Şimdi Ara

EVDEN HIRSIZLIĞA ÖNLEMLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
8.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KuzuXx

quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

Orijinalden alıntı: KuzuXx

quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

tam fiyat hatırlamıyorum ama pronet ayda 50-60 lira civarı eve gelip keşif yapıyor alarm sistemini kuruyor ve gidiyor bazı güvenlik şirketlerinde kampanya falan oluyo yanında yangın gaz alarm sistemi falan kuruyolar iki sene tahattüt istiyolar
    sistem güzel calısıyor ama eve polislerin gelmesi epey uzun sürüyo hele bide ihbarda ev olarak geciyosa pek takmıyolar
    kendim kurarım diyorsanızda kablosuz ve kablolu olmak üzere iki cesit alarm sistemi var büyük marketlerde bulabilirsiniz caydırıcı özellikleri yuksektir

Pronet'de Çalışıyorum Hiçde Senin Dediğin Gibi Uzun Sürede Gelmiyor Polis. Tecrübe İle Sabittir. Lütfen Yanlış Yönlendirmeyelim. Pronet Alarm Sistemi Demek 7/24 İzleme Merkezinde Eviniz Kontrol Altında Demek. Eve Veya İş Yerine Kurulan Alarm Sistemi Çaldığı Anda Telefon Veya GPRS Sistemi Üzerinden Alınan Sinyaller Pronet Alarm Merkezine Düşer. Düşen Sinyal Doğrultusunda Ya Müşteri Aranır Yada Polis. Ve Pronet Güvenlik Polis İle Anlaşmalıdır. En Yakın Ekibi Direk Alarm Çalan İşyerine Veya Eve Yönlendirir. Bu Süre Max 7 Dakikadır. Haber Vermek İse 10 Saniye. Buna İlaveten Ambulans Ve İtfaiye Gibi Birimlerde Sisteme Dahildir.

ben pronetin yada diger güvenlik sistem merkezlerinin yavaslıgından bahsetmiyorum polisin gec gelmsinden bahsediyorum dikkatli okursan anlarsın yazdıgım yazıyı karakola 200 metredeki bir binaya alarm calmasından tam yarım saat sonra geligini gördüm polisin yada bunun gibi bir ton örnek verebilrim buda tecrübeyle sabittir

Eğer İstanbuldan Edindiysen Tecrübeyi Normaldir. Ambulans Bile Trafikten Dolayı Yanlış Park Sonuçlarından Adrese Zamanında Ulaşamıyor. Bu Geç Gelme Sorununu Sadece Polise Bağlamamak Lazım.

Ben Pronet kısmını es geçerek arkadaşa katılıyorum. Eve hırsız girdiğin için her ne kadar yararı olmayacağını bilsemde bir ekip gönderilmesini istedim ama o ekip hiç gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 18 Ocak 2012; 18:23:24 >

• beyler bu kapının sürgüsü var ya arkadan sürgülüyoruz kapıyı bu nasıl bir tedbir caydırıcılığı var mıdır?
  • Güvenlik toptan firmamız internet sitemizden bayilik vermeye başlamıştır.
    Firmamızın satmış oldugu ürünler
    Güvenlik sistemleri, Cctv kablo, Toptan Güvenlik Kamerası, Güvenlik kamerası fiyatları Güvenlik sistemleri
    Markalarımız
    Expotech, İnfinity, Vguard, Neutron, Cenovo, Bullwark, lg kamera, Samsung kamera

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.