Şimdi Ara

evden yemek götürmek ve diyet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba malum diyette olduğum için beslenmemi kendim hazırlamalıyım dışardan sağlıklı yemek neredeyse imkansız ve çok pahallı bende öğlen saatlarinde yüksek proteinli sabah yada akşamdan yatmadan hazırlayıp yanımda götüreceğim tarifleriniz varmıdır ? iyi geceler dilerim ülkemizde sağlıklı beslenmek iyice zengin işi oldu :d

• 200 gr yoğurt
    100 gr yulaf
    1-2 ölçek protein tozu
    50 gr fıstık-badem vs

at bi kaba karıştır sonra göm :D
  • Selam ,

Hocam şu saydıklarımı büyük kap veya shaker içinde mikser ile parçala sonra borcam ile pişir kek kıvamında olacak çok hafiftir yiyebilirsin
    Ben kahvaltıda yiyorum ama çantanızda koku yapmayacak çatal bıçak gerektirmeyen bir besindir.

Yulaf , Yumurta , Protein tozu, Kakao , tarçın , soda , kabartma tozu ve isteğe göre muz bunların hepsini parçalayıp sıva getirip borcamda pişirin hafif yağlayıp 20 25 dakikada pişer.
  • Rammstein kullanıcısına yanıt
    StoryBro kullanıcısına yanıt
    Çok güzel tarifler teşekkürler sabah erken kalkıp tavuk göğsü pişirip 1 kabı 12 gibi 2.kabı 18.00 gibi yesem nasıl olur tadı çok bozulurmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Çok güzel tarifler teşekkürler sabah erken kalkıp tavuk göğsü pişirip 1 kabı 12 gibi 2.kabı 18.00 gibi yesem nasıl olur tadı çok bozulurmu ?
    Kekin tadını soruyor iseniz çok soğuk olunca çok sırıtmaz kakao ve protein tozu yenmesini sağlayabilir bir nevi ama tavuk göğsü soğuk güzel olmuyor
  • Aga bb dediğin spor zaten zor bir ve devamlılık isteyen bir iş. Yani sabah kalkıcaksın tavuğu haşlıycaksın sonra onu soğuk soğuk yemek zorunda kalıcaksın vs çok zahmetli ve devamlılığı olmayan bir şey bana göre. O yüzden bu yemek işini indirebildiğin kadar basite indirmelisin.

Mesela arkadaşın söylediği tarifi 4-5 günlük yapıp buzdolabında saklayabilirsin. (5. güne doğru tadı baya bozuluyor ama olsun oyle bile buz tibi tabukdan iyidir :D )

• Ben alıştım artık soğuk tavuk ve köfte her türlü yeniyor hocam ağız tadınız psikolojinizden önce gelmesin emin olun bunları soğuk yiyecek miydim ben diye şaşıp kalacaksınız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iki günde bir hazırlayıp kapların içine koyucam o şekilde tüketirim artık :D
  • Bulgur ve tavuk/hindi gögüs ve yeşillik(ıspanak brokoli) bu 3 lü olabilir hepsinin hazırlanışı çok kolay. Yeşilliği ihmal etme.

• Redible kullanıcısına yanıt
    süper bulguru ve ıspanağı nasıl halledebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.