Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu paralara alınmaz diyorum, bendeki xiaomi redmi note 4x ile de aynı işleri hallediyorum, bir fark yok benim için. (bir çok üst seviye telefon kullandım)
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Xiaomi kardesin TR mağazası acilsa da Mi Explorer ` i alsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasa da varmı şu an note9?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    yahu başka yerde yap bunları daha 48 saat açıklamanın üstünden geçmedi adam saniyede satmış da gitmişde önsiparişte zor bulunan cihazı almışda kullanmış deneyim anlatıyor
  • Temperli camlarda anca heryerinde tam outurursa dikey dusmeler haric ekrana dik gelen darbelere karsi bir koruma saglayacaktir. Hafif koseleri kalkan cihazlarda korumasi muamma olur guven vermez.

Kiliflar malum temperli camlarla cakismasi ile kaldirmaktadir kisa surede temperli cam tam otursa bile kiliftan gelecek kaldirma ile risk altinda olacaktir ve templeri camin pek bir esprisi de kalmayacaktir .

Bir de S-Pen dostu degiller dediginiz gibi :/

Anca su olabilir temperli cam ve kilif beraber olan modeller bakilmasi gerekir ...
  • hocam benim demek istediğim, aşırı tüketiyoruz, tüketim amacın dışına çıkıyor bazen, kimseye niye alıyorsunuz deme hakkım yok ama, belki benim gibi düşünen vardır diyerekten görüşlerimi paylaşıyorum, daha önceden bir çok üst seviye telefon kullandım sattım, ama inanın değişen bir şey yok, ihtiyacını karşılayan en uygun telefon en iyisidir bana göre..

üst seviye telefon fiyatları çok yükseldi, toplumsal bilinç oluşturayım dedidm :) yoksa telefona kötü demiyorum güzel telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Yeni Dex'i samsung bayinde gördüm, o da bir garip değil mi ya? öncekinde görüntülü arama yapılamıyordu, yüzünün yarısı gidiyordu, bunda komple telefonu yatırıyorsunuz :D Belki dik durma şeyi vardır, bilmiyorum tabi.

Alıntıları Göster
    En iyisi 1.nesli.Kulaklik sorununuda usb to 3.5 mm adaptorle cozuluyor.Goruntulu gorusme hayatimda yapmadigim icin hic beni ilgilendirmiyor sanirim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/galaxy-note-9-kamera-performansi-nasil-iste-karsinizda-galaxy-note-9-ile-cekilmis-fotograflar--134457066

EXIF bilgilerinden kontrol ettim Exynos modeline ait gorseller .

Sunu da unutmayin donanimhabere upload yapilmis gorselleriniz ister DH moderator paylasimlari olsun EXIF bilgierini korusa da kalitesi az da olsa dusurmektedir ...

Yine de bu gorseller bir fikir verebilir ...

• Yurtdisindan Sanpdragon sim kilidi olmayanlarindan almak isteyenlere Amazon uzerinden soyle bir kampanya var :

https://www.amazon.com/Samsung-Electronics-Unlocked-Warranty-Wireless/dp/B07G81NNP6
  • Mağazadan alanlar Icon X için hangi formu dolduruyor?

• Bugün samsung Note 9 hariç bütün cihazlara zam yapmış bu haliyle daha cazip hale geldi

• Turkcell 12 taksitle 6497 TL'ye geliyor, hediyeleri de cabası, almamış olsam kesin buradan alırdım.
  • Arkadaşlar bu ayrılmış ram ne oluyor? 520mb görünüyor bende.
  • Samsung'un sitesinden alıp ta eline ulaşan var mı ? Henüz almadım almayı düşünüyorum 128 Gb olan model. Mağzalarda sitesindeki gibi direk kredi kartına taksit olmuyor diye biliyorum.
  • Arkadaşlar Samsung Online mağazadan alışveriş yaptığımızda hem VADE FARKSIZ ÖDEME hem de 500 TL hediye çeki kampanyalarından aynı anda faydalanamıyor muyuz?

İkisinden birini seçmek mi gerekiyor?
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bunlar da benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 15 Ağustos 2018; 18:42:57 >

• Ben dahil siteden alan bi kaç kişi var. Taksit olayını bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Arkadaşlar Samsung Online mağazadan alışveriş yaptığımızda hem VADE FARKSIZ ÖDEME hem de 500 TL hediye çeki kampanyalarından aynı anda faydalanamıyor muyuz?

İkisinden birini seçmek mi gerekiyor?
    3 lüden birini seçebiliyorsun.
  • grisales G kullanıcısına yanıt
    Yararlanamiyorsunuz, Gear IconX her halukarda veriliyor, diger opsiyon olaraksa degisim/vade/hediye cekinden birinj secmeniz gerekiyor

• Selamlar, Yurt dışı kayitli galaxy s8 e 1680 lira değişim bedeli biçiyor degisim zamani programi.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.