Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarpuli

Samsung WA hediye çekleri geldi mi? 30ekim e kadar bir kampanya daha başlamış ama instagram hesabını herkese açık yapılmasını istiyorlar, 100 liraya değmez ben yapamadım...

Hocam nerede o 30 ekime kadar olan kampanya? Göremedim. Link var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Note 8 aldım dün. Ama telefonun en üst kısmında kameranın bulundugu kısımda 2 yerden çokk ince bir ekran ışıgı gözüküyor. Telefonun orjinalimi böyle yoksa cihaz hatalı mı yardımcı olurmusunuz
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Belli ki bi uygulama güncellemesi neden oluyor, bence bu olayı anlatıp tekrar hata raporu gönderin servise gidip zaman kaybı yaşamaktan iyidir. O sorunu yasayayım ki bakayım diye galaxy appsten bütün güncellemeleri yaptım fakat sorunla karşılaşmadım. Samsung Bixbye cok önem veriyor takip ederler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aesthetics A kullanıcısına yanıt
    https://www.samsungwa.com.tr/note8ilkbakis
  • Çeşmigiryan Ç kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim tekrar teşekkürler..
  • Telefonu normal şekilde fabrika ayarlarına döndürüp yeni kurulum olarak açın hiç bir uygulama yüklemeden deneyin birde uygulama tercihlerini sıfırlama yapın düzelmesi gerek.

• Sıfırlayınca düzeliyor zaten, yedekleri atıp uygulamaları kuruyorum yine sorun yok.. Sonra bir yerde (o anı yakalayamadım) tekrar kesiliyor..
    Uygulama tercihlerini sıfırlama yapınca düzelmiyor maalesef
  • Ya beyler aslında bir yeni başlık olsa iphone dan androide geçince neler yapılabilir diye süper olur :) şöyle okıya okuya onuda yapalım vs diyebiliriz. bilgili bir arkadaş böyle bir ana başlık açarsa süper olmaz mı ? bende de note8 var dün aldım. ne gibi şeyler yapabilirim :)

Sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoracle1905 -- 5 Ekim 2017; 13:26:7 >
  • quote:

Samsung WA hediye çekleri geldi mi? 30ekim e kadar bir kampanya daha başlamış ama instagram hesabını herkese açık yapılmasını istiyorlar, 100 liraya değmez ben yapamadım...

Hocam benim çek gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradim sizin başvuru görülmüyor dediler. Bugün bir daha arayacağım size de mi gelmedi?

• Whoracle1905 kullanıcısına yanıt
    Kendi tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederim.

• Whoracle1905 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ilk sayfada gerekli bilgilendirmeleri yonergeleri hazirlayacagim .

Android Ekosistemi Oryantasyonu
    diye ayri bir satir kalin puntolarla vurgulatirim

https://www.sammobile.com/2017/10/05/enterprise-edition-variants-galaxy-note-8-galaxy-s8-launched-germany/

Sirketler icin bu hizmeti Samsung Turkiye de vermeli ...

Varsa da bilgilendirirse iyi olur ...

• Arkadaşlar dün samsungwa dan 300 tl lik indirin kuponu için başvurmuştum bugün gelmiş. Ayrıca dün hepsi buradadan spingen verdim 40 tl ye. Sizce burdan da kılıf almalı mıyım ? orjinal kılıfı nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

https://www.samsungwa.com.tr/note8ilkbakis

kampanyadan haberimiz olmadı diye dün şikayette bulunmuştum , yeni kampanya yapmışlar demek ki samsung'da baya gelişme var
  • Note 8 optik 2x zoom ile ilgili resim örnekleri bor göz atın derim tek kelimeyle sahane

https://www.sammobile.com/2017/10/05/check-galaxy-note-8-2x-optical-zoom-camera-samples/

• quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetics

quote:

Hocam nerede o 30 ekime kadar olan kampanya? Göremedim. Link var mı?

Önceden o vardı şimdi yenisi çıkmış... Katılayım dedim ama instagram hesabımı herkese açmamı istiyor. 100 lira için bunu yapamam :) Bu kampanya ya özel hesap mı açsam diye düşünmüyorsa değilim...

• Merhabalar bende bugün note 8 alarak aranıza katıldım ama bir sorum olacak şimdi bu 300 liralık çek için nasıl başvuru yapmam gerekiyor benim

• kendi resim düzenleme yerinde siyah beyaz filtre uyguladım

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • ismlyldrm27 kullanıcısına yanıt
    O kadar küçültüldüklerinde Nokia N73 ile çektiğim fotoğraflar da cam gibi çıkıyor.
  • Beyler edge ışıklarının yanmaması gibi bir sorun var.Bir çok deneme yaptım ancak ışıklar yanmıyor.Yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum.Var mı bu sorunu yaşayan ve çözebilen?

Edit:Düzelttim şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 5 Ekim 2017; 19:49:58 >
  • ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkur ederim daha once s8 im vardi yotube den video seyrederken dediginiz isaret cikiyordu ama note 8 de cikmiyor

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.