içiniz rahat mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.