Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Izmirde kaplama yapan bir yer yok mu, bulamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Hepsiburada ile İş Bankası'nın böyle bir kampanyası var. Almayı düşüneneler için
  • Canlı odak'da flaş açılabiliyor mu arkadaşlar ben görmedim de. İphone7plus'da flaş açılabiliyordu da.
  • Arkadaslar,
    aşağıdaki gibi bir yazı gordum paylasmak istedim.bilmeyenler icin ideal bir yontem..

Galaxy Note 8'e bir microSD kart takacaksanız, telefonunuz kilitli olduğu sürece onu güvende tutmanın birkaç yolu var. Yüz ve göz tanıma işlevleri, telefonunuzu kilit ekranıyla koruyor ancak microSD kart cihazınızdan rahatlıkla çıkarılabildiği için kartınızı korumuyorlar.

Note 8'deki microSD kartı şifrelemek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Ayarlar uygulamasını çalıştırın ve Kilit ekranı ve Güvenlik üzerine dokunun.

2. SD Kartı şifrele seçeneğini bulun.

3. SD kartı şifrele seçeneğine dokunarak işlemi başlatın. Bu işlemi başlatmak için parolanızı girmeniz veya güvenlik desenini çizmeniz gerekecek. Bu işlemin karttaki verinin miktarına göre bir saat veya biraz daha uzun sürebileceğini de söyleyelim. Bu yüzden başlamadan önce pilinizin yeteri kadar şarjlı olmasında ve şarja takılı olmasında fayda var.

Önemli not: Kartı şifreledikten sonra cihazınızı sıfırlarsanız, karttaki verileri bir daha okumanız mümkün olmayacak.

Şifreyi çözmek ve kartı şifresiz haline getirmek için için aynı adımları izleyip, son adımda şifreyi çözmeyi seçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpediem_33

quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Beyler edge ışıklarının yanmaması gibi bir sorun var.Bir çok deneme yaptım ancak ışıklar yanmıyor.Yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum.Var mı bu sorunu yaşayan ve çözebilen?

Edit:Düzelttim şimdi.

Nasıl çözdünüz bende de durum aynı

Ayarlar - Ekran - Edge ekranı

Buradan Edge ışığı sekmesi üzerine tıklayıp hangi uygulamalarda yanması gerektiğini seçerek ayarlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitoria

Mavi ışık filtresi ve ekran modu ozelliklerinin uzeri sönük bu sorunu yasayan varmi

Performans modundan kendi ayarlarini yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Beyler edge ışıklarının yanmaması gibi bir sorun var.Bir çok deneme yaptım ancak ışıklar yanmıyor.Yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum.Var mı bu sorunu yaşayan ve çözebilen?

Buradan Edge ışığı sekmesi üzerine tıklayıp hangi uygulamalarda yanması gerektiğini seçerek ayarlayabilirsiniz.

Arkadaşlar bu edge ışığı ne zaman yanıyor? Bende dediginiz ayarları yapmama rağmen bir ışık yanmadı? Bir video yada foro atabilecek var mi?

• Arkadaşlar eski sayfalarda görmüştüm fakat şimdi bulamadım gözümden kaçıyor galiba. Telefonu alırken hangi kodu girip test yapıyorduk? Gerçi test sonucunda sorun çıksa telefonu iade edemeyiz muhtemelen servise götüreceğiz öyle mi yoksa farklı bir uygulama var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu edge ışığı ne zaman yanıyor? Bende dediginiz ayarları yapmama rağmen bir ışık yanmadı? Bir video yada foro atabilecek var mi?

Hangi uygulamaları seçtiğine bağlı olarak yanıyor ve sönüyor(bir kere, sürekli olarak yanıp sönmüyor).Öyle ahım şahım matah bir şey değil.

• Selam arkadaslar touchwiz yeni sürümü çıkmış apkmirror de var ve indirip kurmaya kalktığımızda kurulmuyor hata veriyor bunun kurma yöntemini bilen varsa yardımcı olabilirmi saygilar

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Bu şekilde otg kullanamıyorum okumuyor arkadaşlar sorun ne olabilir?

Gerçi kutu içerisinden çıkan usb adaptörü denemedim ama bu şekilde de çalışması gerekmez mi?

• Samsung marka OTG kablosu usb2.0 lu microusb olmasindan da olabilir ...

Bende de micro usb otg aparatlari var ama hicbirzaman tercih etmedim cunku micro usb li usb 2.0 desteklemektedir.

Aksam evde de denerim .

Su da olabilir : Samsung bilerek engellemiste olabilir .

Velhasil, sizdeki gibi baglarsaniz calissa bile usb2.0 dusuk hizinda olacaktir.
  • arkadaşlar biraz rahat olun ve cihazın tadını çıkarın;

şurdan ışık sızmış, yok şu ışık altında şurda leke çıkıyor vs....

cihaz harika bir cihaz, ama sonuçta kul yapımı, detaylarda ufak tefek problem çıkabilir, bu kadar detaylı inceleyip üzüleceğinize rahat olun ve ıcığına cıcığına bakmadan cihazın keyfini çıkarın derim

note1 3 sene , note 2, 6 ay kadar, note 3 te sanırım 3 sene kullandım her işimi gördüler neler neler yaptım o cihazlarla, yüksek lisansımı note 1 ile bitirdim tüm notları ona aldım kitapları ona yükledim note 2 ve daha cok note ile 3 kitap yazdım, aklıma gelen soruları kaydettim düzenledim sonra bilgisayarda profesyonel olarak tasarladım

samsunga da defalarca teşekkürlerimi ilettim

dışardayım aklıma bir şey geliyor anında not alıyorum vs...

note serisi cihazlar inanılmaz cihazlar, ufak tefek şeyleri görmek ancak bizi üzer

rahat olun benim gibi cihazın tadını çıkarın:)

clear view ve spigen wallet s kılıfların incelemesini çektim almayı düşünenlere faydası olabilir 1 saate kadar paylaşırım inşallah

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Benimki
    6
    7
    4

Fakat bu download modundan nasıl çıkıcam biri söyleyebilirmi bana

Edit: Buldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saskia182 -- 6 Ekim 2017; 13:23:4 >
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Carpe diem ....

Sonucta hizmet kalitesi olarak cihazini iade edip hatta 3. kez iade edenler var ...

Baska ulkelerde bu aciklik sorun olarak kabul edilmektedir xda-developers ta kaynaklarini da paylastim.

Sizin gibi Polyannaciligi savunanlar da var .

Dogruyu savunmak genelde bir kulp takma huyu sadece Turkiye de olsa gerek ...

Leke varsa degisim ... Kimse 30 gun icerisinde cikmis sorunlari icin umursamama veya icini actirmak istemez resmi garantili olsa bile ...

30 gun icerisindekiler icin DOA hakkimiz vardir. Bazilari hediyeler de iade edilecek saniyor. Oyle birsey yok ( para iadesi durumunda haric ... )

Parasiyla hizmet vermek zorundalar bunun icin ayrica tesekkur edilmesi sadece nezaketendir yani bir lutuf degildir Samsung un bize hizmet etmesi ...

Ustteki acik oyle bir hal almiski toz ve suya karsi dayanikliligi IP68 sertifikasi gocmuse benziyor :

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128963727

• arkadaşlar bi yardıma ihtiyacım var bende dün aldım cihazı kullanıyorum ben önceden s8 plus kullanırken mesala ekran kapalı konumda bıldığınız gıbı always on display gösteriyo onunda altında kilit simgesi vardı dokunup bastırdığım zaman kilit acılıyordu anlatabıldımmı nedemek ıstedığımı note 8 böyle bısey göremedım ekran kapalıyken bulursan sımdı görselde koycam s8 plus tan yardımlarını beklıyorum
  • Bu ürünü deneyen var mı?

https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid

• arkadaşlar işte bu ekranın altındaki simgeden bahsediyorum note 8 de cıkmıyo yada ben bulamadım
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • fener1979 F kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Ekran - Navigasyon Çubuğu - Ana ekran tuşuyla kilidi aç seçeneği olabilir mi aradığınız?

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.