Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IRoN

Yine kendi uygulamaları olan Digiturk Play ile 18:9 tam ekran sorunsuz izliyorum maç ve diğer yayınları Note 8 çıktığından beri.
    İlginç bir durum.
    Gear IconX 2017 ve hali hazırda 2018 ide kullanan biri olarak fikrinize katılıyorum lakin 2017 ye göre değişen iç taraf sensör dizaynı nedeni ile 2018 kulakta biraz fazla (ortalama 30 dakika ve üzeri, özellikle spor yaparken, müzik dinlerken ya da uzun görüşmelerde) durduğunda ergonomisi nedeni ile rahatsızlık verebilmekte ben ve çevremden kullanan bir kaç arkadaşımda.
    Saygılarımla...

Merhaba

Playde olup bein connect de olmamasını anlamak çok zor ama ben hala ümitliyim eninde sonunda bein connecte gelicek güncelleme kulaklık için kulağımda işe gidiş ve gelişlerde metro ve metrobüsde kullanıyorum sanırım bir kaç kez uzun kulağımda kalmıştı o zaman kulağımda bir acıtma hissi oldu ama 2017 modelinden sonra çıkan bir modelde bunu nasıl başarmışlar anlamak zor ama kulaklıktan çok memnunum geçen ctsi epey gürültülü müzikli bir ortamda kendi kendine kalıp kulaklığında müzik dinlemek çok hoş ama sokakta size birisi bir şey sormak isterse duymuyorsunuz o da ayrı bir konu ama dediğim gibi kablosuz olması beni çok cezbetti indirim de olunca aldım tekrar görüşünüz için tşk ederim..
    Unutmadan Türkçe bixby gelirse telefon ve kulaklık tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 6 Mart 2018; 11:8:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar interneti kapattigim halde 4g yazisi hic gitmiyor bazen h+ oluyor bazen e oluyor internet acik degil nedeni nedir yoksa ithal olmasindan dolayi surekli yaziyor mu orada ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Herhangi bir fotoğraf indirince galeride indirilenler klasörü oluşması gerek. O klasörde görmüyor musunuz?

.Jpeg_large olarak yani biçimsiz olarak kayıt ettiği için görünmüyor. es file manager ile isim değiştirerek sondaki _large kısmını silince otomatik olarak resme dönüştü zaten. kendi içindeki dosya editör buna izin vermiyordu nedense.
    benim anlamadığım neden direkt olarak jpeg olarak kaydetmiyor.

Farklı bir siteden ya da jpeg formatında olmayan dosyaları mı indiriyorsunuz? Kaydederken bu şekilde uyarı çıkmıyor mu ?

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

yok bende bu şekilde sormuyor.
    resim üzerine basılı tutup resmi indir diyorum. o şekilde indiriyor. chrome browser kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar bir hata daha yakaladım galiba ekran kendiliğinden kapandıktan sonra hemen güç tuşuna basıp ekranı açmak isterseniz şifre falan sormadan direk ana menüye giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

arkadaşlar bir hata daha yakaladım galiba ekran kendiliğinden kapandıktan sonra hemen güç tuşuna basıp ekranı açmak isterseniz şifre falan sormadan direk ana menüye giriyor

o ayarlanabiliyor bildiğim kadarı ile. bir hata değil. yani ekran kapandıktan sonra 10 sn sonra kilitle 20 sn sonra kilitle yada hemen aç gibi. kilit ekranı ayarlarına bir bakın.

• quote:

arkadaşlar bir hata daha yakaladım galiba ekran kendiliğinden kapandıktan sonra hemen güç tuşuna basıp ekranı açmak isterseniz şifre falan sormadan direk ana menüye giriyor

O hata değil, ayarlardan anlık kilitleme yapabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Amerikan U ve U1 varyantli yani Snapdragon 835 li Note8 lere Android 8 resmi stabil olani sizdirildi.

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-note8-android-oreo-update/

Operatorlere yollanacak olan OTA dosyasidir.

Exynos herzamanki gibi gec almakta :/

benim tavsiyem ,telefonundan memnun olan bu güncellemeden uzak dursun. benim bildiğim samsung ne yapar eder bu cihazın stabilitesini güncellemeyle bozar

Ben de güncelleme yapmayı düşünmüyorum telefona. 30 yaşındayım daha güncelleme ile iyileşen cihaz görmedim desem yeridir. Gear S3'ün güncellemesini yapmıyordum aylardır, sonunda format atınca güncelleyeyim bari dedim şeytana uydum ve hemen pişman oldum. Güzelim saat teklemeye başladı. Bildirimler geç geliyor, bazen iki kez geliyor bazen hiç gelmiyor. Ekranda anlık takılmalar oluyor. Keşke güncellemeseymişim.

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda var ekran kapandıktan sonra kilitle seçeneği.Neden hata aramakla meşgulsünüz? 10 numara telefon, tadını çıkarın 😊

Smartlock tan ayar yapılıyor. Eğer aktif ederseniz telefon hareketlerinizi takip ediyor. Cebinize koyduğunuzu anlarsa kilitliyor. Masaya bırakırsanız tekrar kullanırsınız diye açık bırakıyor.

• Nén-El kullanıcısına yanıt
    hata aramıyorum ki cihazımda bir sıkıntı mı var diye yazmak istedim sadece.cihazdan memnunum genelde boyutuna alışamadım sadece bir de bazı iphone alışkınlıklarını arıyorum o kadar

• telefona nerden müzik indirebilirim kaliteli arkadaşlar ?

• Chromeda da denedim uyarı vermiyor fakat yine jpeg olarak indiriyor ve galeride indirilenler klasöründe görünüyor. Sizin ayarlarda bir gariplik var...

• quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

Hollanda toplamda 7. güncellemeyi aldı sizinki 8 galiba.

@ege_NL ben snapdragon değilde aslında sendeki cihazı çift hat diye almayı düşündüm ama Türkşiye de kolay bulunmuyor :( vede donanımsal radyoyu özellikle tercih ettim. Exynox olmasını istemem Türkiye deki samsungun bu işlemciyle gelmesi idi, ama nasip SD835 li çift hatlı almak oldu. Genelde menunum. Benim için fazlası var eksiği yok. Hatta aktif poweruser olmadığımdan bana samsung j7 çift hatlı ver o bile işimi görür :P ama ameliyat sonrası baş dönmesi vs ile düşüp telefon cennetine gidince :P maalesef telefon almak gerekince kalemli ve yüksekmiyopi sebebli büyükekran deyince note8 tercih ettim. Aldığım zamanlarda 3500TL civarıylen günün fırsatıyla sPttAvm den 3199 TL ye aldım ki şu anda 3050-3070 TL civarına alanlar var. Fiyat göreceli diye aldık ve olay bitti düşüncesindeyim. Olurda ekonomik zorluklar artarsa zaten kardeşim, eşdost vs alıvcısı çıkarsa satarım ( zaten satılması sıkıntısız şu ara) poweruser sınıfında olmadığımdan A101 den Xiaomi Redmi 5A cep telefonu alarak idare ederim. Tabi note8 kamerası , kalemi vs eksikliklerine razı olarak.

şimdi konuya dönersem

güncelleme sayısı adeti vs den daha çok inşanumarasına bakıyorum ben. yani BRA1 , BRB2 vs en yenisinden ziyade kodun en son olmasıyla ülkeden , işlemciden bağımsız kendimce yenisini anlamaya çalışıyorum diyeyim.

benim N9500 SnapDragon 835 duos ithalatçi garantili için takip yerim :
    http://doc.samsungmobile.com/SM-N9500/TGY/doc.html
    sağ üsten dili ENG yapıp bakıyorum.

senin cihazın kodu ile sende bakabilirsin. hatta inan cihazdan update kontrol etmeden arada bakıp rastladığımda oldu yeni güncellemeye kabaca bakıyorum neler hetirmişl diyerek ve güncelliyorum aslında bekleyip sorun varmı yokmu yazanlardan sonra güncelleme yapmak daha mantıklı gelsede acele ediyorum sanırım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

gittigidiyor yine kampanya yapmış ihtiyacı olan kaçırmasın

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276

Hocam ben kendim siteye girip ithalatçı garantili diye filtrelediğimde bulamıyorum bu ilanı. Siz nasıl buldunuz? Tıklayınca açılıyor ama kendim bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn87

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

gittigidiyor yine kampanya yapmış ihtiyacı olan kaçırmasın

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276

Hocam ben kendim siteye girip ithalatçı garantili diye filtrelediğimde bulamıyorum bu ilanı. Siz nasıl buldunuz? Tıklayınca açılıyor ama kendim bulamıyorum

Sitenin ana sayfasında SEÇİLİ TELEFONLARDA İNDİRİM diye dev bir ilan var :) Oraya tıklarsanız, linkteki ürün de listeleniyor...

• quote:

telefona nerden müzik indirebilirim kaliteli arkadaşlar ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=tm.alashow.datmusic

Sürekli 4G yada H+ yazıyor. Yani Bende de aynı sıkıntı var. İthalatçı çift hatlı modeli.yaklaşık 2 haftadır var bu sıkıntı. Ve can sıkıyor i. İnternet var mı yok mu anlaşılmıyor. Sanırım pil tüketimini optimize et dedikten sonra oldu sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodfish83

Sürekli 4G yada H+ yazıyor. Yani Bende de aynı sıkıntı var. İthalatçı çift hatlı modeli.yaklaşık 2 haftadır var bu sıkıntı. Ve can sıkıyor i. İnternet var mı yok mu anlaşılmıyor. Sanırım pil tüketimini optimize et dedikten sonra oldu sanki.

bende de sürekli yazıyor kapatıp açmama rağmen yinede gitmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

telefona nerden müzik indirebilirim kaliteli arkadaşlar ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=tm.alashow.datmusic

ücretsiz tercihimdir :)

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.