Şimdi Ara

Eve Internet tavsiye ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
3.059
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1246 Mesaj
    Merhaba,

Arkadaşımın evine internet bağlatıcak. Önceden Turkcell Vınn kullanıyordu yalnız faturalar 100 tl yi aştığı için iptal ettirdi ve eve bağlatmak istiyor. ama münkünse 6 ay taahhütlü veya taahhütsüz olacak.. internet hızı farketmez Limitsiz olacak.. TTnet, Smile, Doping vs. olabilir.. Isparta'da ikamet ettiği için fiber net kullanma şansı yok.. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

|
    |

Hergün 1 Video
  • Yarbay
    4209 Mesaj
    ttnet...diğerleri zaten telekom alt apısını kullanıyor.yani diğerleri telekom kiracısı..takdır sızın
    |
    |
    Biliyorum TTnet'in altyapısını kullandığını. Mecbur elimiz mahkum :(
    |
    |

Hergün 1 Video
  • Yarbay
    10420 Mesaj
    Mümkünse bölgenizdeki kullanıcılardan yorum alın derim. Özellikle Smile, Biri vs. kullananlar varsa. Eğer iyilerse tercihini onlardan yöne yaparak bir denesin derim. Internet pastasının tamamını TurkTelekom yemesin diyorum, o her şekilde kazanıyor zaten. :D Bir de TTnet'te hız problemi olup, müşteri hizmetlerinden yeterli yardımı alamayınca Biri'ye geçip iyi hız almış kullanıcıların iletileri de var mesela. VAE ve YAPA anlaşmalarına göre diğerleri daha iyi ya da daha kötü de olabiliyorlar bölgeden bölgeye. :)
    |
    |
    |
    |

Hergün 1 Video
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Bildiğim kadarıyla 6 aylık taahhüt yok çoğu 24 ay...
    |
    |
    biri adsl e bak
    |
    |
    telekomdan modem almasın kendisi dışardan ücretle alsın netlimitsiz internet paketi alsın ama kampanyasız olcak geriye bağlantı ücreti kalıyo 24 tl onuda ilk faturada peşin ödesin ayda 55 lira internete 15 lirada hat için alırlar yani 70 tl istediği zamanda kapatır
    |
    |

Orijinalden alıntı: koray.06

telekomdan modem almasın kendisi dışardan ücretle alsın netlimitsiz internet paketi alsın ama kampanyasız olcak geriye bağlantı ücreti kalıyo 24 tl onuda ilk faturada peşin ödesin ayda 55 lira internete 15 lirada hat için alırlar yani 70 tl istediği zamanda kapatır

Şu an için en mantıklısı bu gibi görünüyor. Zaten modem vermiyorlar taahhüt olmayınca mecburen dışardan alınacak..
    |
    |

Hergün 1 Video
  • Yüzbaşı
    737 Mesaj
    eskı bır konu ama herkesın sunu bılmesı gerekır ornegın eklı resımde ne yazıyor?
    quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

eskı bır konu ama herkesın sunu bılmesı gerekır ornegın eklı resımde ne yazıyor?
    quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

okudunuz degılmı?100gb limitsiz internet arkadaslar yok oyle birsey
    sakın aldanmayın hangı kurum veya kurulus olursa olsun sıze sınırsız ınternet dıyor ve ıcınde 10 gb 20 gb 30 gb 50 gb 80 gb 100 gb vs gıbı gb lafı gecıyorsa yandınız.sızı kandırdılar.cunku bu bahsı gecen gb larr ınternetınızın sınırıdır. ornegın 24 Mbps hız verıyor ama ama ıste gb ısın ıcıne gırdı mı o 24 Mbps oluyor 1 Mbps cunku sıze sattıgı sınırlı o bahsettıgımız gb larda saklıdır.o sınıra vardıgınız zaman yandınız artık ınternete gırmenız kabus olur.kesmezler tamamen ama kabus olur artık. :) sınırsız deyıpte 50gb sınırlı ınternetı alan arkadasım 3-4 tane 10-15 gb lık oyun ındırdıgınde kaldı yolda :::) sız sız olun ınanmayın sınır vardır akn (( adil kullanım kotası )) dıye bırsey var Guzel Turkıyem de. Malesef ulkemızde kanun acıkları oldugu muttedce ıcıne eden bır anlayıs polıtıkası yuzunden 50 gb aldıysanız daha sonrası kaplumbaga sırtında devam edersınız yolunuza...bılgınıze haberı olmayan arkadaslara tavsıye bılgıdır.herkese ıyı gunler.gerek ev gerek cep ınternetınde malesef durum boyledır.eller gıder aya bız doyamadık gb. lara. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 4 Kasım 2016; 18:38:5 >
    |
    |

• Yarbay
    4317 Mesaj
    2011 konusu neden hortlatılır ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    737 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

gecen hafta arkadasın bırını sınırsız ınternet dıye satmıslar 4 gb telefondan ınternet arkadas kullanmısta kullanmıs tl fatura gelınce aklı basına geldı :) o sebeple kucukde olsa bır hatırlatma yapmak ıstedım netıcede halen ıntrnet konusunda tavsıye ısteyenler bu formada ulasıyor.sebebı mazuratım budur. :) ıyı gunler
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.