Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bırakın fanboyu falan lütfen bir note8 e bakın birde iPhone 8 Plus mantığınız iPhone al dermi.Sevisi iyi diye sadece telefon alınırmı. Her açıdan samsung Apple dan 5 adım önde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ne android ne de ios fanboyu değilim çok şükür. Sonuçta hiçbiri babamızın geliştirdiği sistemler değil. Daha önce 3 yıl kadar note 2 deneyimim olmuştu. Sonrasında iPhone 7 Plus 128 GB kullandım 1 yıl, şimdi Note 8'e geçtim. Cihazdan her anlamda çok memnun olmakla birlikte bu cihazın bana 7Plus'ı aratan iki dezavantaji var:

İlki hoparlör performansı. Iphone 7plus'ın stereo hoparlörü gerçekten güzeldi. Note 8 in hoparlörü kalite hissiyatı uyandırmıyor bende.

İkincisi ise cihazları sıfır olarak ilk satın aldığımdaki pil performansları. Evet Note 8 günü çıkarıyor ama ekran çözünürlüğünü düşür, ekran ışığını kıs falan biraz tasarruflu olmak gerekiyor. Iphone 7 Plus'ı ilk aldığımda tasarruflu kullanmaya gerek kalmadan gönül rahatlığıyla kullanabiliyordum. Fakat o da 1 yılın sonunda şuanki Note 8 ile aşağı yukarı aynı pil performansını vermeye başlamıştı. Sanırım bu konu ios'un ekran kilitliyken çok çok az pil tüketmesiyle alakalı biraz.

Bir de incelemelerden anladığım iPhone 7 Plus ve yeni iPhone modellerinin video performansı note 8'e göre daha iyi gibi geldi bana. Fakat note 8'in video kayıt performansı da fazlasıyla yeterli ki zaten şahsen çok profesyonel videolar çekmediğim için bence bir önemi yok.

Sizin durumunuzda biri olarak yorumlarım böyle, umarım bu yazı size ve aynı kararsızlıktaki arkadaşlara yardımcı olabilir.

Bir de birkaç örnek fotoğraf ekleyelim de tam olsun

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Bu görselde, galerideki Foto. Düzenleyici Pro. kullanıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: faslimiskin

Hocam ne android ne de ios fanboyu değilim çok şükür. Sonuçta hiçbiri babamızın geliştirdiği sistemler değil. Daha önce 3 yıl kadar note 2 deneyimim olmuştu. Sonrasında iPhone 7 Plus 128 GB kullandım 1 yıl, şimdi Note 8'e geçtim. Cihazdan her anlamda çok memnun olmakla birlikte bu cihazın bana 7Plus'ı aratan iki dezavantaji var:

İlki hoparlör performansı. Iphone 7plus'ın stereo hoparlörü gerçekten güzeldi. Note 8 in hoparlörü kalite hissiyatı uyandırmıyor bende.

İkincisi ise cihazları sıfır olarak ilk satın aldığımdaki pil performansları. Evet Note 8 günü çıkarıyor ama ekran çözünürlüğünü düşür, ekran ışığını kıs falan biraz tasarruflu olmak gerekiyor. Iphone 7 Plus'ı ilk aldığımda tasarruflu kullanmaya gerek kalmadan gönül rahatlığıyla kullanabiliyordum. Fakat o da 1 yılın sonunda şuanki Note 8 ile aşağı yukarı aynı pil performansını vermeye başlamıştı. Sanırım bu konu ios'un ekran kilitliyken çok çok az pil tüketmesiyle alakalı biraz.

Bir de incelemelerden anladığım iPhone 7 Plus ve yeni iPhone modellerinin video performansı note 8'e göre daha iyi gibi geldi bana. Fakat note 8'in video kayıt performansı da fazlasıyla yeterli ki zaten şahsen çok profesyonel videolar çekmediğim için bence bir önemi yok.

Sizin durumunuzda biri olarak yorumlarım böyle, umarım bu yazı size ve aynı kararsızlıktaki arkadaşlara yardımcı olabilir.

Bir de birkaç örnek fotoğraf ekleyelim de tam olsun

Bu görselde, galerideki Foto. Düzenleyici Pro. kullanıldı.

İlginiz için çok teşekkür ederim hocam. inanın arada kaldım bende zamanında note 2 3 ve 5 kullandım ama şimdi note 8 tasarımı ekran kalitesi beni etkliyor lakin bir yandanda 1 sene sonra düşecegi fiyatıda düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayermert

quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

Geçmiş sayfalarda yaptığım batarya şikayetleri son buldu sanırım batarya 3 ila 5 sarjdan sonra kendine geliyor şu anda gayet memnunum arkadaşlar ayrıca aldigimdan beridir 2 defa yikadim telefonumu ışık sizmasida var kenarlarda ama sorun yok ışık sızması olup bunu dert edenler hiç canlarını sikmasinlar kasada açıklık yok ise ışık sızması hiç sorun değil

Hocam 4.5 g açıkkan tlefon bekleme konumunda bende yarım saatte %1 şarj gidiyor sizde durum nasıl acaba.

Bu durumu bugun sizin için gozlemleyecegim üstad

• Note 7 kullandım AOD çok şarj yemiyordu sonra note 7 olayından sonra zoraki s7 edgeye geçtim AOD yine iyiydi sanki note 8 de AOD baya baya sarji sömürüyor gibi gear s3 olduğu için AOD u kapali tutuyorum ve sarja baya olumlu katkı sağlıyor sanırım güncelleme ile düzeltebilir bir durum ki ben kullanmasam dahi eminim baya kullanan vardır onlar için güncelleme şart gibi görünüyor

• Son bir fikir alışverişinde daha bulunmak istiyorum full sarjdan sonra telefon %100 den 97 ye kadar çok çabuk düşüş yaşıyor sonrasında rayına oturuyor bu neden olabilir acaba ?

• Başlık altına yazdığım mesajım silinmiş. Burda da sansüre uğrayacaksak girmeyelim artık siteye. Başkalarının görüşlerine bu kadar kapalı bir topluluk kaybetmeye mahkumdur.

• aresefe kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece telefon değil hizmet satın almışsınız. Sanırım her ülkede farklı bir kampanya yapıyor samsung. Diğer ülkelerde de farklı hediyeler verdiğini görmüştüm. Bizim hediyemiz de 5000 lira verip 3 ay sonra 1000 lira fiyat düşmesi galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Başlık altına yazdığım mesajım silinmiş. Burda da sansüre uğrayacaksak girmeyelim artık siteye. Başkalarının görüşlerine bu kadar kapalı bir topluluk kaybetmeye mahkumdur.

Üstad bende iphone da var 2 tane 6s,7 plus sonki güncellemeyle günü bitiremiyoruz hanımda çocukta.Birde bu cihazlarda direk bilgisayara bağlayınca müzik resim word excel gibi dosya transferleri ayrıca program olmadan gerçekleşmiyor,mesela bir flaş diski bağlayıp içindeki verileri atamıyoruz,hafızası yeterli gelmediğinde sd kartla çoğaltamıyoruz,birde ekranları şu dandik samsungların yanında 68 model araçlar gibi duruyor çocuklar benden hasap soruyor yanlış anlamayın lütfen bunların bir çözümü varmı.Yani siz nasıl çözdünüz.Bende açıkçası apple ı çok beğeniyorum özellikle iosu bunları siz nasıl hallettiyseniz bizede söyleyin teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 4 Ekim 2017; 9:22:58 >

• Telefon hiç kullanmadanda şarjı baya azalıyo s7 edge den geçtim o öyle değildi normal mi 15 dk ya %1 gidiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: niburu

Hocam ben kullanıyorum sabahları spor yaparken.Telefonu yanına alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Alışana kadar kulakta biraz rahatsızlık veriyor fakat alışınca hicbir sıkıntı hissetmiyorsunuz. Ben akşamları eve geldiğim zaman sarja taktığım için sarj süresi konusunda birşey diyemem. Genel olarak memnunum. Sadece spor yaparken ve gün içinde telefonla konuşurken kullanıyorum.Tavsiye ederim eğer düşünüyorsanız.

Ben genelde spor yaparken kullanacağım, ürünün yeterli olacağını düşünüyorum. Tavsiyen için ayriyeten teşekkür ederim :)
  • iOS'u kullanma deneyimlerinizi gerçekten Note 8 konusunda mı tartışmak istiyorsunuz?
    Sorduklarınızın hepsinin bir çözümü vardır, ama tasarım/ekran konusunda çocuklarınız size hesap soruyorsa bu büyük bir sorun, ancak bunun Apple ile bir alakası yoktur.
    Gerçi bir çocuğun elinde son model veya ona yakın bir telefonun bulunmasını hiçbir zaman onaylamadım şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

https://www.amazon.com/gp/product/B072551CGZ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü aldım hem telefonumu hem de hoparlörümü şarj etsin diye amazondan. İki ürünle birleştirdim tek kargo geldi. Ürün oldukça güzel, hızlı şarj etmiyor, ama 500'leri görüyor, hızlı şarj'da 800-900 arasını görüyordum. Birini kaldır birini indir derdim kalmadı, zaten yatağımın ucunda duruyordu ikisi de, sabaha kadar doluyorlar.. Hızlı şarjı olanı gelecekmiş ama bana bu yeterli geldi. Saat şarj etmiyor en büyük hayal kırıklığım oldu, belki çalışır, eder diyordum :D

Hoparlörude oradanmı aldin

Şarj aleti vergisiyle ne kadara mal oldu sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampucity2

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

https://www.amazon.com/gp/product/B072551CGZ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü aldım hem telefonumu hem de hoparlörümü şarj etsin diye amazondan. İki ürünle birleştirdim tek kargo geldi. Ürün oldukça güzel, hızlı şarj etmiyor, ama 500'leri görüyor, hızlı şarj'da 800-900 arasını görüyordum. Birini kaldır birini indir derdim kalmadı, zaten yatağımın ucunda duruyordu ikisi de, sabaha kadar doluyorlar.. Hızlı şarjı olanı gelecekmiş ama bana bu yeterli geldi. Saat şarj etmiyor en büyük hayal kırıklığım oldu, belki çalışır, eder diyordum :D

Hoparlörude oradanmı aldin

Şarj aleti vergisiyle ne kadara mal oldu sana

Hayır türkiye samsungwa'dan aldım.

• Arkadaşlar dün İzmir'den 4100 tl ye bir telefoncudan adıma faturalı satın aldım. 300 tl'lik hediye çekine başvurdum bugün kupon kodu geldi.

Telefon gerçekten çok güzel olmuş bence tek eksik nokta büyüklük. cepte telefon taşıyanlar için sıkıntılı.
    Kamerası beni çok şaşırttı bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim.
    Kalem zaten kendini daha önce ıspatlamıştı. Not almak çok daha keyifli olmuş.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Yani falan filan diyorsunuz. Yok kardeşim çok paraya az şey almayı sırf hava olsun diye niye kabul ediyoruz. Bende aldım işte sırf millette var mantığıyla. O dediğin ayrı kişisel mevzular çocuk sınav kazandı o telefonun parasından fazla maşallah getirisi oldu falan boş ver sen herkesde olunca almama şansı varmı. 5s le iphone 8 arasında ne fark var sen ondan bahset bana. Parasına kıyasla tabi. Aynı dönem çıkan Samsung la şimdiki arasında dünyalar fark para dışında da

• quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Arkadaşlar dün İzmir'den 4100 tl ye bir telefoncudan adıma faturalı satın aldım. 300 tl'lik hediye çekine başvurdum bugün kupon kodu geldi.

Telefon gerçekten çok güzel olmuş bence tek eksik nokta büyüklük. cepte telefon taşıyanlar için sıkıntılı.
    Kamerası beni çok şaşırttı bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim.
    Kalem zaten kendini daha önce ıspatlamıştı. Not almak çok daha keyifli olmuş.

merhaba, hayırlı olsun. Hediye çeki başvurusu nasıl oluyor ,
    Bende bugün türkiye garantili note 8 siparişi verdim ,
    hediye çeki alabiliyor muyum....
  • hburak kullanıcısına yanıt
    Note 8 iniz geldiğinde google playden Samsunwa uygulamasını indirin açılır açılmaz başvuru formu geliyor. Onu doldurup gönderin. samsung türkiye tarafından ithal edilen cihazlarda olması gerekir.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.