Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir de samsung wa dan gelecek 300 tl ile sizce kılıf mı almalıyım ? Gerçi bugün spigen sipariş verdim hepsiburada sitesinden. Sizce o kılıfı söylemek mantıklı mı yoksa başka bir şey mi almalıyım ?
  • Whoracle1905 kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note8 Clear View Stand Kılıf çok başarılı bu kadar kaliteli olacağını tahmin etmiyordum

samsung iyi iş çıkarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Arkadaşlar SamsungWA'dan verilecek olan 100 TL çeklerin abıketi ne oldu?

Bugün ben müşteri hizmetlerini aradim.kaydim yokmuş siz katılmamışsınız dediler.yarin tekrar arayın dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    daha hayırlı olsun demek için erken benim için ben sadece fiyat araştırması yapıyorum şimdilik konuyu takip ediyorum ve ilk android telefonum olacak lumia kullanıyorum şimdi maalesef :( en kısa zamanda alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

daha hayırlı olsun demek için erken benim için ben sadece fiyat araştırması yapıyorum şimdilik konuyu takip ediyorum ve ilk android telefonum olacak lumia kullanıyorum şimdi maalesef :( en kısa zamanda alacağım

Bende takip ediyorum kovalıyoruz bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bengene43

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlonee

Arkadaşlar doğru düzgün bi ekran koruma camı bulamayacakmiyim, dün taktırdım sadece çerçevenin kısımları sadece yapışıyor, yok mu doğru düzgün bir ekran koruyucu satan takan birileri

Bende bulamadım ankaradayım ankarada olup, iyi bir ekran koruyucu bulan varsa söylerse sevinirim.

Kıvrımlı ekranlara jelatin işkence.

S7 edge de kıvrımlar note8 kadar dik değil ama hiçbirşekilde tutmuyor mutlaka kenarlardan atıyor. Note 8 için durum daha sıkıntılı olacaktır. Mat olup direk ekrana yapılanlar tutuyor ancak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edge ışıkları her zaman yanmıyor başka bir ayarı mı var? Ya da başka bir ayarla mı çakışıyor? Bu sorunu yaşayan var mı?

• https://www.mobiloom.com.tr/samsung-galaxy-note-8-64-gb-samsung-turkiye-garantili-pmu655?ref=akakce&v=1.52.7

4400 tl ye mevcut şuanda. Her hafta daha ucuza bulunabiliyor.

Takipte kalın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon efsane

Note 3ten sonra baya farklı geldi

Çok para ama değecek keyfi için eminim

• Carpediem_33 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bir önceki model benim NOte5 tede bir garip çalışıyordu ki aslında sorun yazılım güncellemesi ile ilgili çıkmıştı o da ayrı.
    Ama şu ana kadar NOte 8 bu ürün hiç bir sorun, şarj kesintisi vs. yaşatmadı çok şükür.
    Şimdiden siz de güle güle kullanın.

Saygılarımla...
  • Şayet imkanınız var ise Emaar Samsung'u tercih edin derim şahsen.
    Gerek ilgi alaka gerekse de aldığınız ürüne satış sonrası hizmette de şu ana kadar kendi adıma gördüğüm en iyi yer.
    Foruma fırsatı oldukça gelen sevgili @cihat.tezer orada çalışıyor ve hali hazırdaki kampanyalar hakkında bilgi verecektir size.

Saygılarımla...
  • Arkadaslar HB den almıştım ama benim eller zaten ufak oldugu icin daha slim kiliflarin bana uygun olduguna karar verdim. Acikcasi iade etmek aklima gelmemisti. Kac gun icinde iade edebilirim. Buradan isteyen varsa da elden verebilirim ayrica Zeytinburnu cevresi

• Selam arkadaşlar yurt dışı note8 aldım ingiltere modeli. Sorum şu s7 edge den geçtim şarjı s7 edgeye göre baya kötü bu normal mi, birde ekran daha parlak ve beyaz s7 edgeye göre s7 yi ilk aldığımda o da çok parlaktı ve beyazı çok iyiydi acaba amoled kullandıkça beyazı sararmayamı başlıyor. Bide kılıf ekran koruyucu cam falan kullanmalımıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

https://www.mobiloom.com.tr/samsung-galaxy-note-8-64-gb-samsung-turkiye-garantili-pmu655?ref=akakce&v=1.52.7

Takipte kalın

Neden bu kadar ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: hs1987

quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

https://www.mobiloom.com.tr/samsung-galaxy-note-8-64-gb-samsung-turkiye-garantili-pmu655?ref=akakce&v=1.52.7

Takipte kalın

Neden bu kadar ucuz

Ucuz degil.

Samsung un cikardigi her cihazdan birkac ay sonra orjinal garantili daha ucuz telefon satilir. 3700 3800 lere kadar geriler zamanla. 4000 civari bir fiyat iyidir. 1 aya gozukur diye dusunuyorum. 20 lira 20 lira dusuruyor her satici.

S8 plus güya 4500 tl fakat ama orjinal garantili 3300 3400 tl ye dolu suanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Arkadaslar HB den almıştım ama benim eller zaten ufak oldugu icin daha slim kiliflarin bana uygun olduguna karar verdim. Acikcasi iade etmek aklima gelmemisti. Kac gun icinde iade edebilirim. Buradan isteyen varsa da elden verebilirim ayrica Zeytinburnu cevresi

Kutu ve fatura duruyorsa 1 ay içinde iade edebilirsiniz diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gastan

Selam arkadaşlar yurt dışı note8 aldım ingiltere modeli. Sorum şu s7 edge den geçtim şarjı s7 edgeye göre baya kötü bu normal mi, birde ekran daha parlak ve beyaz s7 edgeye göre s7 yi ilk aldığımda o da çok parlaktı ve beyazı çok iyiydi acaba amoled kullandıkça beyazı sararmayamı başlıyor. Bide kılıf ekran koruyucu cam falan kullanmalımıyım

Sararma degil ama ekranda yanma sorunu olabiliyor. Ben de olmustu ekrani degistirdiler. Amoledler lcd ler kadar saglam ve guvenilir degil. 2 kez degisti benim ekran. Bir goruntuyu sabit tutmamaya calisin, ayni goruntu birkac saat kalinca ekranin icine isliyor hic gitmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetakanx

Note 8 daha hızlı çıkmış.
    https://www.teknoveri.com/galaxy-note-8-iphone-8-plustan-daha-iyi-cikti/

"Ama iphonedaha hizli" sacmaliklari bir müddet diner umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Arkadaslar HB den almıştım ama benim eller zaten ufak oldugu icin daha slim kiliflarin bana uygun olduguna karar verdim. Acikcasi iade etmek aklima gelmemisti. Kac gun icinde iade edebilirim. Buradan isteyen varsa da elden verebilirim ayrica Zeytinburnu cevresi

fiyat?

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.