Şimdi Ara

Everest KM-8300 ( kablosuz klavye mouse set ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
16.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: galaxynote_41

quote:

Orijinalden alıntı: mertcnoz

mousenin ağırlığını belirleyebiliyor olmak çok güzel birşey. şahen ağır mouseleri daha çok severim. ürün güzele benziyor galiba bende alıcam. aklımda tek soru var. mousenin ve klavyenin pili ne kadar gidiyor? (pilleri duracell olarak var sayarak cevap verirseniz sevinirim)

şimdiki logitech olan farem invisable laser tech kullandığı için katalogda pilin 12 ay dayandığı gösteriliyor. 6 ay gider zannımca.

Mause nin pili duracell ile 3 ay gibi gidiyor. Klavye hala bitmedi. (Ben 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum bu veriler arkadaşımdaki aynı takımın verileri)

hocam son olarak mouse'de clickledikde çok ses çıkarıyor mu ? şimdiki logitech mouse'm de sağ click'e peş peşe tıklayınca gıcırdamaya başlıyor ve ben o konuda rahatsız ve takıntılı olduğum için sinirlerimi bile bozabiliyor. (Dota2 oyuncusuyum çektiğim çileyi düşünün)

• quote:

quote:

quote:

mousenin ağırlığını belirleyebiliyor olmak çok güzel birşey. şahen ağır mouseleri daha çok severim. ürün güzele benziyor galiba bende alıcam. aklımda tek soru var. mousenin ve klavyenin pili ne kadar gidiyor? (pilleri duracell olarak var sayarak cevap verirseniz sevinirim)

şimdiki logitech olan farem invisable laser tech kullandığı için katalogda pilin 12 ay dayandığı gösteriliyor. 6 ay gider zannımca.

Mause nin pili duracell ile 3 ay gibi gidiyor. Klavye hala bitmedi. (Ben 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum bu veriler arkadaşımdaki aynı takımın verileri)

hocam son olarak mouse'de clickledikde çok ses çıkarıyor mu ? şimdiki logitech mouse'm de sağ click'e peş peşe tıklayınca gıcırdamaya başlıyor ve ben o konuda rahatsız ve takıntılı olduğum için sinirlerimi bile bozabiliyor. (Dota2 oyuncusuyum çektiğim çileyi düşünün)

Yok clickleme sesi fazla değil. (ben de DotA2 oynuyorum)

• arkadaşlar alıcı nerede farenin altında yok bakmadığım yer kalmadı bimeks'e gidip rezil olmak istemiyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: |cypo|

arkadaşlar alıcı nerede farenin altında yok bakmadığım yer kalmadı bimeks'e gidip rezil olmak istemiyorum bende

farenin altında dikkatli bakın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: |cypo|

arkadaşlar alıcı nerede farenin altında yok bakmadığım yer kalmadı bimeks'e gidip rezil olmak istemiyorum bende

farenin altında dikkatli bakın

buraya yazdıktan sonra buldum hocam pil haznesinin içine koymuşlar pek belli de olmuyordu orada olduğu onu oraya koyan adam troll'ün teki çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar hocam şimdi bu klavye mause aldım ilk gün çok güzeldi 2. gün hata verdi ve mause bozuldu fakat kalvye çalışıyor aklım ufak tefek yollar denedim bana bir yardımcı olurmusun mause başlat menusune takıldı sag ve sol klik yaptıgım halde orta mıhlanmış kalmıs hareket etmıyor mause etsede alttaki araç cubunu gecmıyor yardımcı olabılcekmisiniz.

İçime batıo o mause kullanamadan bozuldu

• eğer alırsam razer alırım. ama ha o kadar parayı veremem dersen (sadece mouse 79 dolar) razer al.
    ben senin şu klavyenin 8320 modelinin siparişini verdim. gelince denerim yazabilirsem görüşlerimi yazarım
  • Ben İstanbul Bilişim den 38 TL ye KM 8300 ı aldım. İki yıl garantili.
    İki haftadır kullanıyorum ve genel olarak memnunum.

Özellikle maus çok hoşuma gitti. Daha sessiz klavyesi olan bir set vardı ama onun da mausu iyi değildi. Sırf mausu için bu seti aldım.

+ yönler
    Klavye ve mausun tasarımı çok hoş.
    Mausta başparmak ve serçe parmağı koymak için uygun tasarlandığı için eliniz uzun süreli pc başında kalanlar için sağlık açısından ideal.
    Dpi tuşu ile mausun hızı anında değiştirilebiliyor.
    Back forward tuşları tarayıcıda önceki sayfaya dönerken kolaylık sağlıyor.
    Çift tık tuşu özellikle fps severler için çok kolaylık sağlıyor.
    Maus hemen her zeminde çok rahat iş görüyor.
    Tek bir mikro alıcı olduğu için USB de kalabalık etmiyor.

- yönler
    Klavye biraz ses çıkarıyor. Daha sessiz olsa güzel olurdu.
    Tuşların arası normalden biraz daha ayrık yapılmış. Özellikle hızlı yazanlar için sözlüyorum, elleriniz klavyenin üzerinde kaydırırken biraz sıkıntı olabiliyor. Bu aynı zamanda klavyenin daha çok toz almasına neden oluyor.
    Fonksiyon tuşlarının üzerindeki simgeler çok belli değil sadece kabartma olarak yaptıkları için iyi seçilemiyor. Tabi bu tuşları çoğumuz kullanmadığı için problem yok.
    Mausu tek pilli ve hafif ama pili çabuk bitiyor. 1 hafta filan ancak. (Bu arada bazı Pc lerde bilgisayar kapatılmasına rağmen USB de elektrik olduğu için maus açık kalıyor bu da pilin anasını ağlatıyor. Böyle bir durum varsa alıcıyı USB den çekmeyi unutmayın) Pil sorunu 2600+ mAh şarzlı pillerle halledilebilir. Zaten kablosuz setlerde şarzlı pil farz oluyor.
    Alıcıyı çıkartması biraz zor. Üzerine tırnak yeri yapmadıkları için kolay çıkmıyor. Bu da sabit kullanıcılar için pek sorun sayılmaz.
    Pil AA olduğu için mausu ağırlaştırıyor. AAA olan kumanda pillerinden olsa daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxilife -- 6 Eylül 2013; 2:03:26 >

• bayadır kullanıyor dum tolam 3 set degiştirdim bilindigi üzere everest pek kaliteli degil zaten everst firmasının yapmak istedigi düşük maliyet kullanışlı ürün bu üründen dedigim gibi 3 set eskittim çevresinde sinyalini bozan cihazlar bulundurmamalı her yüzeyde demeyelimde bazı yüzeyler de çalışmıyor.Örnegin parlak yüzeylerde buna istinaden mouse pek kullanışlı diyemem ama photoshop çalıştıgımda gayet rahat kullanıyordum bu gün tekrar araştırıp alacaktım forumda görünce yazayım dedim.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
    Not: 3 set eskitme nedeni zorla hediye istenmesi mouse un düşüp parçalanması ve çay :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z11 -- 11 Aralık 2013; 11:26:58 >
  • Ben bu seti kullandım. Mouse'undan baya memnunum sıkıntı çıkarmadı. Mouse'u ele çok güzel oturuyor. Dpi çok fark etmese de 2 dpi ayarı var hızlı olan bana ideal. Bunun dışında double click ve ileri geri tuşu var. Öneririm gayet güzel bence
  • cometofathers kullanıcısına yanıt
    Vatanda 52 TL SET halinde klavyesi nasıl acaba?
    acaba mause klavyeyi kablolu mu alsam oyun oynarken sıkıntı çıkarmasını istemem aklımda ki mause
     Everest KM-8300  ( kablosuz klavye mouse set )

kargo dahil 24,90 TL
  • Eğer oyun için alacaksan kablolu tavsiyemdir. Kablosuzda pil azalınca hatalar, kopmalar vs. olabiliyor. Ama pili de sık sık bitmiyor zaten, ben pil konusunda pek bir sıkıntı yaşamadım. Bu mouse da alınır iyi görünüyor vatan da bulamadım ama :/ Göründüğüne göre dpi ayarı var işe yarar hocam alınabilir. Klavye mouse da baya uygun ve güzel bir ürün ben çok memnunum.
    mause aldım tavsiye ederim gerçekten bu fiyata alınabilecek en iyi mause'dan biri taş gibi maaşallah
    estetik ve 5 saniyeye bir renk değiştiriyor.Oyun performansıda çok iyi crysis 3 'de denedim kendilerini..Ben GG den 21 TL aldım kargo dahil.Şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg01

mause aldım tavsiye ederim gerçekten bu fiyata alınabilecek en iyi mause'dan biri taş gibi maaşallah
    estetik ve 5 saniyeye bir renk değiştiriyor.Oyun performansıda çok iyi crysis 3 'de denedim kendilerini..Ben GG den 21 TL aldım kargo dahil.Şiddetle tavsiye ederim

Vaay 21 tl ye denemek için bile alınır :) Mouse değiştirmeyi düşünürsem bunu alabilirim öyleyse
    Everest'ten açıkcası böyle ürün beklemezdim dpi 3 kademeli hassasiyet ayarı iyi ve oldukça iş görüyor COD GHOST ile denedim "dpi"olayını ve geçer notu aldı..Çok memnunum inşallah sorunsuz kullanmaya devam ederim
  • beyler bende km-8000 var casper dizüstüne taktım klavye çalışmıyo mause de sorun yok açma kapma tuşu yok tuş kombinasyonu falan mı var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.