Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dayanamadım aldım 😁🙈 Emaar'dan Cihat Bey'e ilgileri için teşekkürlerimi sunarım :) Kazasız belasız kullanmak dileğiyle hepimize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Ayıptır sorması ne kadara aldınız?

• Arkadaşlar, 512 Gb lık modeli beklemeli miyim? Yoksa yarın gidip 128 Gb lık modeli alayım mı? Çok kararsız kaldım..

Teşekkür ederim.

• Mori kullanıcısına yanıt
    Bekleyin bence : değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 18 Ağustos 2018; 5:25:51 >
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Vallahi eğer gerçekten verme niyetinde iseniz ben talibim :D

• Güncellemeden sonra sanki tus kilidi daha geç çalışıyor gibime geldi

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Hediye kodu tarafimca alınmıştır teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Güncellemeden sonra sanki tus kilidi daha geç çalışıyor gibime geldi
    Her guncellemede bir hata oluyor

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Aynen ben ilk önce acaba bir hata mı var sandım. Ekranı 2 K yaptım ama hala o matlık gitmedi. Eski modellere göre ekranda gözle görülecek bir matlık kesinlikle var. Mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır bu olayın. Ama benim de hoşuma gitmedi Note9 un ekranı hatta 2 tane alacaktım şu an emin değilim.
    Bu ekran 1000nit parlakliga kadar cikabiliyor. Belki o sebep olmustur matliga.

Ya da ilk seriler boyle. Cunku samsung ve amoledden boyle birsey beklemiyorum

Hayirli olsun incelemelerini bekliyoruz

• Cem kullanıcısına yanıt
    1200gs kullanıcısına yanıt
    Dentrassi kullanıcısına yanıt
    Yanlis anlasilmaya biz neden olduk galiba hocam, hediye ceki kodu degil bu, bazi kisilere mail gelmis, Note 8 siparislerinde sitedeki 500 TL hediye ceki yerine 750 TL cek veriyor, telefon alip kodu kullanmak isteyen olursa diye paylaştık 😊

Bir arkadasa ozele mesajla verdim kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 18 Ağustos 2018; 8:22:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu İconx(2018) hediyesi için samsungdan sms alan oldumu acaba ? 5 gün oldu başvuralı ne mail geldi nede sms geldi.Sadece başvurunuz alındı sms geldi.
  • Emaar Samsung mağazasında ön sipariş verilmiş 512GB modell fiziksel olarak ellerinde vardır ve teslim almak isteyenler gidebilir

Ama yeni sipariş vermek isteyenlere şuan için yok.

• Mori kullanıcısına yanıt
    Uzun süre kullanacaksanız ki ben öyle kullanmayı düşünüyorum; 8 GB RAM yıllar geçse de çok sorun olmayacağından en iyisi en üst versiyonunu almak. Ayrıca bir kaç sene öncesinde araştırma yapmıştım, şimdi de öyle mi bilmiyorum ama yüksek kapasiteye sahip UFS bellekler her zaman daha hızlı çalışıyordu. Sık sık telefon değiştiriyorsanız ve kalemli model kullanmadıysanız uygun fiyata bulursanız, Note 8 alın geçin derim. Note 9'a bile gerek yok.
    Hayırlı olsun. Fenerbahçeli olsaydım ben de mavi almayı düşünürdüm. Gerçekten çok hoş olmuş. Bu arada, Fenerbahçeyi ve Fenerbahçe'lileri tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bu ekran 1000nit parlakliga kadar cikabiliyor. Belki o sebep olmustur matliga.

Ya da ilk seriler boyle. Cunku samsung ve amoledden boyle birsey beklemiyorum

Alıntıları Göster
    Note9 daki parlaklığın azalmiş ve mat bir ekran konusunda hiç kimsenin bir fikri yok mu arkadaşlar ? 2 Cihaz almayı planlıyorum ama hiç de hoşuma gitmedi bu durum. Neden olabilir acaba?

Vatan Bilgisayarda Samsung yetkilisi de vardı, Note8 ile kıysaladık iki cihazı da haklısın gözle görülen bir matlık var Note9 da dedi. O da yeni farkına varıyor :)

Cihaz bu şekilde mi üretilecek yoksa burada bir hata mı var arkadaşlar ? En az 4-5 cihazda denedim ekran mat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metmax -- 18 Ağustos 2018; 9:42:15 >

• metmax M kullanıcısına yanıt
    Sen alma bence. En güzel çözüm.

• hasancalis kullanıcısına yanıt
    Almak gibi niyetim var. Hatta kılıfları bile peşin spariş ettim. Bugün kargodan alacağım. Ama bu matlık bir üretim hatası olarak da düşunmuyorum ama neden bir önceki serilere göre daha mat bir ekran seçmişler nasıl bir mantık var onu anlamaya çalışıyorum. Ve Note9 cihazını alan hiç kimse bundan bahsetmemiş. :(
  • 750 TL LİL KOD olan varmı arkadaşlar note 9 alırken kullanmak istiyorum...

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.