Şimdi Ara

Everton FC Taraftarları | Tutmayın Düşüyoruz… (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
1
Favori
14.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün evimiz de Fulham ile karşılaşan takımımız karşılaşmadan 4-1 galip ayrıldı golleri Osman, Seamus Coleman, Gareth Barry ve Mirallas attı.
    EVERTONTV! :)
  • İlk yarı çok durgun geçti ya. Dölafu hamlesi lazım. Baines'in eksikliği sol kanadı bariz etkisiz kılıyor.
  • Uzun süredir takip ederim Everton'ı böyle bir konu eksiği vardı iyi oldu. Bu arada bu sezon ki logo leşşş.

Ekleyebilirsin başkan.
  • quote:

Premier Lig'in 17. haftasında Swansea'ye konuk olan Everton, deplasmandan 2-1 galip ayrıldı.

İlk yarısı golsüz eşitlikle geçilen maçın 66. dakikasında Coleman'ın harika golüyle 1-0 öne geçen Everton'a cevap 70. dakikada Tiendalli'den geldi. Maçta dengeyi bozan isim ise Ross Barkley oldu ve genç oyuncu 84. dakikada harika bir frikik golüyle Everton'a 2-1'lik galibiyeti getirdi.

Bu sonuçla 34 puana yükselen Everton, maç fazlasıyla 4. sıraya yerleşti.

Az önce özeti izleme fırsatı buldum attığımız iki golde gerçekten harika ikisi de hemen hemen aynı bölgeden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayemdi -- 22 Aralık 2013; 23:04:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Uzun süredir takip ederim Everton'ı böyle bir konu eksiği vardı iyi oldu. Bu arada bu sezon ki logo leşşş.

Ekleyebilirsin başkan.

Evet bu sezon yersiz bir logo değişikliğine gittiler sonra gelen tepkiler üzerine oylama ile şuan kullanılan logoyu seçti taraftarlar kötünün iyisi diyelim eski logo çok çok iyidi. Ekliyorum aramıza hoş geldin

• Premier ligin en istikrarli takimi. Kisitli butceye ragmen her zaman top 10 da Everton

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünkü maçtan dkya dikkat orda penaltıyı verebilse imkanı yok yıkamazdı Everton ...

• Lukaku,Baines ve Barkley'i çok beğeniyorum.Takip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 29 Aralık 2013; 21:29:51 >
  • Maçı izleyemedim ama çok gerekli bir galibiyetti, 4. sırada yükseldik. Geçen hafta Sunderland mağlubiyeti hiç olmadı ama City'yi de yenmişlerdi.. tipik premier lig işte, bi şey diyemiyosun.
  • Stoke 11 kişiyle kalenin önünde durmasa belki gol atabilirdik...

edit: penaltıyla 1 puan aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Rei -- 1 Ocak 2014; 18:54:51 >
  • izleyen var mı? mirallas frikikten attı 2.yi
  • Lukaku çok iyi bir oyuncu. Drogba gibi aynı. Babasi da 90larda Gençlerbirliği'nde oynamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barry'nin golü daha güzel Mirallas'tan .
  • Bainesin potansiyelini %100 gösterebildiği bi maç oldu bence zaten maçlarda en çok zevk veren hareket onun ileri çıkışları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barkley müthiş bir oyuncu olacak.Demedi demeyin.
  • Aiden McGeady transfer olmuş Everton'a. Eğer FIFA'daki gibiyse mükemmel bir transfer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Aiden McGeady transfer olmuş Everton'a. Eğer FIFA'daki gibiyse mükemmel bir transfer.

aynen hocam ben de fifa 13'te acayip irlanda alırdım oradan tanıyorum.

liverpool berabere kaldı bu hafta, cümleten geçmiş olsun. pazartesi yenersek 4.yüz. müthiş bir fırsat puan kaybedersek arkadan tottenham da kovalıyor bilmem ne olur.
  • Bu başlık çok fazla yaşamaz buralarda ona göre...

Varsa şekliniz Merseyside'a bekleriz

Öyle değil mi gençler ?

Liverpool Taraftar Ocakları was here

http://forum.donanimhaber.com/m_48735952/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 19 Ocak 2014; 22:37:52 >

• Haftaya görüşürüz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.