Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pil seçeneklerine girince sağ üsttrn üç noktaya tıklayın, gelişmiş ayarlara girin orada kablolu ve kablosuz hızlı şarj kapatılıp açılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    çok da konuşmanın anlamı yok katılıyorum ama şu an zaten kullanılıyor, bir çok programcı uğraşıyor, projesini yayınlıyor vs

asıl soru bizim hayatımıza ilerde ne kadar gireceği

yapay zeka tehlikeli bir alan, kontrolden de çıkabilir, terminator filmi tarzı şeyler pek de hayal değil, zaman olayı değil de kontrolden çıkan robotlar

el yazısı tanıma yaygın kullanılan bir yapay zeka ürünü , gittikçe daha iyi tanıyor vs bunun gibi dar kapsamlı uygulamalar olmalı

tüm kontrol yapay zekaya verilmemeli
  • çek sonunda aktif oldu clear view mavi siparişi verdim ama cüzdan özelliği yok, spigenin wallet s ini de almayı düşünüyorum ama manyetik kilit kalemi etkiler diye de korkuyorum

spigene mail attım , aradılar sağolsunlar, "bir şey olmayacağını düşünüyoruz, elimizde note 8 yok deneyemiyoruz, 15 gün iade hakkınız var alın deneyin olmazsa iade edin" dediler öyle yapıcam galiba

para kart telefon hepsinin sığdığı tek bir şey taşımaya alıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadoruk

Merhaba arkadaşlar, gece ağır çekim modunda ekranda dalgalar geçiyor bu normal midir? gündüz herhangi bir problem yok.

böyle bir sorunla karşılaşan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramat

çek sonunda aktif oldu clear view mavi siparişi verdim ama cüzdan özelliği yok, spigenin wallet s ini de almayı düşünüyorum ama manyetik kilit kalemi etkiler diye de korkuyorum

spigene mail attım , aradılar sağolsunlar, "bir şey olmayacağını düşünüyoruz, elimizde note 8 yok deneyemiyoruz, 15 gün iade hakkınız var alın deneyin olmazsa iade edin" dediler öyle yapıcam galiba

para kart telefon hepsinin sığdığı tek bir şey taşımaya alıştım

Hocam hangi cekten bahsediyorsunuz? 100 liralik mi yoksa 300 liralik mi ?

• karadoruk K kullanıcısına yanıt
    Normal hocam

• quote:

çok da konuşmanın anlamı yok katılıyorum ama şu an zaten kullanılıyor, bir çok programcı uğraşıyor, projesini yayınlıyor vs

asıl soru bizim hayatımıza ilerde ne kadar gireceği

yapay zeka tehlikeli bir alan, kontrolden de çıkabilir, terminator filmi tarzı şeyler pek de hayal değil, zaman olayı değil de kontrolden çıkan robotlar

el yazısı tanıma yaygın kullanılan bir yapay zeka ürünü , gittikçe daha iyi tanıyor vs bunun gibi dar kapsamlı uygulamalar olmalı

tüm kontrol yapay zekaya verilmemeli

Sırasıyla, iphone 3gs, galaxy s2, galaxy s3, htc one m7, iphone 6, s6 edge ve s7 edge kullandım. Tek bir markaya sevdalı değilim. Hepsini severek kullandım, fakat hepsinin kendine göre eksileri artıları oldu.

Iphone 8 plus elime pazar günü ulaşacak. 2 ay kullanıp, beğenmediğim yönleri ağır basarsa kafa kafaya note 8 ile takasa da girebilirim.

Benim tek derdim, her şirket kendine göre birşeyler yapıyor. Her telefonun kendine has özellikleri var. Bunların göz ardı edilip, herhangi bir telefona çöp muamelesi yapılması. Bunlar genellikle çoluk cocuk oluyor fakat yaşını bilemediğimizden birşey yapamıyoruz.

• hasancalis kullanıcısına yanıt
    Bi yaşıma daha girdim , teşekkür ederim

• resulalan kullanıcısına yanıt
    300 lira olan 100 lira nedir ki? haberim yok başka bir hediye çeki daha mı var?
  • hasancalis kullanıcısına yanıt
    Bende secenek açıkmış. Kutu icinden cıkan çıkan sarj aletiyle sarj ettim bugüne kadar 2 defa, bunun pile ve batarya ömrüne bir zararı olmuşmudur? Bunu açık kullansak ne olur, kapali kullansam ne olur?

• quote:

Daha önceki sayfalarda paylasilmisti. Note 8 ile resim cekip paylasana 100 tl hediye ceki diye ama hala gelmedi. Linkini unuttum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Yurtdışı note 8 lerde kutuya kılıf koy Türkiye de 5000 tl satıp kılıf koyma. Samsung yanlış yapıyor..

1:27

malesef Türkiyeden almak pek mantıklı olmuyor.
    Ben dubaiden almıştım kutudan çok güzel bir kılıf çıktı
    ayrıca 128GB hafıza kartı ve fiyatı yaklaşık 270TL olan bir sırt çantası verdiler
    bunlara ek olarak marriot otellerinde 1 yıl boyunca geçerli %20 indirim kartı veriyorlar.
    ve bunların hepsini 3380 tl ye alıyorsunuz

hediyelerin fiyatını da düşersem neredeyse yarı fiyatına geldi diyebilirim.
    üstelik dubaide satılan note8'lere çift sim kart takılabiliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Daha önceki sayfalarda paylasilmisti. Note 8 ile resim cekip paylasana 100 tl hediye ceki diye ama hala gelmedi. Linkini unuttum hocam

https://www.samsungwa.com.tr/note8ilkbakis?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Araç içi hızlı wireless özellik tutucumda geldi, Hızlı sarjı sadece gerektiğinde kullanabileceğim.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil01

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

https://www.samsungwa.com.tr/note8ilkbakis?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Hocam 1 ekimde bitti diyor ama ? Ben doldurdum instagram linkini doğru ekleyin lütfen diye hata verdi :) Formda instagram linki yapıştırılcak bir yer göremedim ama ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Araç içi hızlı wireless özellik tutucumda geldi, Hızlı sarjı sadece gerektiğinde kullanabileceğim.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

nereden aldınız bunu gayet kullanışlı görünüyor
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    https://www.aliexpress.com/item/Multi-Funtion-Qi-Wireless-Charger-Phone-Mount-Holder-Fast-Wireless-Charging-Car-Charger-For-Samsung-Galaxy/32819621642.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.WMGmLO

seçenekleri,

1 - Normal sarj - Vantuzlı
    2- Normal Sarj - havalandırma
    3- Hızlı sarj - Vantuzlu
    4 - Hızlı sarj - Havalandırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 3 Ekim 2017; 15:13:0 >
  • 25 eylül faturalı kart takılmamış cihazı 4000tl ye buldum sizce uygun mu? Yanında 300lira faturalı kılıf da verecek.

• https://security.samsungmobile.com/securityUpdate.smsb

Aylik Android Guvenlik Guncellemeleri ni haftaya engec bekleriz deniliyor .
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    9. Ödül; katılımcının belirtmiş olduğu mail adresine15 gün içerisinde online olarak gönderilecektir. Yanlış veya hatalı telefon, e-mail vb iletişim bilgileri sunulması veya mailin kullanıcıya ulaşmaması gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediye çekleri üzerinde hak iddia edilemez.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.