Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal medyaya konulan instagram hikayelerinde veya snapchatde olan kalitesizlik ios modellerine göre kıyasla konuşuyorum,
    Note 9'da iyileşme var mı bu konuda ?
  • Arkadaşlar, siyah Samsung Note 9 Silikon kılıf aldım ama beğenmedim, kullanmak isteyen varsa 90 TL ye verebilirim.. Kutusunu çöpe attım.Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 16 Ağustos 2018; 15:41:52 >
  • Bunun dışında, bende 2 gmail 2 exchange olmak üzere 4 e-posta var. Bluemail uygulamasını kullanıyorum.
    Şarjı biraz fazla tüketiyor gibi geliyor.
    Alternatif öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Bunun dışında, bende 2 gmail 2 exchange olmak üzere 4 e-posta var. Bluemail uygulamasını kullanıyorum.
    Şarjı biraz fazla tüketiyor gibi geliyor.
    Alternatif öneriniz var mı?
    Mail.ru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENDERES-5441

Bravo süper zeka çok mantıklı aynı şeyi deneyeceğim umarım bizede 18 taksit verir yapıkredi
    Mantiklida 5bin tlyi pesin vermen gerekecek bu seferde

• Ne gibi bir avantajı var?
    En sevdiğim uygulama aslında Inbox ama onda exchange desteği yok. Sadece Gmail..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Bravo süper hareket Ben ilk çıktığı Cuma günü Samsung cadde mağazasından 9 taksitle almıştım, ING banktan kredi verdiler vade farksız. Aradım bankayı erkenden kapatayım ne kadar dedim, zaten faizsiz almışsınız kapatsanız birşey değişmez dediler. Anlamadığım seninki nasıl oldu öyle, bankanın hatası veya bir açık olmalı mutlaka diye düşünüyorum.
    Yok bu enparada da boyle.

Ne kadar erken iapatirsan okadar az oduyorsun.

Ama dandik ing bankta boyle birsey yok. S7 edge kampanyasi aldim. Erken odemek istiyorum kapattirmiyor. Hatta erken taksiti odemek istiyorum 3 4tane odettirmedi. Illa tarihi gelince odeme yapcakmisim. Hatta erken odesende kredi taksit fiyati neyse o gecerli. Max1lira indirim yapiyor. Boyle bir sistem olamaz.

• Emirism kullanıcısına yanıt
    mymail kullanıyorum uzun zamandır.
  • Güzel cihaz ama kılıf takınca arka görüntü çok kötü geldi parmak izi yerinden.

• tas7035 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşündüm ama kredi çektiğim tutar 5200 olarak göründüğü için o ücreti ödeyip kapatabiliyorum. Burada bence herkes mutlu. Ben erken kapatmasaydım da samsunga y.k bankası 5200 ödeyecekti yine 5200 ödedi. Samsung parasını aldı. Yapıkredi bankası faiz alamadı o kadar, bana aracılık etmiş oldu =)
    Begenmeme sebeplerini alalim biraz da katkiniz olsun :)

Ben gorsellere gore tahmin ederim ki : Elde kayma hissi ile guvensizlik hissi olusturmasi ...

Sert TPU ise ic kisimda kalan bolgeler zamanla kilcak ciziklere sebep dolacaktir ....

Kendi tecrubelerinizi birkac kelimeyle paylasin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Ne gibi bir avantajı var?
    En sevdiğim uygulama aslında Inbox ama onda exchange desteği yok. Sadece Gmail..
    Bilmem ben onu kullaniyorum.

exchange hesabi desteklemiyor galiba.

Basit gmail hotmail gibi hesaplarimi ona bagliyorum.

Google playden mail yazarak alternatif bulabilirsin. Guzel ucretli uygulamalarda var

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Hocam, Samsung'un internet sitesinden alsakta böyle olur mu acaba? Bu arada hayırlı olsun.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Elde kayma yok, ben aliexpress ten MSVII alıyorum hep, çok beğeniyorum. Bu ondan çok daha sağlam lakin alt tarafı kesik yapmışlar. O da sanırım benim ellerim küçük olduğu için serçe parmagımda baskı hissettiriyor, iz yapıyor..
    Tecrubelerinizi paylastiginiz icin tesekkurler

Kiliflar icin bir prova sistemi olsa ...
  • Arkadaşlar samsung bayilerinde kulaklik verilmiyormus sonradan geliyormuş bu doğru mu acaba çünkü bağdat caddesindeki samsung bayini aradim orası hemen veriyormuş mavi renkde yarin gelcekmis doğru mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Yok bu enparada da boyle.

Ne kadar erken iapatirsan okadar az oduyorsun.

Ama dandik ing bankta boyle birsey yok. S7 edge kampanyasi aldim. Erken odemek istiyorum kapattirmiyor. Hatta erken taksiti odemek istiyorum 3 4tane odettirmedi. Illa tarihi gelince odeme yapcakmisim. Hatta erken odesende kredi taksit fiyati neyse o gecerli. Max1lira indirim yapiyor. Boyle bir sistem olamaz.

Alıntıları Göster
    Aynen. Siz banka ile görüştünüz mü üstad? Mobil uygulamadan erken ödeme yapabiliyorsun ama peşpeşe taksit ödemelerini kabul etmiyor.

Gerçi krediyi kapattırmaya çalışmak, ancak güzel bir indirim olursa işe yarar. Öteki türlü, yani indirim yapılmıyorsa, zamanı gelince hesaptan kesiliyor zaten. Bu durumda uğraşmanın da bir anlamı kalmayacaktır diye düşünüyorum.

Ben İNG'nin kredi olayını kullanışlı buldum. Note 8i alırken ( işi bilen bir satış danışmanına denk gelmek şart ) tüm süreç 15 dk. sürdü. Eski telefonumu da iyi denilebilecek bir fiyata saymıştı teknosa. Zira cihazda kronik arıza vardı ve ancak o fiyat ederdi.

Ha, bundan sonra krediyle telefon işi de zorlaştığına göre, bankalar nasıl bir strateji izleyecek merak ediyorum. Turkcell , sitesi üzerinden faturaya ek uzun aylar bölüyor ama fiyat çok fahiş. Nakit alacak durumu olmayıp, taksiti rahatlıkla ödeyecek olanlar için banka iyi bir alternatifti. Bu da kalkarsa General mobile,vestel veya casper alacağız herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Aynen. Siz banka ile görüştünüz mü üstad? Mobil uygulamadan erken ödeme yapabiliyorsun ama peşpeşe taksit ödemelerini kabul etmiyor.

Gerçi krediyi kapattırmaya çalışmak, ancak güzel bir indirim olursa işe yarar. Öteki türlü, yani indirim yapılmıyorsa, zamanı gelince hesaptan kesiliyor zaten. Bu durumda uğraşmanın da bir anlamı kalmayacaktır diye düşünüyorum.

Ben İNG'nin kredi olayını kullanışlı buldum. Note 8i alırken ( işi bilen bir satış danışmanına denk gelmek şart ) tüm süreç 15 dk. sürdü. Eski telefonumu da iyi denilebilecek bir fiyata saymıştı teknosa. Zira cihazda kronik arıza vardı ve ancak o fiyat ederdi.

Ha, bundan sonra krediyle telefon işi de zorlaştığına göre, bankalar nasıl bir strateji izleyecek merak ediyorum. Turkcell , sitesi üzerinden faturaya ek uzun aylar bölüyor ama fiyat çok fahiş. Nakit alacak durumu olmayıp, taksiti rahatlıkla ödeyecek olanlar için banka iyi bir alternatifti. Bu da kalkarsa General mobile,vestel veya casper alacağız herhalde

Alıntıları Göster
    Bankayla gorusmemistim. Mobilden hemen kapat secenegi yoktu . Bende pes pese odemeye calistim o da olmadi. Illa vade tarihini bekledik.

En parada boyle birsey yok. 15milyar cek. Atiyorum parayi cektin. O gun ihtiyacin olmadi sifir lira ile kapatabiliyorsun. Ya da atiyorum 2gun sonra kapatiyorsun 20 30lira faiz ile kapatiyorsun. O da olmadi 1ay sonra kapatiyorsun max 100 200faiz ile kapatabiliyorsun.

• Telefon bugün teslim edildi ama değişim programı ile eski cihazı nereye vereceğim hala belli değil. Ayrıca arıyorlar veya eposta falan mı geliyor? MH de doyurucu bir bilgi vermedi.

• Şu anda turkcell fiyatı 12 taksitle 6498tlye geliyor
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.