Şimdi Ara

Eve Vodafone İnternet bağlattım Deneyimim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
3.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100mb akıllı sınırsız akşam 7 12 arası 24mbe düşüyor ve tüm kanallar açık sinema kanalları vs. 85 TL ödüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Çekmedimi çekmiyor nalet şey😂,egdeye düşüyor yada komple sinyal olmuyor ,5G frekanslariyla düzelme sağlanırmi acaba ,eski Vodafone geri gelirmiki ,bir süre vodafonede takilacagim bende😊
  • Tüm istasyonları fiberleyip, elinde ki tüm bandları tüm istasyonlarda kullanırsa kök söktürür.

Brnim işyerinde band 3+7+1 bağlıyken 30'un altına düşmüyor. Ama işin kötü tarafı hep öyle kalmıyor. Bi arama gelse veya ben arasam, fabrikada bir tura çıksam band 38'e bağlanıyor ve herşey alt üst oluyor.. Yukarıda dediklerimi yaparsa 5G ihtiyacı bile olmaz.

Birşeyler yapmaları lazım tarifeleri insanı cezbediyor biraz🥳
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Şimdi müşteri hizmetlerini arıyorum bende TV paketi alacağım + ne kadar diyecekler bakalım 🥳
  • Her vodafonlunun ilk 2 ayı mutlu sonrada kahır ile geçer hocam geçmiş olsun umarım istisna olurda vodafondan hizmet alabilirsin

• Telekom da prime 40 gb+ sınırsız sosyal medya 109 tl istersen buna geç
  • Kablonet sağlam alt yapı. Memnun olman doğal. Akşam 19-24 arası yarı yarıya düşüp kanser ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 12 Aralık 2020; 23:12:22 >
  • Evet cezbediyor ama inan iyi ki dedirtmiyor. Hem seviyorum hem nefret ediyorum. Müşteri memnuniyeti 0.

Sen Turkcell'i niye bıraktın onuda anlamadım. Superbox ile sınırsız netin var, yanında da mobilde platinum'luydun her halükarda sana fazla fazla yeterdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz olabilir

Her vodafonlunun ilk 2 ayı mutlu sonrada kahır ile geçer hocam geçmiş olsun umarım istisna olurda vodafondan hizmet alabilirsin

ben iki senedir kullanıyorum memnunum bir sıkıntıda yaşamadım hiç, fakat jetfatura da tarife değiştirememek kötü.İlla müşteri hizmetlerine telefon açmak zorunda mıyız ?

20 Mbps yetmiyor ,birde ayriyetten yanında telefon taşımak ,onu şarj etmek felan ugrasilcak gibi değil superbox duruyor evde 😊Redli sınırsız teklifi almam lazım hep onda kalacağım 😊
  • İnşallah gelirde memnun kalırsın hocam. Benim taahhüt bitmek üzere uzatıp uzatmamakta hâlen kararsızım.

• Kampanyamız güzel ama biranda kablonet varsa direkt kendinden almak daha mantıklı. Vodafone TV vermez zannetmiyorum. Bir şansınızı deneyin. Hızınız sabit 50 ise fiyat güzel.

Uzat kapattirma bence diğerlerinide iptal et ,sınırsızı kullan🥳
  • Ney ?
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Bizim sabit 50 TV hizmetide varmıs eve gelip ücretsiz dekoder baglayacaklar ,ilestisim kurdum ,ondan sonra müşteri temsilcisinden +10 yada 15 TL'ye TV hizmetini actiracakmisim ,Uydunet tv
  • War Rock W kullanıcısına yanıt

Umarım aynı memnuniyet ve alduğınuz hizmet standartınız devam eder.

Biz gülmedik siz gülün hocam

• 0 sorunla kullanıyorum🥳
    Hocam merak etmeyin Türk Telekom onlardan h geride değil en azından Gaziosmanpaşa için garanti verebilirim. Verdiğim o kadar dilekçe doğru çöpe gitmediyse ben başka bir şey bilmiyorum.

VDSL kutu taktılar sokağa vermek amacıyla portlar anında doldu deniyor. Aslında alternatif Telekom firmalarına vermek istemiyorlar da adını böyle değiştirmişler.

Taahhütüm bittiği gibi VDSL'e geçip başımın çaresine bakmayı düşünüyorum. Kablonet gibisi yok gerçekten. Fiberden sonra katlanılabilecek tek hizmet.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.