Şimdi Ara

EVE GİREN FAREYİ YAKALAYAMADIK ACİL YARDIM (5. GÜN) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
15
Favori
14.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bi tane köpek bulun pitbull yakalar akşama kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım fareler v.b içiin yapıştırıcılar var. Bir karton kutunun üzerine iyice sürün gece mutfağın bir kaç yerine bırakın. Eğer fare varsa mutlaka yakalanır.
  • Arkadasin tum mesajlarini okudum, o caresizligi hissettim ya Mucadeleye devam, yilmak yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Alex Mason

Eva Green diye okudum şimdi gidiyorum

Hocam ne kız bee
    spartanın yeni filmini izlediniz demi

ha bidehttp://www.videoizle.co/video/56679/fareye-trivela-vuran-adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 3 Nisan 2014; 10:50:25 >
    Fare dişi ise ve yavrulamışsa eyvah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bi kağıdın üstüne azcık kıymayla alçı veya çimento karıştır bırak mutfağın ortasına sonra evin köşesine koyarsın biblo diye

• Yere tuz dök hocam nereye gittiğini takip et izlerden. Kaldığı yere de deodorant vb. bir şey sık. Hatta odaya biber gazı da sıkabilirsin ama o fazla ağır olabilir.
  • SS gelmeyecek heralde
  • Bizim eve hiç fare girmedi de ben aynı olayın yarasa versiyonunu yaşadım gerçi bizimki o kadar uzun sürmedi. Yarasa girmiş eve perdeye tünemiş baktım perdede siyah bir şey var hiç de aklıma gelmedi yarasa olabileceği gazeteyle vurdum tak yere düştü bi baktım kanatları açtı girdiği odada balkon var ordan girmiş herhalde ben kanatları açınca direk zaten diğer odaya topukladım yarasanın olduğu odayı kapattım. Sonra gün boyunca arada odaya baktım hiç görünmedi balkon kapısı da açıktı dedim herhalde uçtu gitti bu. Akşam olunca odaya bir bakayım dedim kapıyı açtım ışığı yaktım bi baktım havada uçarak bir şey turluyor has. dememle kapıyı kapatmam bir oldu. Babam geldi sonra yarasa uçarken seccadeyle headshot attı yarasaya böylece güzelim hikaye son buldu.
  • unla alçıyı el değmeden karıştırmayınca yemiyor,hızlı kuruyan alçı un yanınada biraz su fare kapanı öldürmesede fazla kaçamaz, kedi boyutundaki farelerde denendi. mutfaktaysa hemen işe yaramaz zaten etraf yiyecek kaynıyor.

birde ortaya değil duvar,dolap gibi kenar yerlere koyucan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HÜSAMCIK -- 3 Nisan 2014; 12:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HÜSAMCIK

unla alçıyı el değmeden karıştırmayınca yemiyor,hızlı kuruyan alçı un yanınada biraz su fare kapanı öldürmesede fazla kaçamaz, kedi boyutundaki farelerde denendi. mutfaktaysa hemen işe yaramaz zaten etraf yiyecek kaynıyor.

Hocam her şeyi denedim ya mutfak savaş alanına döndü artık yıldım evden çıkacaz en kötü nasıl bunaldım ya vizem vardı sabah 5 te uyudum tencere tava indirdi aşşağı yerimden zıpladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerbestKasli

Çamaşır suyunu sulandırıp içmesi için bir kaba koydun mu?

Hocam lokur lokur içti mantık olarak da düşünürsek zaten lağımda yaşadığı için evsel atıksuların içinde neler var öldürmez herhalde :)
  • aklıma bu video geldi yapması biraz zor ama deneyin hocam

bana tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: HÜSAMCIK

unla alçıyı el değmeden karıştırmayınca yemiyor,hızlı kuruyan alçı un yanınada biraz su fare kapanı öldürmesede fazla kaçamaz, kedi boyutundaki farelerde denendi. mutfaktaysa hemen işe yaramaz zaten etraf yiyecek kaynıyor.

Hocam onuda denedik unla alçıyı karşıtırdık çatalla karıştırdık hatta yanına da su koyduk birazdan foto atacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

quote:

Orijinalden alıntı: SerbestKasli

Çamaşır suyunu sulandırıp içmesi için bir kaba koydun mu?

Hocam lokur lokur içti mantık olarak da düşünürsek zaten lağımda yaşadığı için evsel atıksuların içinde neler var öldürmez herhalde :)

Sakız koysanız belki kuşlarda olduğu gibi bununda midesine yapışır.

• Al sana kesin çözüm; Çamaşır suyu ve tuz ruhunu bir kovaya dök, hiç bekletmeden hemen mutfağa koy. Kapının altını hava almayacak şekilde güzelce kapat ve evi 3-4 saatliğine terk edin. Eve gelince tüm camları açın iyice havalansın, ölen farenin leşini bulup atın. Fare dahil tüm böcekler kesin ölür. Sakın bana birşey olmaz diye gazı soluma, yoksa helvanı yeriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutfakta iş uzun sürer ama inşallah halledersin huzursuz ediyor insanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uppermost

Al sana kesin çözüm; Çamaşır suyu ve tuz ruhunu bir kovaya dök, hiç bekletmeden hemen mutfağa koy. Kapının altını hava almayacak şekilde güzelce kapat ve evi 3-4 saatliğine terk edin. Eve gelince tüm camları açın iyice havalansın, ölen farenin leşini bulup atın. Fare dahil tüm böcekler kesin ölür. Sakın bana birşey olmaz diye gazı soluma, yoksa helvanı yeriz.

Hocam mutfağın resmini koyacam birazdan tuz ruhu dediğinizi labaratuvarda da kullanıyoruz HCl gerçekten ölebilir ama mutfak 5 metrekare falan eve zarar gelmesin ?
  • Ona küçük süprizler yap

Elektrikli fare kapanı var oldukça etkili bir sonuç verir yakalanırsa
    http://www.sanalpazar.com/Elektrik-Carpan-Fare-Kapani__isp18095849

Buna benzer ürünlere bakabilirsin dostum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.