Şimdi Ara

#EvdeKal SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Haziran guncellemesi bazi Avrupa ulkelerine yayinlanmistir

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
26.503
Cevap
267
Favori
1.448.017
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> #EvdeKal SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Haziran guncellemesi bazi Avrupa ulkelerine yayinlanmistir
Giriş
    54 Mesaj
    Arkadaşlar mobil veriyi kapadığım halde 4g yazısı görünmeye devam ediyor. Format attım fakat düzelme yok. Yardımcı olabilecek var mı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar açtığımız bir programı ana ekrana atıyorduk anlık olarak kısayol gibi. Sonra üstüne tıklayıp tam ekran yapıyorduk. Bir türlü beceremedim. Yardım edebilecek var mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

ilk önce wipe cache sonra factory reset yaptım hocam

Peki bunları yapınca telefondaki her şey simkart, galeri falan silinmez mi..?

Ama gözle görülür faydası oldu diyosunuz di mi?

wipe cahce partition yaparsan hic bir veri silinmez. ilk sayfada vardir muhtemelen bir video nasil yapilacagina dair. wipe factory reset ne var ne yok siler. birincisini yaparsan cogu zaman cozum olabiliyor ve baska bir sey yapmak gerekmeyebiliyor.

Wipr cache partition ile factory reset arasında temelde bir fark var mı hocam..?

biri sistemsel kalinti temizligi, digeri komple temizlik

O zaman factory en iyisi hocam :D

Sağ olun..)

bence once wipe cahce partition dene zaten 2 dk'ni alir. olmazsa factory reset yaparsin. facory yaparsan tum uygulamalari ve hesaplari falan tekrar yuklemen gerekecek cunku.

Tamam hocam dediginiz gibi yaparim yaptığım vakit..

Galaxy S2 zamanında az biraz uğraşıyorduk bu işlerle ama şimdi epey oldu uğraşmayalı, sormak en iyisi :))

Çok sağ ol hocam..)

simdi sen yazinca hatirladim seni nerden hatirladigimi. teee s2 zamanindan :)

Evet hocam, o yüzden sizin wipe videolarınız vardı hatta o zamanlar S2 için Turkbey romu olsun yahut Cynogen romları falan o zamanlar az denememiştik :))

evet ya o turkbey romlari cok guzeldi ama. hala daha imzamda wipe videosu duruyor.
    |
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Hangi model, ithalat distribütör? Bir de hangi site

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-128-gb-lte-4-5-g-uyumlu-dual-sim-cep-telefonu-329385172

bu ürün galiba

iş bankası maximum karta 100 TL puan da var

evet hocam ürün bu
    |
    |

• Yarbay
    8363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Arkadaşlar açtığımız bir programı ana ekrana atıyorduk anlık olarak kısayol gibi. Sonra üstüne tıklayıp tam ekran yapıyorduk. Bir türlü beceremedim. Yardım edebilecek var mı?

ust koseden capraz asagi cek sayfa kuculur. sonra ordan ufaltirsin.
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Hangi model, ithalat distribütör? Bir de hangi site

cihaz malezya üretimiymiş kılıfda çıkıyormuş içinden. malezya üretimi olması iyi mi kötü mü ? fikri olan var mı ?

Çok teşekkür ederim. İyi forumlar.
    |
    |
    norton772 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güle güle kullanın. Ben de mavi istiyordum ama bekleyemedim. Neredeyse aynı fiyata 64GB siyah aldım.
    |
    |
    hkn.usta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276?

Düşünenler için 3153 TL

Fiyat maxipuanla çok güzel oluyor 3050 tlye geliyor.not 4 de hala işimi görüyor kararsız kaldım yemin ederim.bi kaç aya daha da düşer gibime geliyor

Ya hu sen hâlâ almadın mı telefon. Ben alalı 2 ay oldu.

FE alacaktın bir ara

note 4 kullananlar sanirim kiyip alamiyor bir turlu. bende bir turlu almadim. telefon isini yapiyor hala ve bir sikinti de yok. ayrica cihazlar da cok pahali olunca tereddut oluyor ister istemez.
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zbahadir

Güle güle kullanın. Ben de mavi istiyordum ama bekleyemedim. Neredeyse aynı fiyata 64GB siyah aldım.

nasip diyelim hocam bende siyahla çok git gel yaptım ama mavi aldık bakalım. Yanlız içime çok fena oturdu 3488 lira bu 6000 lira verenler nasıl veriyor acaba :)

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar hepinize güzel kullanım deneyimleri diliyorum. Şu an 7 Plus kullanmaktayım. Telefondan genel olarak memnunum ancak 1 sene sonunda stabilite anlamında ciddi derecede geriye gittiğini düşünüyorum. Tekrardan Android'e dönme fikrim var ancak iOS tarafında bir şekilde bağlandığınız uygulamalar,bulut sistemi,ödemeler gibi şeylerden dolayı kolay kolay ekosistem değiştiremiyorsunuz.

Fotoğrafçılık alanıyla son dönemlerde hobi olarak ciddi bir şekilde ilgileniyorum ve en çok kullandığım Facetune2,Enlight uygulamaları maalesef Android'te yok. Enlight'ı birçok uygulama ile yerine doldurabiliyorum ancak selfie düzenleme anlamında Facetune2'nin en büyük rakibinin Facetune olduğunu düşünüyorum.

Video düzenleme anlamında iMovie tarzında stabil bir uygulama göremedim. Olsada aylık ya da yıllık ücret istiyorlar ya da uygulama içinden kayıt yapmaya zorluyorlar.

Podcast,Facetime gibi uygulamalarıda kullanıyorum. Bu taraftan bakınca ekosistem değiştirmek pek bir manasız duruyor farkındayım ama bilen bilir bizim gibi teknoloji tutkunlarının isteklerine söz geçirmek biraz zordur

S9 Plus'ın 128 GB'lık versiyonuna geçmeyi küçükte olsa düşünmekteyim. Burada özellikle fotoğrafçılık ile ilgili uygulamaların işlevini iyi şekilde yapan uygulamalar varsa yardımcı olursanız sevinirim. Android'e geçmek istememin bir nedeni de Apple'ın son dönemlerdeki yazılım sorunlarının beni yorması, evet ne kadar ironik farkındayım ama zaman değişiyor arkadaşlar. Android tarafı bıraktığımdan bugüne ne durumda stabilite anlamında onuda merak etmekteyim.

Tüm bunlar doğrultusunda siz sevgili dostlarımın ve diğer arkadaşların değerli görüşlerini almak istedim.

bahsettigin programlari bilmiyorum ama fotograflari duzenlemek icin genelde snapseed kullanirim. acaba o tarz bir program isini gorur mu? neticede android cihazlarin foto cekme ayarlari da mevcut. ios'ta bunun icin bir ayar yok ve otomatik oluyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    671 Mesaj

Değil.. Samsung Türkiye garantili...

|
    |
    MikeTyson55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha düşük fiyata da var internette, farkı nedir ya da aldığınız yeri tercih nedeniniz?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1982 Mesaj

Bir fikrim yok ama , snapdragon işlemcili olan model sanırım aldığınız. Snapdragon pil süresi vs uygulama optimizasyonu anlamında daha iyi diyorlar yorumlarda .

|
    |
  • Yarbay
    4480 Mesaj

Bende bu aralar 128 GB mavi olanın arıyorum, GittiGidiyor dan hiç alışveriş yapmadım, telefonları genelde Hepsiburada üzerinden satıcı kendisi olunca alıyorum. Hepsiburada da 128 lik 1 kaç satıcıda var ama alan kimse yok sanırım yorum yapmamış. GittiGidiyor da bu indirimli fiyat güzel göründü mavi için. Farklı satıcı olduğu için cihaz kutusunun açılması gibi durumlar oluşmuyor değilmi hocam?

|
    |
    avmehmet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 11 Red 256 GB / Note 8 SM-N9500 128 GB Deepsea Blue
    Asus Crosshair V Formula - FX-6300 4,8 Ghz - Msi GeForce GTX 960 Gaming 4 GB
    HP ProBook 455R G6 AMD 3700U - 16 GB RAM
    Citymate Urban 350W Electric Scooter
  • Binbaşı
    1416 Mesaj

Ardada fark yok diyelim. Fark varsada exynos 1 tık daha iyi ama 835 le denk olsun diye o durumda şuan için kısıtlanmış.. her iki işlemcide gayet iyi işini yapıyor bence bu noktada önemli olan fiyat! O noktada da 835 bir adım öne çıkıyor..

|
    |
    lansker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Daha düşük fiyata da var internette, farkı nedir ya da aldığınız yeri tercih nedeniniz?

daha düşük nerde var hocam benim bilgim yok farkını bilmiyorum hafızası yüksek sadece

|
    |

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

Orijinalden alıntı: zbahadir

nasip diyelim hocam bende siyahla çok git gel yaptım ama mavi aldık bakalım. Yanlız içime çok fena oturdu 3488 lira bu 6000 lira verenler nasıl veriyor acaba :)

Kontratla aliyorlar. 24 36ay her ay odemeye mahkum. Ode ode bitmez.

Benim bildiklerim 64 GB, iyi fiyata almışsınız.

|
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.