Şimdi Ara

Eve Düşen Yıldırım (2012) | Show TV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama o muazes kuzenim olsa daha önce hiç görmediğim . can aga çeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sbnake3 -- 17 Mart 2012; 1:20:10 >
  • Ve çok torpilliydi
  • Dizinin adı Grup İndirimi olsaymış daha iyi olurmuş
  • Gizem Karaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: otorite!

Dizinin adı Grup İndirimi olsaymış daha iyi olurmuş

[:(

Arkadaşlar aramızda para toplayalım şu bayan arkadaşımıza bi pantolon alalım.

Teyzesi bile dedi bi bölümde eli kolu olan birşeyler giyip gel misafirler gelecek diye.

Bi geldi Etek dahada kısalmış xD
    ilk başladığını günde kız kardeşim izliyodu dedim 10.bölüm çıkarmaz bu dizi....

• quote:

Orijinalden alıntı: spartac

quote:

Teyzesi bile dedi bi bölümde eli kolu olan birşeyler giyip gel misafirler gelecek diye.

Her bölümde bacak şov yapıyor

• Artık okadar çok dizi olduki sallicak isim bulamiyolar
  • quote:

Bütün aile kaymak istiyor.Afyon Kaymağııııı Gellllll.
  • quote:

sesli güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartac

quote:

Valla 5 para etmez dizi ama reytinglerde kafaya oynuyor.

• Dün annem izlerken ben de biraz izledim. Olmamış tabiki. 10 tane oyuncu etrafında dönüyor senaryosu da bir o kadar güzel değil.
  • bende merak edip 4 bölümüde indirdim öyle hızlı hızlı baktım ama katlanıp izlenebilecek bi dizi degil.
    Sait ve namık akraba olmasına karşın asılıyorlar kıza ,birebir asılmasalarda o hissi veriyorlar izleyiciye.
    Sait zaten 4.cü bölüm sonunda itiraf etti.

Sanki bu diziye benzeyen bi dizi daha vardı? öyle hatırlıyorum

Aslında bu kızın doğaüstü güçleri olsa daha bi entresan dizi olurdu. (cadı-büyücü vs anlamında degil.)
  • şimdi baba ve oğlu akrabalarına aşık oldu fragmanda izlediğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

şimdi baba ve oğlu akrabalarına aşık oldu fragmanda izlediğim kadarıyla.

tüm sülale birbirine :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

şimdi baba ve oğlu akrabalarına aşık oldu fragmanda izlediğim kadarıyla.

tüm sülale birbirine :)

kavak yelleri mod on
  • Türk televizyon tarihinin en iğrenç dizisi. Resmen kuzenleriyle iğreç bir ensest ilişki için kapışan 2 kardeşin mücadelesini anlatıyor. Hele birisi evli. Diyaloglar desen 5 yaşında çocuk daha iyi yazardı. İlk bölümde nedir ne değildir diye izledim ve bazı diyaloglarda koptum resmen. Bu kadar aptalca yazılamaz. Bu diziyi beğenip izleyen yoktur herhalde. Varsa da aklında şüphe ederim. Puanım 0.
  • Tüm senaristlere sesleniyorum

Her Romanı , Dizi haline getirmek zorunda degilsiniz, Kaldı ki Her Roman da okuyucusunu büyüleyen bir roman degildir.
    Bazı romanlar vasattır. Senaristler artık birşeyler üretemediklerinden artık romanlara yöneldiklerini rahatça görebiliyoruz.

Sözde Rtük , Türk televizyonlarinda Öpüşmeyi bile sakıncalı gören , hatta bunlara ceza yagdıran Rtük;
    Ne çelişkidir ki , Amca çocukları , kuzenler birbirine aşık oluyor yetmezmiş gibi abi-kardeş arasında oluyor bu savaş.
    Saçma sapan cezalar yagdıran Türk aile yapısını bozuyor diye ceza verir ama Ensest bi diziye nasıl müdahale etmiyor aklım almıyor.

Son olarak anlam veremedigim olay , Biz başka bi ürün çıkartamıyoruz. dizilerimizde hep yalanlar , sırlar , belalı sevgililer , zorla ayrılıpta kavuşamayanlar, hep dizilerimiz bu yönde , senaryoyu değiştirip önümüze sunuyorlar her nekadar bu dizi roman olsada hep Aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 14 Nisan 2012; 13:38:18 >

• ilginç dizi := )
  • Hala bitirmediler hayret...
  • eve bi tane kız düşmüş abi kardeş kavga etmiş yetmemiş izmirden bi belalı çıkmış istanbuldada bi belalı çıkmış bi kızın peşinden 4 adam koşmuş alın size dizi bu kadar.aşk beşgeni
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.