Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kurtarma moduna girmen gerek o ibareyi umursama.

Yani klasik usb ye tak uygulamayi ac değil.

Smart switch ayarlarında kurtarmaya geç.

Pc basında değilim geçince ve müsait olduğumda izah ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Bixy Vision ın çalışmama işine aklım ermedi bir türlü..
    Bakalım Smart Switch kurtarma ile attığım yazılımda çözülecek mi..
    Uygulamarı geri yüklediğimde sorun olmuyor, Galaxy Apps teki uygulama güncellemelerini yapınca bozuluyor sanırım..
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Kurtarma moduna geçebildim, sorun yok o noktada..
    Şimdi indiriyor gerekli dosyaları sonra kuracak inşallah..

Teşekkür ediyorum tekrar.. İnşallah bixby problemim vs. çözülür
  • Ne Bixby imiş arkadaş, ben kapattım her şeyini kurtuldum.
  • Merhaba,

Emaar'daki ekran kaplama hala zamlı fiyat mı? Clear coat kaplamayı araştırdım bütün yorumlar çok olumsuz.Yoğunluktan gitmeye de vaktim olmadı aslında bir yere.Farklı bir alternatif var mı acaba? Kaplamasız kullanmaya devam yoksa :)
  • smart1978 yine gelmiş
  • instagram story izlerken ben de problem yaşıyorum, çözümü var mıdır? Yazılar eğer çok sola veya sağa dayanmışsa başları/sonları çıkmıyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim tekrar, çok makbule geçti. En azından doğru yazılım kusursuz bir şekilde yüklenmiş oldu.
  • jointcc J kullanıcısına yanıt
    Hocam mobilefun.co.uk tan geliyor tr ye ordan verebilirsiniz sipariş.

• hburak kullanıcısına yanıt
    Telefonun yurtdışı fiyatı zaten 1000 dolar. Bırak Türkiye garantiliyi, ithalatçı garantili bile 3800 kurtarmaz.

• Merhaba sayın note8 severler.

3-4 gün öncü aldım telefonu iphone 6s den geçtim. Uzun süredir iphone modellerini kullanıyordum. En son kullandığım android cihaz lg g3 tü. Daha öncesinde htc samsung markalarının amiral telefonlarını da kullanmıştım. Şunu söyleyebilirim o zamandan bu yana android ve samsung resmen devrim geçirmişler başkalaşmışlar. İphone ise hep aynı yerinde saymış bunu note8 e geçtiğimde çok iyi anlamış oldum. Telefonda hoşuma giden sevdiğim hayran kaldığım onlarca güzellik var. Belki de bu uzun süredir iphone a bağlı kalmamdan dolayı kaçırdığım güzelliklerin toplamıdır. Cihazda çok sevdiğim bir detay özellik söylemem gerekirse o da edge ışıklarıdır. Gerçekten çok sevdim çok güzel bir hava katıyor.

Bir sorum var. Burdaki herkes mutlaka sipariş tarihine göre tabi 500 veya 300 tl samsung wa indirimi almıştır. Benim indirimim 300 tl ve bunu telefona kılıf alarak kullanmak istiyorum. Samsung wa dan kılıf alan var mı? Eğer varsa bir iki fotoğraf paylaşabilir mi.

Teşekkürler.

• hasancalis kullanıcısına yanıt
    O paraya kasko yapılmaz mı, 50 küsür dolar veya 40 küsür Euro gözüküyor. Işıksız olanı amazonda 40 dolar.
  • ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar bu sorunu çözen oldu mu ? bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum.
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Antiviruslerin hepsi islemci ve batarya dusmanidir .

Ben genelde ihtiyac duydugumda kurup temizlik veya bakimi yapiyorum sonra derhal siliyorum . Tabiki Playstore magazasindan indirilen guvenilir antivirus programlariyla ...

Telefonumuzda ayrica bakim silme programi da Samsung a ait degil . Bakim uygulamasina guncelleme gelmis simdi gordum ama nedense guncelleme olmadi . Tuhaf kendisi bir ara yapar gibi .
  • Arkadaşlar Samsung WA'da yapılan 100 TL hediye çeki kampanyasına katıldım ancak herhangi bir geri dönüş olmadı.

Sizin hediye çekleriniz geldi mi?

• kronik bir sorunu çıktı mı cihazın? yada yerli/yabancı forumlarda bir sorunu birden fazla kişinin belirtmesi gibi bir durum var mı telefonda alırken dikkat edelim?

mesela İphone 6 lardaki bükülme sorunu

Sony Z3 te 4k mod çekimde cihazın aşırı ısınması sorunu

aynı telefonun ekran- kasa arasında boşluk olması

htc m9 ların çok ısınması

gibi bir durum var mı?
  • Bütün her şeyi kurdum bitti, çok şükür Bixby Vision şimdilik güzel calısıyor :)
    Tekrar destek verenlere teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowbluecanary

quote:

Orijinalden alıntı: boramat

bu kılıftan alan var mı , bordo-siyh rengi hoşuma gitti

https://www.veruscase.com.tr/urun/vrs-samsung-galaxy-note-8-dandy-layered-kilif.html

telefon konan yer sert mi ? telefonu çizer mi?

bir de manyetik kilit var sanırım önceden aldıgım manyetik kılıflar speni etkiliyordu, bunda öyle bir durum var mı?

merak ediyorum olmazsa alırım beğenmezsem iade ederim diye düşünüyorum

https://www.amazon.com/gp/product/B074T5VSN5/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A34RYR6Y49XFVO&psc=1

marka göremedim taklit olabilir gibi sanki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yellowbluecanary

quote:

bu kılıftan alan var mı , bordo-siyh rengi hoşuma gitti

https://www.veruscase.com.tr/urun/vrs-samsung-galaxy-note-8-dandy-layered-kilif.html

telefon konan yer sert mi ? telefonu çizer mi?

bir de manyetik kilit var sanırım önceden aldıgım manyetik kılıflar speni etkiliyordu, bunda öyle bir durum var mı?

merak ediyorum olmazsa alırım beğenmezsem iade ederim diye düşünüyorum

https://www.amazon.com/gp/product/B074T5VSN5/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A34RYR6Y49XFVO&psc=1

marka göremedim taklit olabilir gibi sanki

lumion

nasıldır bilmiyorum

• Samsung Level Bluetooth kulaklık kullananlar var mı? Saatle birlikte spor yaparken kullanmayı düşünüyorum, alternatif olarak alınabilecek kulaklık var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.