Şimdi Ara

Eve yabancı birisi gelince internet yavaşlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mutlaka sizlerinde başına gelmiştir diye düşünüyorum

Eve anneannem yada dayımlar gelince veya başka bi tanıdık gelince internet yavaşlıyor

İşin ilginci eğer gelen kişilerle akrabalık derecesi ne kadar yüksekse tam tersi oranda internet o kadar yavaşlıyor

bir değil iki değil

Şimdi telefon açıp sorsam adam gibi cevap vermeyecekler bu sebepten dolayı dh'ye bi sorayım dedim.Belki sizinde başınıza gelmiştir bu tür olaylar

(daha önce bi yerde daha görmüştüm bunu,gerçekten var böyle bir şey)

• başlığı görünce kontrol ettim acaba konu dışında mıyım diye ama hayır ciddi ciddi yazmışsın ciddi misin bu sorunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

başlığı görünce kontrol ettim acaba konu dışında mıyım diye ama hayır ciddi ciddi yazmışsın ciddi misin bu sorunda

gerçekten ciddiyim

yabancı birisi geldiğinde sürekli bağlantı kopuyor yada yavaşlıyor

ilk başlarda bende kendime ''hadi lan ordan saçmalama'' desemde bu duruma inanmamak için geçerli bi sebep bulamadımtüm işaretler eve yabancı birisi geldiğinde internetin yavaşladığını gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

başlığı görünce kontrol ettim acaba konu dışında mıyım diye ama hayır ciddi ciddi yazmışsın ciddi misin bu sorunda

gerçekten ciddiyim

yabancı birisi geldiğinde sürekli bağlantı kopuyor yada yavaşlıyor

ilk başlarda bende kendime ''hadi lan ordan saçmalama'' desemde bu duruma inanmamak için geçerli bi sebep bulamadımtüm işaretler eve yabancı birisi geldiğinde internetin yavaşladığını gösteriyor

onların ceplerinde akıllı telefon vardır ve senin eve gelince torrente abanıyorlardır ondan yavaşlıyordur .

• quote:

al bendende o kadar

aynen konu dışı sandım ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

Bunun sebebi ne ?

Mutlaka sizlerinde başına gelmiştir diye düşünüyorum

Eve anneannem yada dayımlar gelince veya başka bi tanıdık gelince internet yavaşlıyor

İşin ilginci eğer gelen kişilerle akrabalık derecesi ne kadar yüksekse tam tersi oranda internet o kadar yavaşlıyor

bir değil iki değil

Şimdi telefon açıp sorsam adam gibi cevap vermeyecekler bu sebepten dolayı dh'ye bi sorayım dedim.Belki sizinde başınıza gelmiştir bu tür olaylar

(daha önce bi yerde daha görmüştüm bunu,gerçekten var böyle bir şey)

utangaç bir internetin var anlat ona yabancılardan utanmasin. Yada akrabaların dünya dışı varlık etraflarındaki manyetik etki modem i bozuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerlerde kablo varsa millet bastikca sıkıntı oluyordur başka da mantıklı açıklaması olamaz herhalde :)

• konu dışanda dolşır zanettim kendimi tuhaf bende hiç olmuyo modemi aç kap derim akraba falan gelince
  • Modem ile bilgisayarin arasina insan girerse internet baglantisi buyuk olcude etkilenir. Kendinde cok rahat test edebilirsin bunu.

• 3 HARFLI 2NCI HARFI *İ*
  • Evet modem ile internet arasına girince etkileniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.