Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hkn.usta

arkadaşlar benim cihazda ekranı kilitleme tusuna basınca arama tusu diger tuslar felan kilitlenmeden hemen önce siyah beyaz gibi gözüküyo çok kısa bir süre acaba bir sıkıntımı var yoksa normaldede mi böyle ? arka plan siyah bu yüzden yapıyor olabilir mi birde ?

öyle bir şey olmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextare

arkadaşlar bu kavisli cam ekran koruyucuyu kullanan var mı? Değer mi bu fiyata dokunmatik hassaslığı falan nasıl acaba kullanan varsa?

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-cover-black-587gl22612-p-HBV00000AHQGQ

bizim cihazlara ekran koruyucu pek olmuyor. bende de kavisli kırılmaz cam var ama kenarlardan açma yapıyor illaki ve oralara toz girip çok çirkin bir görüntü oluşturuyor.
    bu yüzden ekran koruyucuyu çıkarıp atmayı düşünüyorum. kavisli olmayan ekranlar için sorun olmuyor ama bu cihazlarda sorun bu durum hep.

• quote:

arkadaşlar benim cihazda ekranı kilitleme tusuna basınca arama tusu diger tuslar felan kilitlenmeden hemen önce siyah beyaz gibi gözüküyo çok kısa bir süre acaba bir sıkıntımı var yoksa normaldede mi böyle ? arka plan siyah bu yüzden yapıyor olabilir mi birde ?

Nasıl gözler onlar öyle... valla helal olsun... Ağır çekimde bakınca görülebiliyor ancak... herkeste var, ama kimse farketmiyor... yani sorun veya arıza değil ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef oluyor hocam benimki sıkıntılı o zaman anlaşılan
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    hocam gözlerim pek iyi görmüyor aslında ama simgeye bakınca ekranı kapatırken rahat bir şekilde gözüküyor bende
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    S.a hangi satıcıdan aldın hocam paylaşman mumkunmudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoel

S.a hangi satıcıdan aldın hocam paylaşman mumkunmudur

Selamlar. Dediğim gibi kampanyaları birleştirdim... Kazananlar kulübü indirimi ve 100 TL puan... Şu an satıcıda 3.285,00 civarında... Ceppaket'den aldım... Güvenlik etiketi kaldırılmamış ve açılmamış kutu geldi... Şu an için en ufak bir problemim de yok cihazla ilgili... İçime çok sindi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodfish83

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-cover-black-587gl22612-p-HBV00000AHQGQ

Bugün sipariş geçerim diye düşünüyordum ki indirim bitmiş. Neyse artık başka bahara.

• dextare kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum şu anda memnunum dokunma hassasiyetide kaybolmadı.

• quote:

malesef oluyor hocam benimki sıkıntılı o zaman anlaşılan

Hafıza kartı takılı mı? Benim başıma bununla ilgili bişey geldi. Hafıza kartı sanırım sorunluymuş telefonu kilitledikten sonra açarken 2-3 saniye gibi ekranda gecikme oluyordu. Hafıza kartını çıkarttım sorun ortadan kalktı. Varsa bi deneyin derim

• azeroth_ A kullanıcısına yanıt
    Hafiza karti yok zaten acilip kapanma iphone gore zayif geldi aninda tepki vermiyor gibi

• Arkadaşlar yurtdışından note 8 getirteceğim. Dikkat etmem gereken birşey var mı? (seri no vs.)

• Benim cam da yanlardan toz almış gibi görünüyor, normal film taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda en iyi seçenek hangisi acaba? Ekranın görüntüsünü bozmayan, çok aşırı leke/parmak izi tutmayan vs.

• cangk kullanıcısına yanıt
    Bence getirtme ithalatçı garantili al hiç olmazsa muhatabın olur.

• merhaba bugün ben de hepsiburada ithalatçı garantisi ile cihazı aldım, genel olarak oldukça güzel olmakla beraber parmak izi ile bir türlü açamıyorum cihazı, tanıtımı yapıyor ancak açmıyor, denediğimde parmak izi yerine deseni kullan uyarısı çıkıyor. farklı bir ayarı mı vardır yoksa ben mi beceremiyorum. huawei mate9 ile daha dokunmadan şak diye açılıyordu.

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam kalsın. Bimde iphone X 4999 dan satilcak ona bakarım. Saolasin

• Arkadaşlar merhaba

S3 frontier saat ile note 8 i 5500 fibank 10 taksit ile almıştım sonbaharda temmuzda bitiyor 2 hafta önce gear icon x 2018 de aldım emaar samsung dan 599 tl.ye sevgililer günü indiriminden oraya anlatılmaz bir güvenim var hepsi çok bilgili ve kibarlar bu arada kulaklık dan çok memnunum bass lar gayet iyi çevre sesi kapalı modda dışarıyla iletişim kesiliyor çok başarılı herkese tavsiye ederim, bu arada sabah 06.30 da şarzdan almıştım hala yüzde 45 şarzım var yıllardır samsung kullanırım bu sefer oreo 8 güncellemesini gerçekten uzun süre yapmayı düşünmüyorum tecrübelerim note 9 satılsın diye note 8 in stabilitesini ve şarz süresini samsungun yine yıllardır yaptığı gibi bozacağını adım gibi biliyorum gerçi stabiliteyi nasıl bozar bilmiyorum bu 6gb ram ve işlemci ile zor ama işte samsung bu yeni telefon piyasa yapsın diye uğraşır :(

Bu arada çok alakasız ama bein sport da maçları hala 16.9 seyrediyoruz mail attım play store uygulamasına yazdım yorum yerine, dedim yeni marka modeller in çoğu 18.5 . 9 hala yapmamaktan ısrarcılar play deki vodafone TV bile tek parmak hareketi ile 16.9 dan 18.5 . 9 a geçiyor aynı youtube daki gibi bein connectin 18.5 .9 yapmamasının bir nedeni olmalı ama çözemedim ama hala umutluyum sezon bitmeden inşallah yaparlar herkese note 8 li keyifli günler dilerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Herhangi bir fotoğraf indirince galeride indirilenler klasörü oluşması gerek. O klasörde görmüyor musunuz?

.Jpeg_large olarak yani biçimsiz olarak kayıt ettiği için görünmüyor. es file manager ile isim değiştirerek sondaki _large kısmını silince otomatik olarak resme dönüştü zaten. kendi içindeki dosya editör buna izin vermiyordu nedense.
    benim anlamadığım neden direkt olarak jpeg olarak kaydetmiyor.

Farklı bir siteden ya da jpeg formatında olmayan dosyaları mı indiriyorsunuz? Kaydederken bu şekilde uyarı çıkmıyor mu ?

• Arkadaşlar Dual Sim özellikli cihazlarınızın 2. İMEİ no'sunun E DEVLETTE kayıtlı olup olmadığını rica etsem kontrol edebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Arkadaşlar Dual Sim özellikli cihazlarınızın 2. İMEİ no'sunun E DEVLETTE kayıtlı olup olmadığını rica etsem kontrol edebilir misiniz?

Arkadaşlar sorun çözüldü... Tek hanesini yanlış giriyormuşum İMEİ'nin :) Yani ikiside kayıtlı... Normal olan da bu zaten :)

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.