Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Arkadaşlar merhaba,
    Telefonumu 'Sadece Ana Ekran' modunda kullanıyorum
    Pegaso Lite camera izleme programını indiriyip klasör içine koyuyorum
    Ancak program daha sonra kayboluyor, Finder kısmından aradığım zaman bulabiliyorum
    Klasör içinde uygulama ekle dediğimiz de gelen uygulama listesinde dahi görünmüyor bu uygulama
    Her seferinde aratmak zor oluyor, sizce bu problem neyle alakalıdır

Teşekkürler

Bulunduğu klasörün içine bir uygulama daha ekleyip dener misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogun123

Iyi gunler arkadaslar .bel fitigi ameliyati oldugum ve paraya ihtiyacim oldugu icin samsung galaxy note 8 telefonumu satiyorum.

Telefon turkcel faturali 22 ay garantili full kutulu kilcal bi cizik bile yok.telefonun yaninda orjinal 150 tl degerinde spigen kilif ve 500 tl degerinde kablosuz sarz standi verilecektik.telefonun fiyati 3800 tl dir.telefonu almak isteyen arkadaslar benle irtibata gecebilir.yer beyoglu galata

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Geçmiş olsun.

• Eyvallah hocam saolun güzel oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzard

quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Arkadaşlar merhaba,
    Telefonumu 'Sadece Ana Ekran' modunda kullanıyorum
    Pegaso Lite camera izleme programını indiriyip klasör içine koyuyorum
    Ancak program daha sonra kayboluyor, Finder kısmından aradığım zaman bulabiliyorum
    Klasör içinde uygulama ekle dediğimiz de gelen uygulama listesinde dahi görünmüyor bu uygulama
    Her seferinde aratmak zor oluyor, sizce bu problem neyle alakalıdır

Teşekkürler

Bulunduğu klasörün içine bir uygulama daha ekleyip dener misiniz?

Şu anda klasör içinde görünmüyor ve ekleyemiyorum
    Sadece finder ile aratıp uygulamayı açabiliyorum

• Roccer kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/KAYA-USB-Tip-C-Kablo-2A-S8-Xiaomi-Samsung-I-in-Not-8-2A-H-zl/32835280898.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.60h8Kj

ben bundan aldım.2m lik seçebiliyorsunuz. orjinal kablo gibi şarj ediyor. kabloda baya sağlam
  • arkadaşlar şarjım iki gündür çabuk bitiyor akşam evi zor buluyorum pil tüketiminde android çekirdek uygulamasının fazla tüketim yaptığını gördüm sebebi ne olabilir

• selcukdinc kullanıcısına yanıt
    Android Çekirdek Uygulamaları diye bir şey bende çıkmıyor. Nedir ki bu? Bu kadar çok pil tüketsin?
    Tahmini totalde 15-16 saat çok çok az bir değer batarya için.
  • 169 ₺ olunca aldım dex istasyonunu.

Bugün geldi..

İçinden şarj aleti ve kablosu da çıktı(ki öyle olacağını sanmıyordum..) şarj aletinin 99 ₺ olduğunu gözönünde bulundurursak 70 ₺ bu alet için bedava diyebiliriz..

Saygılar.

• mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    bende hepsiburada dan 178 e aldım ve içinden şarj çıkmadı. o fiyata içinden şarj cihazı çıması çok güzel olmuş.

dex e gelince bağladığım monitör de çok güzel bir görüntü alamıyorum. klavye türkçe krakterlerinde bazen problem oluyor ve türkçe karakterlerin çalışmadığı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Müsait bir zamanda tv bağlantısı yaparak film ya da maç izleme yapabilir misiniz? Görüntüde takılma veya donma gibi sorun çıkacak mı acaba?

• Arkadaşlar amazonun bazı durumlardan dolayı özür amaclı hediye ettiği unicorn beetle 360 koruma kılıf bugün geldi. Alacak olan varsa tavsiye ederim. Ürünün tek olumsuz yani takıldıktan sonra tekrar çıkarmasının zor olması. On koruyucu da herhangi bir dokunmatik hassasiyet kaybı yok tam oturdu. Spen yeri ve dokunmatik kısmı gayet güzel. Açma ve ses tuşları kaplaması orta seviye de sertlik. Kulaklık girişi ve şarj yerini kılıf kapakları tam kapatıyor. Arka kılıf sert ancak çok sert değil. Ürünün kalitelisi gerçekten iyi ele alındığında guven veriyor. Telefon elbette kalinlasiyor ancak fazla değil. Kılıf yüzeyi çok başarılı ve elden kayması neredeyse imkansız. Soeyeceklerim bu kadar farklı sorusu olan varsa sorabilir.

• Hayatımda bu kadar kötü tasarımlı bir kılıf görmedim...

• geç de olsa amazon'dan dome glass koruyucum geldi, kendi başıma takabilir miyim diye tereddütüm vardı ama önerilen videoyu izleye izleye yaptım ve başarılı oldu, hissiyat harika, kenarları tam kaplamıyor yani kılıf dostu, kargo ile birlikte 35 dolar verdim ama değdi, iyi ki almışım tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Samsungwa dan mi aldiniz? Ben orda aldim sarj aleti cikmadi

• greentooth kullanıcısına yanıt
    Sizinde belirttiğiniz gibi yolu daha uzun Dex in ama Dex Max gibi destek verici uygulamalar sayesinde günden güne de ümit verici gelişmeler olmuyor değil.

Kablosuz şarj ve Dex'i bir araya getirdikleri gün alacağım aşikar :)

Android tarafında uygulama geliştiricileri hele ki bilinenleri biraz daha hızlı olsa keşke.

En basitinden Curved ekranda hikayeler bölümündeki yazı baş ve sonlarının gözükmemesi sorunu S7 Edge den beri Note 8 e kadar hala instagram'ın bir türlü düzeltemediği ya da düzeltmek istemediği bir şey oldu çıktı.

Aynısını iPhoneX de yapsa uygulamayı mağazadan kaldırırdı Apple!

Umarım hak ettiği desteği verir, böyle iyi bir cihaz için tüm uygulama geliştiricileri ve üreticileri de önemser en kısa zamanda.

Saygılarımla...

• ogun123 O kullanıcısına yanıt
    Acil şifalar, geçmiş olsun.

Umarım kısa zamanda satarsınız.

Yalnız ilanda kablosuz şarj cihazı için 500 TL yazmışsınız.

Sanırım yazım hatası var ki bu ürün çıktığı günden beri şarj adaptörlü kutu içeriği olan modelde bile 349 TL idi.

Yazdığım gibi ya yazım hatası ya da size fahiş ve olmaması gereken bir fiyattan satılmış,bilginiz olsun istedim.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukdinc

arkadaşlar şarjım iki gündür çabuk bitiyor akşam evi zor buluyorum pil tüketiminde android çekirdek uygulamasının fazla tüketim yaptığını gördüm sebebi ne olabilir

arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukdinc -- 18 Ocak 2018; 20:22:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Hayatımda bu kadar kötü tasarımlı bir kılıf görmedim...

Zaten herşey tasarım(gösteriş) demi çoğu özelliklerin önemi yoktur!! Nedir bu sitede bi tasarım tankıntılığı.
  • selcukdinc kullanıcısına yanıt
    Android çekirdek uygulama seçeneğine tıklayıp içeriğine bakar mısınız?

Çoğu arkadaş gibi ben de ilk defa bu program ismini pil tüketimi listesinde gördüğümden yorulmayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Android çekirdek uygulama seçeneğine tıklayıp içeriğine bakar mısınız?

Çoğu arkadaş gibi ben de ilk defa bu program ismini pil tüketimi listesinde gördüğümden yorulmayamadım.

bu şekilde

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.