Şimdi Ara

Everest Rampage KB-R02 İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uçuk fiyatlı ürünler yerine ulaşılabilir fiyattakileri incelemen güzel.
    Kağıttan teknik özellik okuyup geçmek yerine kendi yorumlarına ağırlık vermen de daha samimi bir inceleme havası yaratıyor.
    Umarım bu kalitedeki incelemelere devam edersin.
  • Bu klavye aydınlatmasıyla tuşların gece görüneceğini zannetmiyorum dekoratif birşey olmuş sadece.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Benim düşüncem şu yapıda bir çoğumuz o kadar yüksek sınıf ürünlere para harcayacak kadar lüks yaşamıyor, ben de yaşamıyorum. Elimden geldiğince iyi ya da kötü mutlaka uygun fiyatlı işimi görebilecek ürünlere yöneliyorum. Ne bileyim Ps4 yerine hala Ps1 oynayan bir insanım.. Manevi değeri yüksek hoşuma giden şeylere yöneliyor ya da arıyorum. İlk topladığım bilgisayarın parçalarını bile saklarım hala intel p4 1.8 yerine gidip daha uygun fiyata BArton 2500+ alıp deli gibi overclock ederek senelerce mutlu olabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draconist

Daha önce A4 Tech Blood B120 incelemesinin altına da yazmıştım yine yazıyorum, o paralara bu dandik klavyeler alınacağına 70 liraya Zalman ZM-K400G daha hesaplı ve güzel bir seçenek. Aydınlatmalı klavye de böyle olur, harflerin içinden ışık görünür, öteki türlü işlevsiz masa lambası gibi duruyor. Everest Rampage KB-R02 İnceleme

Bu klavyeyi sayende ögrenmiş oldum, tam bir fiyat performans ürünüymüş.... Paylaştıgın için teşekkür.

• Bir kere bir oyuncu klavyeinde f tuşları numerik tuşlar ve harf tuşları birbirine yakın olmalı oynanan oyunlarda fonksiyon tuşları ve numerik tuşlar yoğun kullanılıyor harf tuşlarıda öyle bunlar aynı hizada ve üst üste olmalı ki adam gibi bir oyuncu klavyesi olsun....

• Hep oyuncuya yönelik.

Hiç mi normal kullanıcıya yönelik aydınlatmalı Türkçe klavye yok.

Sırf bu yüzden Logitech G105 kullanıyorum fakat bundan önceki Logitech K520'nin keyfini alamıyorum.
  • internet kafe klavyelerine benzettim ben.
  • Hocam daha dusuk fiyatta Everest KB-R8 var onuda bir inceler misiniz, o daha cok dikkati mi cekti kaliteli duruyor, yari mekanik gibi, 3 farkli renk tuslarin icinide aydinlatan ledide mevcut, ayni bu tarz bir inceleme cok iyi olur. Cunku avuc ici destegi yok insan almadan once supheleniyor biraz. Duzgun bir incelemesi de yok hic. Simdi den tesekurler

Edit: unutmadan bu incelemede cok guzel olmus agziniza saglik guzel anlatmissiniz. Neredeyse PC fiyatiyla yarisan klavyeleleri inceleyeceginize de boyle uygun fiyatli urunleri incelemeniz cok hosuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48562487 -- 30 Nisan 2015; 9:53:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezer abi Logitech G-910 model klavyeyi inceleyebilir misin ?

• Her türlü muhtesem bi klavye LogitechG105 falan bunun yanında hikaye almak isteyene tavisye ederim tam bir oyuncu klavyesi 1 yıldır kullanıyorum ve hicbir sorun olusturmadı ;)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.