Şimdi Ara

Eve gelen misafir alaturka tuvaleti tıkadı kaçtı. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
34
Favori
14.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LimitedEdition

quote:

Orijinalden alıntı: t8nx81tn

eski iş yerimizde sahada çalışan salih ustamız vardı. öyle etkili büyük abdest yapardı ki onun ardından en aşağı 3-4 saat kimse tuvaleti kullanmaya cesaret edemezdi. inanılmaz bir koku yayılırdı, manzara iğrenç olurdu, temzilikçiler ekstra mesai yapardı. söylediğine göre daha önce çalıştığı bir yerde tuvaleti öyle tıkamış ki vidanjör bile açamamış. tuvaleti en sonunda beton döküp kapatmışlar, yeni tuvalet yapmışlar.

Öldüm la gülmekten

allahım gözümden yaş geldi

Eve gelen misafir alaturka tuvaleti tıkadı kaçtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

quote:

Orijinalden alıntı: LimitedEdition

quote:

Orijinalden alıntı: t8nx81tn

eski iş yerimizde sahada çalışan salih ustamız vardı. öyle etkili büyük abdest yapardı ki onun ardından en aşağı 3-4 saat kimse tuvaleti kullanmaya cesaret edemezdi. inanılmaz bir koku yayılırdı, manzara iğrenç olurdu, temzilikçiler ekstra mesai yapardı. söylediğine göre daha önce çalıştığı bir yerde tuvaleti öyle tıkamış ki vidanjör bile açamamış. tuvaleti en sonunda beton döküp kapatmışlar, yeni tuvalet yapmışlar.

Öldüm la gülmekten

allahım gözümden yaş geldi

yapma yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

quote:

Orijinalden alıntı: Right_Click

SS isteriz

Düşündüğün gibi bir manzara yok Tuvalet gayet temiz anlamadığım noktada bu zaten Ne kağıt ne başka bişey gıcır gıcır tek sorun su gitmiyor
    @fenerliso ben mi bloktayım ?

müdür senin imzanda sevgilinin adı yazıyodu noldu o kızla devam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

Orijinalden alıntı: sokarca_

vileda ile vurduğunda delikteki boklar birden boşaldıysa alt kata indirdmişsindir.gelirler birazdan . 3 defa başıma geldi ordan biliyorum

portal mı var altta la nasıl tavandan mok düşüyor

portal mı var nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: marantz

geçen gün iş yerindeki alaturka tuvalett (çömelmeli) birisi bi sıçmış!! aman allahım

arkadaşlar o bir insandan çıkamaz! ilk bana söylediler inanmadım artık o kadar ısrar ettiki arkadaşlar gidip baktım inan kanım dondu

çapı nereden baksan 7-8cm vardı inanamazsınız

2 gün ne yaptıysak gitmedi, sonra temizlikçiler parçalayarak halletmişler

yaw koptum karnım yarıldı:)))))):)):):):):):):):):):):):):):

• Siz birde okullardaki tuvaletleri görseniz. Adamlar evde mıçmıyor biriktrip gelip okulun tuvaletine mıçıyorlar. En az bir aylık mıçan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

quote:

quote:

SS isteriz

Düşündüğün gibi bir manzara yok Tuvalet gayet temiz anlamadığım noktada bu zaten Ne kağıt ne başka bişey gıcır gıcır tek sorun su gitmiyor

Hayır hocam malesef bitti. 4.5 sene sürdü şuan sadece güzel anılar kaldı geriye.

• quote:

quote:

quote:

quote:

SS isteriz

Hayır hocam malesef bitti. 4.5 sene sürdü şuan sadece güzel anılar kaldı geriye.

Hayırlısı olsun yapacak birşey yok. Zor olmuştur senin için. Durumlar çok özel değilse çıtlat biraz biraderim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

SS isteriz

Hayırlısı olsun yapacak birşey yok. Zor olmuştur senin için. Durumlar çok özel değilse çıtlat biraz biraderim.

Tabiki hiç kolay olmadı toparlandım artık iyiyim Derdime ortak olmak istemene sevindim o konuları açmamak daha iyi teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

SS isteriz

Tabiki hiç kolay olmadı toparlandım artık iyiyim Derdime ortak olmak istemene sevindim o konuları açmamak daha iyi teşekkür ederim

Tabii, ben teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

SS isteriz

konu açsana içini dökersin

• Boktan bir konu 8 sayfa sürmüş

Bu kadar ilgi gördüğünü görenler artık açar konuları dh öyle bir sıçtım ki ss li falan aman aman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plusnettr -- 19 Kasım 2012; 6:10:09 >
  • Bir keresinde klozeti tıkamıştımda boru sokup açmıştık hemen bir yere misafirliğe gidince en korktuğum şeydir bu.

Lakin geçen ilk kez arkadaşımda kalmaya gittim evet ilk kez annesiyle vs. tanıştık. gece ulan bir karnım ağrıyor tuvalete girmek zorunda kaldım. Hayatımda yapmadığım kadar sesli bir eylemde bulundum engelde olamıyorum ne bundan önce ne bundan sonra böyle bir şey daha yaşadım denk geldiği güne bakın. Ulan ne utanmıştım yankılanıyor birde tertemiz yapıp çıktım işimi ama çok sesli oldu lan

• Başliği okuyunca koptum direk tikladim gülmekten öldüm ve şimdi gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köşeli Jeton

Mobildeyim ve yazilanlari okurken sayfayi yavas yavas kaydiriyordum. Karsima bu cikti. Megersem pompaymis..

aynısı banada oldu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vaybe yattım kalktım konu hala güncel Arkadaşlar gözünden kaçan varsa tekrar söylüyorum hayvanlar tuvalet kağıdı ruolosunu sokmuşmu diyim düşürmüşmü bilemedim viledayla ileri geri yapa yapa cehennemin dibine yolladım ne var ne yok Yarın arkadaşa gidiyorum orada kalcam. Bildiğiniz sağlam müshil ilacı varsa adını verin lütfen Akşam yemeğinde müshili boşaltcam yemeğine, tabi eve girmeden aşağıdan su vanalarını kapicam biraz can çekişsin ayı

*dipnot: Çocugun sevgilisinide çağırcam akşam yemek yapcaz gel diye çocugun haberi olmicak Yarın makara var beyler

Ağzına mıçmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Bence sen boruyu patlattın,bütün boklar aşağıdaki kızların tuvalete düştü,ondan çabuk gidiyor zannediyorsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

Orijinalden alıntı: sokarca_

vileda ile vurduğunda delikteki boklar birden boşaldıysa alt kata indirdmişsindir.gelirler birazdan . 3 defa başıma geldi ordan biliyorum

portal mı var altta la nasıl tavandan mok düşüyor

portal mı var nedir ya

portalı hayal ettim de hass.... ya

• quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

sana engin tecrübelerimden yararlanarak çözüm yolunu söyleyeyim nalburdan kalın ama elle eğilip bükülebilen bir tel alıyorsun ve onu boruya çevire çevire gittiği kadar ama sürekli çevirerek itiyorsun çıkacaklar için bir şey diyemem öğrenci evleri yahut öğrenciye verilen evler genelde dandik kanalizasyonu iyi çalışmayan yerlerdir eminim senden öncede orada öğrenci oturuyordur ve eminimki senden öncede sık sık tıkanıyordur bence çık o evden....

yada bence o arkadaşının moktan kafasını sok oraya bir bakıversin neden tıkanmış.

aynen ben böyle düzeltmiştim . elimede poşet geçirmiştim. acaip uğraştırmıştı 2 gün boyunca
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.