Şimdi Ara

Evdeki Ivır Zıvırdan Playstation PC Yaptım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
28
Favori
14.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
441 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerinize emeğinize sağlık. Gerçekten başarılı olmuş :)

• şöyle konular keşke daha çok açılsa işte gerçek dh ruhu budur. elinize emeğinize sağlık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinizdeki parçaları değerlendirerek çok güzel bir sistem yapmışsınız. Elinize sağlık.  

• Buralarda böyle konuları görmek insanı mutlu ediyor, başarılı bir iş olmuş. :) Elinize sağlık.

• Super bi calisma tesekkurler.gercek bir donanim habercisiniz.son zamanlarda inanilmaz sacma siyaset ve dini konulardan sonra bu paylasimi okumak yillar onceki donanimhaber kalitesine aldi goturdu beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 6 Ekim 2020; 7:55:49 >
  • Bu kişi acilen devlet tarafından koruma altına alınıp kendisine daha geniş imkanlar dahilinde farklı projeler için destek verilmeli, sahip olduğu bilgileri yeni nesile aktarması sağlanması lazım diycem ama nedense bu ülke yönetimini düşününce bi gülme alıyo beni ahjjsshsjskssjhaahshsh

• Proje güzel ama kurulan oyunlar daha da güzel; Full Throttle, Grim Fandango, Day of the Tantacle. Tim Schafer'in klasik üçlüsü   

• işte gerçek dh işsizi helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eline sağlık kıskandım açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eline sağlık ben de beğendim.

• resimlere bakıp beğen e bastım. emeğe saygı

• iyi degerlendirmissin monitor ozellikle cok hos tablet tarzi olmus

• Bu forum böyle bir yerdi işte..
    Emeğinize sağlık..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla helal olsun cok güzel bir calisma olmus eline emegine saglik

• Harika içerik, olmuş gerçekten bravo. Bu tip konuları daha çok görmek dileğiyle :)

• Emeğine sağlık özlenen konular bunlar  

• Burada paso din siyaset ps vs xbox olaylarının döndüğü şu günlerde çok güzel olmuş

• Güzel bir çalışma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Böyle konular eski dh yi anımsatıyor bana hort konu sandım hatta eline sağlık

Eksiden de o, DH o zamanlar bilgi birikimine sahip boş konular açmayan insan doluydu... artık tamamen ergen ve boş mesaj yuvası.

• harika olmuş elinize emeğinize sağlık. Herzaman istemişimdir elim bir türlü gitmiyor evde o kadar atııl durumda elektronik alet ekran vs varki imrendim açıkçası. Başarılar..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.