Şimdi Ara

☆EVERYTHING [PS4 ANA KONU]☆

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Everything, adı üzerinde evrende gözlemleyebildiğimiz herşeyi "olabildiğimiz" bir oyun. Böceklerden gezegenlere, gezegenlerden galaksilere kadar bir görev yada hedefe sadık kalmadan herşeyi yönetebildiğiniz bir "oyun". Sandbox, roleplay ve simülasyonun bir karışımı. Kendinizi oyunun sınırsızlıklarına bırakıp, bir evren yaratabiliyorsunuz. Dahası oyun 1.7 GB.

Fiyatına gelecek olursak, 45 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.
    Oyunu daha oynamadığım için ne kadar değer bilemiyorum, en yakın zamanda oyunu satın alıp deneyeceğim.

Oyunu satın aldıysanız görüşünüzü paylaşmayı unutmayın

Oyunun US PSN'de ki fiyatı:https://store.playstation.com/#!/en-us/games/everything/cid=UP2397-CUSA05962_00-EVERYTHINGPS4000

Oyunun video tanıtımı

Oyunun kendi sitesi:www.everything-game.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 26 Mart 2017; 21:35:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende oyunu merak ediyorum. Oyunu aldıktan sonra izlenimlerini paylaşırmısın ?
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Tabi ki de paylaşacağımdan şüpheniz olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam şüphelenmeye başlıyorum :) şaka bir yana oyunu denediyseniz, deneyimlerinizi anlatabilir misiniz ? oyunun inceleme puanları gerçekten çok yüksek.
  • mockingjay kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen ay bazı işler çıktı, satın alamadım oyunu. Yarın ya da bugün oyunu satın alıyorum, 24 tl steam fiyatı. Gerçekten fiyatı iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamdır hocam oynadığınızda bir yorum yaparsanız sevinirim :) steam fiyati iyimiş gerçekten darısı psn'nin başına.
  • Oyunu deneyimledim, oynayabildiğim kadarıyla yazıyorum.

Oyundaki her canlıyı kontrol edebiliyorsunuz. Ama şöyle birşey var. Mesela çalıyken bir anda gezegeni kontrol edemiyorsunuz anladığım kadarıyla. Sizden daha büyük bir şeyin kontrolünü almanız lazım. Ayrıca oyunda canlılar birbiri ile düşünce baloncuklarında etkileşim kuruyor. Atom boyutuna bile geçebiliyorsunuz. Ayrıca planck uzunluğunda seyahat edebiliyorsunuz. Bu da galaksinin üst boyutuna geçtiğinizde oluyor. Planck uzunluğu sanırım atom altı bir boyut. Bu boyuttan farklı bir evrene geçebiliyorsunuz. İlk defa gördüğünüz bir canlının boyutuna geçtiğinizde bu canlı keşfettikleriniz şeyleri depo eden menüdeki Things kısmına ekleniyor. Karayı kontrol edebiliyorsunuz.

Açıkçası oynarken dinlendim resmen. Çok keyif aldım. Tavsiye ederim kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.