Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
171
Favori
369.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bahsettiğiniz instagram da hikayeler bölümünde yazılan yazıların başı ve sonu gözükmüyor durumu ise aynen devam :)
    Snapchat'i bilmiyorum.
    Ve bu sorun maalesef instagram'ın hikayeler bölümünü S8 den beri kavisli ekranlara adapte etmemesi nedeni ile devam ediyor.

Samsung'da masaya yumruğunu vurup düzelt şunu demiyor, diyemiyor, kim bilir...

Saygılarımla...
  • Bana bugün Samsung Electornics imzalı bir email geldi ve Samsung Online da hediye çeki kodu olarak 750 tanımlanmış.

Tabii bu hediye çekini sadece NOte 9 alırsanız kullanabiliyorsunuz ama Yapı Kredi 18 ay kredili alım yaparsanız o hediye çeki devreye girmiyor.

Yani ürünü liste fiyatından alacaksınız, yanında Icon X 2018 hediyesi verilecek ve 750 TL hediye çeki tanımlanıp 30.09.2018 e kadar da bir sonraki siparişiniz artık ne olursa onda kullanacaksınız.

Özetle: Kendi adıma cezbedici bir yanı yok :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 16 Ağustos 2018; 20:57:40 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Ellerinde kalmis sorunlu yani hafif terlemeyle birkac ayda sesi kisilacak yani hoperloru bozulacak bir kulaklik Icon X 20188 in yanina bir de 750 TL hediye ceki ama fiyatlari firlatilmis yine kendi urunlerini vermekteler ...

On siparis espirisi cezbedici tarafi kalmamis ve ellerinde kalan urunlerini sattirma politikalarina donusmus ...

Bence tum bunlara gerek yoktu bedelleri kadar dusulup oyle on siparis kampanyasi olsaydi ...
  • Yarin 1 hafta olacak cihazla. Bana gerçekten iyi ki almışım dedirtti.pil cok iyi,kamera cok iyi,spen cok iyi,ekran cok iyi,stabilite cok iyi, evet fiyati ulke sartlarinda yuksek ama bu telefon olmuş almak isteyen tereddut etmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Yarin 1 hafta olacak cihazla. Bana gerçekten iyi ki almışım dedirtti.pil cok iyi,kamera cok iyi,spen cok iyi,ekran cok iyi,stabilite cok iyi, evet fiyati ulke sartlarinda yuksek ama bu telefon olmuş almak isteyen tereddut etmesin.
    Pil sürelerinizi paylaşabilir misiniz? Alacaklar için bir kaynak olsun...
  • Bugün icin böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tas7035 kullanıcısına yanıt
    Bugün başka bir konu için görüştüğümde turkcell ile sordum ben de bu olayı. Normal paketinizin üzerine 49₺ ye 5 gb ilave internet almanız gerekiyor dedi kurumsal danışmanım.. Eylül ayını bekleyin 6 taksit imkanı gelecek ilave hiç bir ücret veya internet paketi almanıza gerek kalmadan dedi.. Ee dedim zaten vade farksız 18 aya kadar taksit imkanı var, niye sizden alayım o zaman... sessizlik... sonra haklısınız dedi.. :)

Yani diyeceğim o ki 12 taksit için ilave 49₺ lik 5gb interneti mecbur kılıyorlar..

Saygılar..

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Kaç tane uygulama var acaba telefonunuzda ve kaç e-posta hesabı?

Teşekkürler
  • Fortnite skin isteyen 10 kişi mesaj attı sabahtan beri. 250tl'yi verene skini veririm

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Cidden bu skinler o kadar para ediyor mu? 1 kişi mesaj attı şimdiye kadar ama piyasasını hiç bilmiyorum.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Piyasayı düşük tutmayın. Binlerce lira veren bile çıkar... Benim gözümde fortnite oyun bile değil...
  • 14 saat kullanım, 6 saat ekran süresi, bluetooth hep açık ve saate bağlı, 1 saat spotifyda müzik dinleme, 30dakika grafikleri yüksek oyun, aod hep açık ile yüzde 17ye düştü. bu ilk sarjla ilk gün sonuçları. bence oldukça iyi.

şu an sadece 2 sıkıntım var biri instagramda edge ekranındaki bozulma diğeri de telefonun sesi açıkken kameradaki deklanşör sesi kapanmıyor.

kılıfsız kullanacak arkadaşların seramik kaplama yaptırması ise şart arka cam çok fena parmak izi lekesi oluyor

ekstra olarak fortnite skinini alabilen var mı?
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Ben de ayni sekilde mesaj aliyorum ilk gunden beri, piyasasi buysa satalim 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

çok teşekkürler sayende konu hakkında iyice bir fikir sahibi oldum. 6500 lira cihaza verince doğal olarak önlem alıyım da içim rahat etsin diye biraz acele ettim.şu an samsungun orjinal kılıfını kullanıyorum ele oturma hissi çok güzel, ama işte alt tarafı açık olunca uyuz oldum.spiegen bayramdan sonra kargolanacakmış onu gelince burdan yazarım.ekran koruyucu için dediğin gibi biraz daha bekleyip en iyisi ni almak lazım.ağbim amerikada yaşıyor olmazsa WhiteStone Dome Glass aldırıp ona kargo yaptırırım :)
    şimdi bakabildim bak burda zizo nun kendi amozon mağazasında ki satışı fiyat neredeyse yarıyarıya
    ben zizo BOLT serisini kullandım note8 için ve tempered cam, plastik ön muhafaza , kemer klipsi, boyun askısı vs komple idi.

https://www.amazon.com/Zizo-Compatible-Military-Tempered-Protector/dp/B07G9W93FG/ref=sr_1_3?s=wireless&ie=UTF8&qid=1534457481&sr=1-3&keywords=zizo+bolt+note+9&dpID=51cSTaHSlUL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch

farklı renkleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olimpiali

14 saat kullanım, 6 saat ekran süresi, bluetooth hep açık ve saate bağlı, 1 saat spotifyda müzik dinleme, 30dakika grafikleri yüksek oyun, aod hep açık ile yüzde 17ye düştü. bu ilk sarjla ilk gün sonuçları. bence oldukça iyi.

şu an sadece 2 sıkıntım var biri instagramda edge ekranındaki bozulma diğeri de telefonun sesi açıkken kameradaki deklanşör sesi kapanmıyor.

kılıfsız kullanacak arkadaşların seramik kaplama yaptırması ise şart arka cam çok fena parmak izi lekesi oluyor

ekstra olarak fortnite skinini alabilen var mı?
    Alamadim Hocam bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 17 Ağustos 2018; 2:24:26 >
  • olimpiali kullanıcısına yanıt
    Kamera sesi kapatılabiliyor mu bir şekilde?
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası katılmamak mümkün değil.

Kaldı ki kendi sitelerin 18 ay taksitle al ama buyback'i unut, buyback ile al ama hediye çekini vermem derken hem internet siteleri hemde kendi mağazalarında her şeyi açık ve net bir satış politikası niye yok bende anlamadım.

Saygılarımla...
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Sesi tamamen kısarsanız deklanşör sesi de kapanır.

Root harici bildiğim başka bir yolda yok.

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Sanırım bixby ye kapat deyince de kapatıyormuş, medya sesi ile kapatmayı da yeni öğrendim.
  • YKB 18 taksit yerine 12 taksit sectim. 512GB versiyonunu toplamda 7000 TL'ye alacakmisim gibi bir odeme plani cikartti. 500 TL daha ucuza mal olacak diye o opsiyonu sectim.

Anapara 6000 TL uzerinden hesap yapıyor. Yani kredi isleminden Samsung 7500 degil 6000 TL aldi. Banka yanlis hatirlamiyorsam 2.2 faiz oraniyla krediyi kullandirtti.

Edit: faiz 2.05 imis. Ayrica erken kapatirsam telefonu 7500 degil, 6039 tl'ye almis olacagim. Kulaklik gercekten 500 liraya giderse 5539 TL'ye gercekten iyi fiyat. Yurtdiis fiyati vergisiz 1250 USD olqn bir telefon inanilmaz ucuza geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 17 Ağustos 2018; 5:46:49 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.