Şimdi Ara

#EvdeKal SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] MAYIS guncellemesi bazi Avrupa ulkelerine yayinlanmistir

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
26.434
Cevap
271
Favori
1.441.034
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> #EvdeKal SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] MAYIS guncellemesi bazi Avrupa ulkelerine yayinlanmistir
Giriş
    4926 Mesaj
    Samsung WA hediye çekleri geldi mi? 30ekim e kadar bir kampanya daha başlamış ama instagram hesabını herkese açık yapılmasını istiyorlar, 100 liraya değmez ben yapamadım...

69 a aldim sanirim indirimden. Metrobuse binecek varsa onu dusup 60 a verebilirim

Duzelteyim 65 e almisim. 55 e verebilirim urunu bir gun denemek icin kullandim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutions -- 5 Ekim 2017; 6:57:15 >
    |
    |
    1200gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: Kampucity2

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B072551CGZ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü aldım hem telefonumu hem de hoparlörümü şarj etsin diye amazondan. İki ürünle birleştirdim tek kargo geldi. Ürün oldukça güzel, hızlı şarj etmiyor, ama 500'leri görüyor, hızlı şarj'da 800-900 arasını görüyordum. Birini kaldır birini indir derdim kalmadı, zaten yatağımın ucunda duruyordu ikisi de, sabaha kadar doluyorlar.. Hızlı şarjı olanı gelecekmiş ama bana bu yeterli geldi. Saat şarj etmiyor en büyük hayal kırıklığım oldu, belki çalışır, eder diyordum :D

Hoparlörude oradanmı aldin

Şarj aleti vergisiyle ne kadara mal oldu sana

Hayır türkiye samsungwa'dan aldım.

Ben göremedim orada ne kadara aldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    169 Mesaj
    Youtube videolarini nasil tam ekran seyrederiz arkadaslar

İnstagram story kısmında problem yaşayan birileri vardı kimdi hatırlamıyorum ama sorununu çözdümü o arkadaş acaba??

Sorun şu instagram da story kısmında ekrandan taşma yapıyor. Mesela ekrana bi kenardan diğer kenara bir yazı varsa yazının baş ve son harrfleri note 8 de gözükmüyor. bununla alakalı bilgisi olan varmı acaba ?

Orijinalden alıntı: saskia182

İnstagram story kısmında problem yaşayan birileri vardı kimdi hatırlamıyorum ama sorununu çözdümü o arkadaş acaba??

Sorun şu instagram da story kısmında ekrandan taşma yapıyor. Mesela ekrana bi kenardan diğer kenara bir yazı varsa yazının baş ve son harrfleri note 8 de gözükmüyor. bununla alakalı bilgisi olan varmı acaba ?

Ben ve birkaç arkadaş aynı sorunu dile getirdik fakat bir çözüm bulabilmiş değiliz maalesef.

|
    |

Orijinalden alıntı: ozayvaz

Youtube videolarini nasil tam ekran seyrederiz arkadaslar

Video oynatılırken ekrana bir kez basın kenarda çıkan bir buton göreceksiniz. Bir ekran görüntüsü ekliyorum sizin için.

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Hepsiburada'da spigen kılıflarda sepette %40 indirimi var yeniden. Ben thin fit matte black kullanıyorum çok memnunum

teşekkürler hocam indirim bekliyordum bende aldım kılıf

Rica ederim, güle güle kullanın.

|
    |
    Bahsedilenler: boramat

Instagrama guncelleme gelmesi lazim gibi duruyor

|
    |
    saskia182 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam s8 lerden beri bu sorun var güncelleme vereceklerini sanmıyorum

|
    |
    jinjin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    görüntülerin ekrana sığmama sorunu whatsapptan yollanan görsellerde de oluyor, zoom u azaltır gibi iki parmağınızı birbirine doğru getirir şeklinde ekrana dokunursanız tam görsel geliyor ancak hikayelerde bu mümkün olmuyor tabi bence düzeltilecek bir olay gibi de gözükmüyor.

bu durum direkt instagramla ilgili bence. bir güncelleme ile düzeltirler yakında.
    |
    |
    kuutaay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu bilmiyordum hocam, zor o zaman. Yine de sorun bildirimi gonderdim ama bakalim :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    nahsen346 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    Note 8 im icin telefon gelmeden önce spigen.com.tr den aldığım Slim Armor CS kılıfı büyük olduğu için ne kadar kullanışlı olsa da kullanmamaya karar verdim. Thin fit kilif aldım. Bunun koruması da az ama yine de idare eder.

Slim Armor CS kılıfı da 78 tl ye almıştım sanırım indirimle . Şu anda 130 tl ara ara yine o fiyatlara düşüyor ama isteyene kargo dahil 70 e verebilirim. Kutusu herşeyi var.1 hafta kullanıldı

|
    |

siz aldınızmı kullanıyormusunuz bende almayı düşünüyorum bahsettiğiniz kılıftan
    |
    |
    boramat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bixby Vision problemim devam ediyor.. :S

quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B072551CGZ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü aldım hem telefonumu hem de hoparlörümü şarj etsin diye amazondan. İki ürünle birleştirdim tek kargo geldi. Ürün oldukça güzel, hızlı şarj etmiyor, ama 500'leri görüyor, hızlı şarj'da 800-900 arasını görüyordum. Birini kaldır birini indir derdim kalmadı, zaten yatağımın ucunda duruyordu ikisi de, sabaha kadar doluyorlar.. Hızlı şarjı olanı gelecekmiş ama bana bu yeterli geldi. Saat şarj etmiyor en büyük hayal kırıklığım oldu, belki çalışır, eder diyordum :D

Hoparlörude oradanmı aldin

Şarj aleti vergisiyle ne kadara mal oldu sana

Hayır türkiye samsungwa'dan aldım.

Ben göremedim orada ne kadara aldiniz

349 tl.
    |
    |

• Yarbay
    2784 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saskia182

Uygulama geliştiricilerinin 18,5:9 ekran oranına göre uygulamalarını optimize etmeleri gerekli. Aksi taktirde ya kenarlarda siyah bantlar yada dışarı taşan görüntülerle karşılaşırsınız.
    |
    |
    Logitech G900 - Logitech G303
    Everest Rampage Hydra R6 RGB - Arctis Pro Wireless - Logitech G29+Shifter
    Galaxy Note 8 - iPad Pro 9.7
    PS4 Pro - XBOX One X - Nintendo Switch(2019)

• Samsung Members uygulamasından Destek-Geri bildirim Gönder-sorun bildirinden sorunun videosunu veya ekran görüntüsünü gönderin hemen çözüm buluyorlar hocam bir çok sorunum böyle çözüldü

|
    |
    Emirism kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gönderdim onlar da çağrı merkezine yönlendirdi Samsung Tutor ile uzaktan bağlandılar ama çözemediler. Servise götürün yazılım yenilerler diyor ama onu da yaptım zaten ben, içerdeki bir uygulama sebep oluyor sanıyorum.
    |
    |
    Çeşmigiryan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,614
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.