Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar diliyorum ekran yanıkları hakkında deneyimlerinizi düşüncelerinizi benimle paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrul52 kullanıcısına yanıt
    dexe yerleştirildiğinde aynı zamanda telefonu şarjda ediyo diye biliyorum.

• direk gözükmemesini sağlayabilirsiniz lazım olunca yukarı çekersiniz çıkar ortaya eğer gözükmesini istemiyorsanız nav bardaki noktaya 3 kere tıklayın hocam.

• Hocam paylaşırsanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi gunler arkadaslar .bel fitigi ameliyati oldugum ve paraya ihtiyacim oldugu icin samsung galaxy note 8 telefonumu satiyorum.

Telefon turkcel faturali 22 ay garantili full kutulu kilcal bi cizik bile yok.telefonun yaninda orjinal 150 tl degerinde spigen kilif ve 500 tl degerinde kablosuz sarz standi verilecektik.telefonun fiyati 3800 tl dir.telefonu almak isteyen arkadaslar benle irtibata gecebilir.yer beyoglu galata

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• ogun123 O kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun arkadaşım, umarım bir an önce iyileşirsin.
  • ixuss40 İ kullanıcısına yanıt
    Cok saolgolasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: szryldrm

Hocam paylaşırsanız sevinirim

buyur dostum.
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/themes/overlayers-themes-notifications-note8-t3678166/post74274701#post74274701 adresine gir. orada ikinci kısımda ki Slightly Bigger Than Half Navbar.apk yazan dosyayı indirip kur. sonra baştan başlat. tamamdır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

direk gözükmemesini sağlayabilirsiniz lazım olunca yukarı çekersiniz çıkar ortaya eğer gözükmesini istemiyorsanız nav bardaki noktaya 3 kere tıklayın hocam.

onu biliyorum dostum ama zor geliyor. daha doğrusu karışıyor. sanki nav bar açıkmış gibi basıyorum alta. alışamadım yukarı çekip basma işine. aslında alışılsa güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogun123

Iyi gunler arkadaslar .bel fitigi ameliyati oldugum ve paraya ihtiyacim oldugu icin samsung galaxy note 8 telefonumu satiyorum.

Telefon turkcel faturali 22 ay garantili full kutulu kilcal bi cizik bile yok.telefonun yaninda orjinal 150 tl degerinde spigen kilif ve 500 tl degerinde kablosuz sarz standi verilecektik.telefonun fiyati 3800 tl dir.telefonu almak isteyen arkadaslar benle irtibata gecebilir.yer beyoglu galata

Allah şifa versin... iyi satışlar...

• ogun123 O kullanıcısına yanıt
    Allah şifa versin, hayırlı satışlar.

• Aklıma şöyle birşey geldi.

Biliyorsunuz samsung bu sabit menulerin ekranda iz yapmasını engellemek adına piksel bazında hareket etmesi şeklinde önlem almıştı.

Acaba bu uygulama bu özelliği çalışmaz hale getirip fayda yerine sıkıntıya yol açabilir mi?

Bu hususu da değerlendirirseniz faydalı olabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Beyler navbar'ı yarı yarıya falan ufaltabilecegimiz bir app yada yol var midir? (Rootsuz)

Ben buldum. :) İsteyen varsa apk'yı gonderirim.

aynen paylaşırsanız çok iyi olur....

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Aklıma şöyle birşey geldi.

Biliyorsunuz samsung bu sabit menulerin ekranda iz yapmasını engellemek adına piksel bazında hareket etmesi şeklinde önlem almıştı.

Acaba bu uygulama bu özelliği çalışmaz hale getirip fayda yerine sıkıntıya yol açabilir mi?

Bu hususu da değerlendirirseniz faydalı olabilir diye düşünüyorum.

bununla ilgili bir şey duymadım. problem olsa mutlaka gündeme gelirdi. sorun olacağını sanmıyorum. bunu sadece Samsung kullanmıyor. Diğer android cihazlarında bir çoğunda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

quote:

Beyler navbar'ı yarı yarıya falan ufaltabilecegimiz bir app yada yol var midir? (Rootsuz)

buyurun...

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/themes/overlayers-themes-notifications-note8-t3678166/post74274701#post74274701 adresine gir. orada ikinci kısımda ki Slightly Bigger Than Half Navbar.apk yazan dosyayı indirip kur. sonra baştan başlat. tamamdır..

• quote:

quote:

quote:

quote:

buyurun...

süpersiniz :)

yaptım sanal bar ların koca görüntüsü gitti böyle daha kibar oldu :)

teşekkürler.

• İyi günler 2 metre veya daha uzun sarj kablosu kullanan varmı varsa hangi markanın önerirsiniz arkadaşlar orjinal c type ağzı yamuldu sarj olurken anlamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

buyurun...

süpersiniz :)

yaptım sanal bar ların koca görüntüsü gitti böyle daha kibar oldu :)

teşekkürler.

aynen. :) güle güle kullanın.

• Arkadaşlar merhaba,
    Telefonumu 'Sadece Ana Ekran' modunda kullanıyorum
    Pegaso Lite camera izleme programını indiriyip klasör içine koyuyorum
    Ancak program daha sonra kayboluyor, Finder kısmından aradığım zaman bulabiliyorum
    Klasör içinde uygulama ekle dediğimiz de gelen uygulama listesinde dahi görünmüyor bu uygulama
    Her seferinde aratmak zor oluyor, sizce bu problem neyle alakalıdır

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roccer

İyi günler 2 metre veya daha uzun sarj kablosu kullanan varmı varsa hangi markanın önerirsiniz arkadaşlar orjinal c type ağzı yamuldu sarj olurken anlamadım

Baseus marka var örme kordon sanırım 2 metresi 49.90 n11 de ben aldım çok memnunum. Appleda 3 metre var örme yine sanki sağlıksız gibi geliyor. 2 metre en ideali. Bu aldığım ışıklı mışıklı baseus ürünlerinde hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Öneririm

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.