Şimdi Ara

Müstakil eve fiber geliyor FTTH (Mutlu son içerir) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
5
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam artık fiber yapılırsa dersiniz turk telekom ile fiberliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 15 Ağustos 2020; 22:8:16 >
  • Söz verdikleri tarihleri çeşitli bahanelerle uzattıkça uzattılar. Adamına göre iş yapıp, kafalarına göre bağlantı veriyorlar. Okulların açılmasına bu kadar az kalmışken karşımızda muhatabımız yok. Cemil Meriç Mahallesinde hala beklemeye devam.
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    bakalım neler diyeceğim neler demeyeceğim gözlemlersiniz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba.
    Borular döşendikten sonra kablo ekibi gelecek denmişti ama maalesef kablo ekibi gelmedi. Bekliyorum belki bir sabah gelirler diye ama henüz bir gelişme yok.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam söyleyin il müdürlüğüne fiber optik kablosunu versinler beraber çekelim sonlandırmaya karışmam ona göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 16 Ağustos 2020; 23:53:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sağolun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Sağolun hocam.
    Hocam geçen cuma T11 Abone aktarmasını yaptik 30 tane internet aktarmasi yapildi geriye telefon kaldı yarin 900 lü bakır kablo ek yapilacak abone direk internet vereceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun :)

• Türksat 4 sene filan önce bizim binaya da fiber getirdi ama kullanmıyorum. Pahalı ve devlet kurumu ile iş yapmak istemiyorum.
  • Upload paketi sunuyordu halen devam ediyor ise.

• quote:

Bakalım ben ne zaman göreceğim hocam kablo ekibini.
    elektrikçi neden getirtmiyorsunuz? fiber internet kullanmaya başlardınız daire başı 50-150 lira tutar en fazla daha çok beklersiniz beklemeye devam edin.
  • Ergenekun E kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Şebekeden fiber gelmiyor, binada cihaz yok. Elektrikçi ne yapacak hocam? Konuyu okusaydiniz keşke.

• quote:

Merhaba.

Şebekeden fiber gelmiyor, binada cihaz yok. Elektrikçi ne yapacak hocam? Konuyu okusaydiniz keşke.
    iç tesisat hazır kablolar çekildiyse bildirin daha hızlı gelirler onlar sizi siz onları beklemeyin yok yere
    Hocam sokaktan binaya fiber gelmiyor, sadece borusu var. Binada cihaz da yok. Öncelikle borudan binaya fiber çekilmesi lazım, beklediğim ekip de kablo ekibi bu işlem için. Bina içi tesisat en kolayı, keşke o noktaya gelebilsek.

• quote:

Hocam sokaktan binaya fiber gelmiyor, sadece borusu var. Binada cihaz da yok. Öncelikle borudan binaya fiber çekilmesi lazım, beklediğim ekip de kablo ekibi bu işlem için. Bina içi tesisat en kolayı, keşke o noktaya gelebilsek.
    gpon fibermi vdsl mi verecekler diye baya heves-korku dönemleriydi. bina içi kabloyu istedim verdiler dış hat çekilmeden önce iç tesisatı çektirdim, kutuyu koymaya geldikleri zaman hem dış hem iç ikisini aynı anda hallettirdim.
    Kabloyu nereden istediniz hocam

• quote:

Kabloyu nereden istediniz hocam
    her gün sabah çayı akşam çayı bisküvi onlar çay içerken bende öğrenmek istediğim herşeyi sordum

çelik izoleli kablo koruyucu,kablolama kanalları, duvar iç boru tipi kablo koruyucu, kablo bağı, bantlar.. fiberin geçeceği her delik her duvar özenle hazırlandı.

kabloyu müdürlükten istedim. =)
    :)) Anladım. Müdürlükten hangi birimden istediniz?

• quote:

:)) Anladım. Müdürlükten hangi birimden istediniz?
    bilmem
    Teşekkürler:)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.