Şimdi Ara

Evelynn Rehberi S6 Güncellenecektir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • rylai rabadon liandry cehennem banshee ve warmog çıktım gayet iyi bi ap tank karşıda adc kastıysa banshee yerine randuin ve ya çivili çok iyi gidiyo denedim ve ultisiyle bi harikalar yaratıyo q süde az mana harcıyo warmogdan gelen hpyle ölümsüz daha ne
  • MaryseOuellet kullanıcısına yanıt
    çöp diyorlar
  • Forum üyelerinin %99unun çilingir olduğu bi forumda plat ha?

Demek o %1 senmişsin.

Şaka şaka güzel rehber. Emekçi support rehberine bir göz gezdir derim rehberini geliştirmen açısından veya exile’ın jungle rehberine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel orman oynanışı eklendi.
    rehber biraz sallapati olmasının sebebi gelecek olan suikastçi güncellemesi ile görünmeliği gelecek değişikliği kestiremediğimden çok fazla emek verim 1 ay sonra emeğimin heba olmasını istememedir.
  • Çok güzel olmuş ellerine sağlık ad buildini normal oyunda deneyeceğim ap buildi bana fazla kırılgan geldi direk rabadon çıkılacağına rylai çıkmak daha mantıklı bence
    çünkü can veren ap itemlerini çıkmayınca eve shaco gibi faydasız bir ormancıya dönüşüyor yani shaco bir bıçar fırlatıp tekliyor ama tflerde bir şeye yaramıyor rabadon gibi itemler son olarak tercih edildiğinde daha mantıklı olur
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

oynamayı bilen tfde de iş yapıyor
  • Yine birkaç şey önereyim

• Başa dikkat çekmesi açısından bir resim koyabilirsin. Mesela Evelynn'in render shotı.

Evelynn Rehberi S6 Güncellenecektir.

Ya da eski Evelynn'in hatrına splash art vs.

• Bu önemli İlk bölüm hemen mevzuya (Evelynn) giriyor. Önce bir bölüm aç Eve ne işe yarar, hangi kompozisyonlara alınır, ne yapar ne eder kimdir necidir bunları yazman lazım. Hem dikkat çeker, hem de bilgi sahibi olarak rehberi okumaya başlarlar. Mesela ben yazsam (S4'ten beri Eve oynamam bunu da belirtmek isterim) şunun gibi paragraflarla başlardım (Genelden özele gitmek yeter, sadece örnek vermek istedim):

Birçok oyuncunun zihninde bir zamanların efsane şampiyonları belirir. Bunlardan belki de en korkutucu olanı Lady Evelynn adlı suikast ustasıdır. Hikayesi yazılırken bile gizem hep onda ön plana çıkmıştır. Nereli olduğu (Spoiler: Shadow Isles) bile çok sonradan bir Rioter'ın ağzından düşmüştür.
      Lady Evelynn bu gizemiyle Reworküne rağmen sezonlarca metadan düşmedi, önüne geleni kesmeye devam etti. Bir zamanlar metada bulunan 3 (evet yazıyla üç) junglerdan biriydi. Ancak her şeyin bir sonu vardı, bu üç şampiyonun da artık yerine yenileri geldi. Lady Evelynn ise diğerlerinin soloqdeki çarpıcı etkisini kaybetmemişti.
      İşte Lady Evelynn budur. Ne kadar vurursan vur her şekilde sana geri döner, her sefer bir yolunu bulup en güçlü olmaya çalışır.

Sonra da işte assassin olduğundan vs bahsedersin.

• Videolar da ekleyebilirsin. Mesela nasıl kamp kitelanır (Eve için zorunluluk)

• Rolünü göstermek açısından eskisine göre çok daha geliştirilmiş Riot şampiyon sayfasını (Alpha client) atayım. Belki ihtiyacın olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 10 Eylül 2016; 20:02:04 >

• exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    rito şampiyon sayfasını ekleyeyim teşekkürler.
    bilgisayara düzgün bir kayıp programı kurup 3-4 el evelynn oynayıp highlights tarzı video eklemeyi düşünüyorum bir de. aslında daha önceden yapacaktım da asıl hesabımda 20şer dakikadan 10 maç ceza var oyuna girmeye üşeniyorum. elimde bir tane bronz hesap var e bronzda oynadığım maçı da burda paylamanın anlamı olmaz. (yanlış anlaşılmasın amacım bronz elodaki arkadaşları aşağılamak değil orda oynadığım oyundan ekleyebileceğim bir şey çıkmaz düzgün tf yapan yok- 5-6 KDA ile oyun bitircem saçma olacak yani ama böyle üşenmeye devam edersem yapabilirim bunu)
    başa resim koymayı düşündüm ama ne koyacağımı bilemedem render shot'ı düşünmüyorum koymayı. Büyük ihtimalle Maskeli Eve'nin splahını koyarım
    önerilerin için teşekkürler ^^
  • Guzel rehber gelistirirsen zevkle bidaha okurum.
    Runes masteries ve ad eve yi biraz daha acarmisin oynanis vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killeri güzel toplamış hocam :D Güzel ama tf bittikten sonra dalıyor orası biraz riskli ama shaco yine iyidir :D
  • dogac-gs kullanıcısına yanıt
    11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    rün kabiliyet bugün yüklerim umarım
    @11_serhat_11 suikastci şampiyondan tf'de aktif olmasını beklemek doğru değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4th Papa Patates

rün kabiliyet bugün yüklerim umarım
    @11_serhat_11 suikastci şampiyondan tf'de aktif olmasını beklemek doğru değil bence

Geçen IWillDominate Eve ile Red'i kullanarak iki dalga şeklinde TF'e girip başarılı oldu onu hatırladım.
  • Evelynn'e üçlü-ad-gerisi tank şeklinde kasarsak nasıl olur sizce?
  • rehberi yeterli bulmadım ve yanlış bilgiler var örnek olarak hexdrinker arp vermez malmo arp verir vs vs..
    yinede çabanı takdir ediyorum emek vermişsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.