Şimdi Ara

evelynn hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar evelynn hakkında 2 sorum var
    1-)neden ad jungle itemi alınıyor
    2-)solari çıkılmalı mı

• up
  • Hybrid bir karakter bence tercih meselesi ama solariyi evelynn çekmemeli support alirsa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qsu için çok yararlı oluyor kertenkele itemi saniyede bir q atıyosun ve her q vuruşunda karşı şampiyona belli bir miktar true vuruyor. bu çok etkili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • solari gereksiz duyuyorum ad jungle itemi Q skillinde çalışıyor ondan tahminimce fakat oynadığım çok kullandığım bi hero değil tam bilemiyeceğim
  • Schtroumpf kullanıcısına yanıt
    kertenkelenin ruhunun pasifi red buff etkisidir ve diğer can emme veren iteme göre daha iyidir evelyn için.
    solari çıkılmalı mı? eğer sup çıkmadıysa evet çıkılabilir

sana önerim, evelyn build ezber gibi duracak ama hemen her maçta iş yapar, (jungle içindir)

kertenkelenin ruhu- sorcerer shoes- chennem asası- buzdogan (evet saçma duruyor ama buzdogan hem armor veriyor hem ad vuruşlarınızı çılgına çeviriyor) - sunfire-rabadon

ile hem orantısız bir tank oluyor çünkü hemen hiç kimse evelynden böyle bir tanklık beklemiyor + iyi vuruyorsunuz

Bu buildi dizip oynadığım 5 maçta adamlar öldü diye bırakıyor ama 200-300 hp li şekilde kurtuluyorsunuz. (evelyn i herkes kağıt hero zanneder bu sayede kağıt heroluktan kurtulmuş oluyorsnuz.)
  • Solari çıkma.İtemin pasifi+q skilin yüzünden alınıyor.He bide skiller ad den alıyo onunda katkısı var,tabi yenilenmelerde malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

kertenkelenin ruhunun pasifi red buff etkisidir ve diğer can emme veren iteme göre daha iyidir evelyn için.
    solari çıkılmalı mı? eğer sup çıkmadıysa evet çıkılabilir

sana önerim, evelyn build ezber gibi duracak ama hemen her maçta iş yapar, (jungle içindir)

kertenkelenin ruhu- sorcerer shoes- chennem asası- buzdogan (evet saçma duruyor ama buzdogan hem armor veriyor hem ad vuruşlarınızı çılgına çeviriyor) - sunfire-rabadon

ile hem orantısız bir tank oluyor çünkü hemen hiç kimse evelynden böyle bir tanklık beklemiyor + iyi vuruyorsunuz

Bu buildi dizip oynadığım 5 maçta adamlar öldü diye bırakıyor ama 200-300 hp li şekilde kurtuluyorsunuz. (evelyn i herkes kağıt hero zanneder bu sayede kağıt heroluktan kurtulmuş oluyorsnuz.)

buildi gorunce kor oldum

bunu dene : sihirbaz bot .kertenkele ruhu.cana oranla vuran maske 300hp 50ap veren.rylai. zhonya.cehennem asasi. ama son itemi karsiya gore dizebilirsin koruyucu olur rabadon olur banshee olur

• Jungler dedigin tank kasar önce mentaliteyi öğrenmeyi dene
    senin evelyn kasmış bir dravena yaklaşamadan 2 hadi crit gelmesin 3 yer,

benimkini vs girebilir kesebilir aradaki farkı umarım anlıyorsundur.

Jungler dediğin tank olacak ya da çok iyi oynayıp erken kasıp/kastırıp ''ben bu maçı alırım diyecek'' aksi halde 10-5-12 veya herhangi + skorlu oynayıp ben iyi oynadım siz kötü oynadınız diyen veletler durumuna düşersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgincbisey

qsu için çok yararlı oluyor kertenkele itemi saniyede bir q atıyosun ve her q vuruşunda karşı şampiyona belli bir miktar true vuruyor. bu çok etkili

arkadas aciklamis, dfg cik onun yerine

• quote:

Jungler dedigin tank kasar önce mentaliteyi öğrenmeyi dene
    senin evelyn kasmış bir dravena yaklaşamadan 2 hadi crit gelmesin 3 yer,

benimkini vs girebilir kesebilir aradaki farkı umarım anlıyorsundur.

Jungler dediğin tank olacak ya da çok iyi oynayıp erken kasıp/kastırıp ''ben bu maçı alırım diyecek'' aksi halde 10-5-12 veya herhangi + skorlu oynayıp ben iyi oynadım siz kötü oynadınız diyen veletler durumuna düşersin.

ayni derece kaamis evelynn le draven ve draven aliyor hmmmmm
    :D draven dahaq cevirmeye baslarken ölur be:D
    edit.
    sen esin amumu shen rammus la jung gidip evelynnden counter jungle yiyip oyundan dusuyorsundur sonra
    /all ben afk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CastellonA -- 10 Kasım 2013; 21:35:12 >
  • CastellonA C kullanıcısına yanıt
    Örnek veriyorum orada dikkat ederseniz

adcden 2-3 yiyen bir troll jungler mi iyi takımda
    yoksa tank jungler mi?
  • Solari işe yarar mı bilmem ama ad ap birlikde olduğu için kasilir

• quote:

yoksa tank jungler mi?

solo tanksa off tank deilsede tank kasabilir

• quote:

yoksa tank jungler mi?

niye squishy junglerlar troll¿?

• CastellonA C kullanıcısına yanıt
    bunu oynayarak anlarsınız açıklama ile değil yinede açıklamaya çalışayım

100 kişi alalım elimize hepside jungler olsun,

aralarında mükemmel oyuncular vardır 10 tane ister tank kasar ister adc gibi (her türlü iş yaparlar maçı kazanmak için)
    diğerleri ise tank kasarsa takıma faydası olur, tutupta adc apc gibi kasarsa ben kastım oynadım siz ezildiniz lay lay lom muhabbete bağlayıp hem görevini yapmayıp hem maçı katledip /trolllerler

yani jungler tank olmalıdır (eyvallah ezber gibidir ama adc-apc build ile jungler oynayanların halini görüyoruz ) Hangi turnuvada gördünüz iyi bir oyuncunun off jungler kastığını?

Akıl işi ve işe yarar bir şey olsa herhalde dünyanın en iyileri; şampiyonları yapar bunu dimi?
  • Benim Buildim;

Kertenkele, Mov Speed bot, Rylai, DFG, Maske, Zhonya
  • quote:

bunu oynayarak anlarsınız açıklama ile değil yinede açıklamaya çalışayım

100 kişi alalım elimize hepside jungler olsun,

aralarında mükemmel oyuncular vardır 10 tane ister tank kasar ister adc gibi (her türlü iş yaparlar maçı kazanmak için)
    diğerleri ise tank kasarsa takıma faydası olur, tutupta adc apc gibi kasarsa ben kastım oynadım siz ezildiniz lay lay lom muhabbete bağlayıp hem görevini yapmayıp hem maçı katledip /trolllerler

yani jungler tank olmalıdır (eyvallah ezber gibidir ama adc-apc build ile jungler oynayanların halini görüyoruz ) Hangi turnuvada gördünüz iyi bir oyuncunun off jungler kastığını?

Akıl işi ve işe yarar bir şey olsa herhalde dünyanın en iyileri; şampiyonları yapar bunu dimi?

dostum sen baya sacmalamissin:D senin kafana gore elise de jungle degil o zaman:D evelynn can yuzdeli vuruyor ve zamanla hasar verebiliyor bu yuzden maske rylai tarzi hem tank hem ap esyalari cikiyorsun eve nin olayi bu sen jung jarvana ciktigin tanky esyalari eve ye cikarsan tfde etrafta 0 dmg ile dolanir stun olmadigi icinde kimsenin umrunda olmazsin takimin ölur:D

ha verdigin ornege gelirsek sen jung eve ile draven kesmeye calisirsan isin var demektir konu sahibide zaten eve yi sormus her karakterin gorevi farklidir

seju j4 amumu full tank gidip cc saglarken

eve elis hem tanky olup hem dmg atabilmeli

• Ezber build dizenler gözümde oyuncu değildir bunu 3bin oyunuma göre söylüyorum umarım vakti gelirse bir gün sizde anlarsınız neyin ne olduğunu karşı takımda görmek üzere

hayırlı akşamlar.
  • quote:

Ezber build dizenler gözümde oyuncu değildir bunu 3bin oyunuma göre söylüyorum umarım vakti gelirse bir gün sizde anlarsınız neyin ne olduğunu karşı takımda görmek üzere

hayırlı akşamlar.

ezber build hic bir zaman yapmadim dostum ama genel bir build her zaman vardir seninlede tartismiyorum fikir paylasiyoruz sadece ama turnuva ve iyi oyuncular demissin. biraz dikkatli izlersen hic bir eve oyuncusunun gun atesi falan cikmadigini anlarsin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.