Şimdi Ara

#EvdeKal SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Haziran guncellemesi bazi Avrupa ulkelerine yayinlanmistir

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
26.500
Cevap
267
Favori
1.447.270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> #EvdeKal SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Haziran guncellemesi bazi Avrupa ulkelerine yayinlanmistir
Giriş
    3 Mesaj
    merhaba arkadaşlar, note 8 i yeni aldım ama ön kamerası leş, aslında iyi ama ışık otomatik olarak kendini açması selfielerde kötü çıkıyor.özellikle akşamları bir mekanda çekerken puslu bir havadaymış görüntüsü veriyor.aslında selfie çekerken ekrana dokundurduktan sonra ışık ayarı çıkıyor en kısığını yapıyorum ama eski haline geri geliyor. umarım anlatabilmişimdir.en kısık ayarı gayet iyi gerçek görüntüyü yansıtıyor. birde ön kameranız da donma gibi oluyor mu hani oyun oynarken fps in düşüktür donma hissi verir onun gibi.

Samsung note 8 e oreo güncellemesini geç verecek ki, millet Galaxy 9 a geçsin.

Her amiral gemisine ek yazılımsal özellik koyuyor, ancak bir önceki nesil nasıl bir işlemci varsa desteklemiyor. Ama bir yıl önce dünyanın en iyi telefonuydu. Şimdi note 8 in pabucu daha atılır.

Samsung almayı note 8 ile ilk defa düşünen ben vazgeçtim.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6038 Mesaj

lef kılıfı ekrandakini yazılarımı yansıtıyor yoksa kendi led ekranımı var üstünde bilginiz varmı?
    |
    |
    szryldrm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şuan bende Pixel XL ve Pixel XL 2 var ön kamerası net çekiyor loş veya aksam olması hiç fark etmiyor.

Samsung ta ise sattığım Note 5 ile mevcut Note8 cihazlarımda ön kameraları çamur gibi veya hafiften sulu boyalı veya detayların düşük olmasından şikayetçiyim.

Samsung yıllardır beceremedi gitti aynı sorun kısa süre kullandığım Note7de de vardı.

Birçok uzman detaylı incelemeler de Note8 ön kamerası sulu boya gibi çektiği belirlenmiştir.

Hatta Note8 ön kamerası s8 lerdeki ile birebir aynısıdır tek farkı firmware i güncel olması yani yazılımsal optimizasyonlar yapılmış.

S9 ön kamerası da çamur veya sulu boya gibi çekmekte detaylar kaybolmuştur.

Birileri o cihazların yazılımsal olgunlaşmadigini ifade edebilir lakin eski amiral cihazları da aynı eskimiş S serisi kamera sensörü kullanması bile kendi başına kanıttır Samsung un donanım seçme politikaları hakkında...

Yol iyidir diyenler başka markaların başarılı ön kamera çektiklerinden bihaber ler kendi gözleri ile görmedikleri için...

Samsung ta ön kamerası çok başarılı değildir :(

|
    |
    alikemalgg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birseyde tarafsan dogrulara, tarafsizsan gerceklere bakarsin
    https://terrapower.com/

• Çavuş
    72 Mesaj
    Sizlere bir sorum olacak. Malumunuz S9 gelecek ve yenilikçi bir telefon olacak. Samsung'dan eskisi ver yenisi al ile Note 8'imi versem tabi geri alırken kaç para değer biçiyorlar onu da bilmiyorum ama S9 alsam mantıklı olur mu sizce? Hem verilen saati de hiç kullanmadan satarsam kafa kafaya gelecek gibime geliyor. Sizlerinde düşüncelerini almak isterim.

Baseus Ultra Thin Kılıf kullanıyorum dediğiniz gibi kılıf yok hissi veriyor.Sadece çizilmelere karşı koruyan bir kılıf. Aliexpress ten daha uyguna alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/kilifshop-samsung-galaxy-note-8-baseus-ultra-thin-kilif-p-HBV000008P4Y9
    |
    |
    Bumpuss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bertuğdoğan

Sizlere bir sorum olacak. Malumunuz S9 gelecek ve yenilikçi bir telefon olacak. Samsung'dan eskisi ver yenisi al ile Note 8'imi versem tabi geri alırken kaç para değer biçiyorlar onu da bilmiyorum ama S9 alsam mantıklı olur mu sizce? Hem verilen saati de hiç kullanmadan satarsam kafa kafaya gelecek gibime geliyor. Sizlerinde düşüncelerini almak isterim.

Note 8 Cihazınızı Maximum 2600 TL + 400 TL hediye çeki karşılığında Samsung kabul ediyor.400 TL çeki ise başka ürün alışverişinde kullanabiliyorsunuz.
    Samsung web sitesinde s9 u sepete ekleyip ordan tüm modellerin geri alım değerlerini kontrol edebilirsiniz.
    Note 8 bedavaya gitmiş olacak...

https://shop.samsung.com/tr/common/buybackform

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 27 Şubat 2018; 10:4:26 >

• Yüzbaşı
    536 Mesaj

Demek istediğinizi anladım. Sorumu şöyle sorayım o zaman. Youtube daki videolar genel olarak bu uzay ekranla uyumlu mu. Eğer öyleyse sorun yok zaten. Değilse uyumlu hale getirilene kadar beklememiz mi gerekecek.Ya da yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi parmak hareketi ile mi sorunu çözeceğiz. Size de cevap veren diğer arkadaşımıza da teşekkür ediyorum bu arada.

|
    |
    HazretiSamiDayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hslk

Demek istediğinizi anladım. Sorumu şöyle sorayım o zaman. Youtube daki videolar genel olarak bu uzay ekranla uyumlu mu. Eğer öyleyse sorun yok zaten. Değilse uyumlu hale getirilene kadar beklememiz mi gerekecek.Ya da yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi parmak hareketi ile mi sorunu çözeceğiz. Size de cevap veren diğer arkadaşımıza da teşekkür ediyorum bu arada.

Youtube videolarında rahatsızlık vermiyor ben hiç yakınlaştırıp tam ekran yapm gereği duymadım zira 2 milim kadar bir boşluk oluyor ama ekranın siyahi mükemmel olduğundan hiç göze batmıyor

|
    |
    Kılıfı kullanıyorum oldum olası sevmem şu kılıfları. Zaten note 8 e ince diye bu kadar para verdim kılıf kalınlaştırıyor sevmiyorum. Ama arka tarafa masaya koyduğumda çizilmemesi için şık bi jelatin arıyorum var mı kullanan?

>> - Anesthesia` - <<
  • Yarbay
    7804 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

lef kılıfı ekrandakini yazılarımı yansıtıyor yoksa kendi led ekranımı var üstünde bilginiz varmı?

ben ve eşim led view kullanıyoruz kendi ekranı var

|
    |

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Kılıfı kullanıyorum oldum olası sevmem şu kılıfları. Zaten note 8 e ince diye bu kadar para verdim kılıf kalınlaştırıyor sevmiyorum. Ama arka tarafa masaya koyduğumda çizilmemesi için şık bi jelatin arıyorum var mı kullanan?

Vrurc Ekran Koruyucu Samsung Galaxy Not 8 Için Ön ve Arka Tam Kapak PET Telefon Film Guard (2 Adet/paket) (değil Temperli Cam)

http://s.aliexpress.com/v26vAjqA?fromSns

(from AliExpress Android)

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcbk -- 27 Şubat 2018; 11:56:41 >
    Arkadaşlar merhaba daha cihazı almadan hepsibuardadan indirimden spigenin yeni çıkan vam ekran koruyucunu aldım 57 tl kargo şimdi geldi telefonda perşembe günü gelicek alıp kullanan varmı memnunmu acaba yoksa direk iade edicem daha önce bundan 1 hafta önce sanki bı arkadas aldı diye hatırlıyorum

Orijinalden alıntı: mrtcbk

quote:

Vrurc Ekran Koruyucu Samsung Galaxy Not 8 Için Ön ve Arka Tam Kapak PET Telefon Film Guard (2 Adet/paket) (değil Temperli Cam)

Saygılar...

Sadece arkayı kullanıcam telefonu kalınlaştırmaz dimi bu?

>> - Anesthesia` - <<

• Yüzbaşı
    706 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

quote:

Saygılar...

Sadece arkayı kullanıcam telefonu kalınlaştırmaz dimi bu?

Yok hocam.. milimin onda biri kadar birşey..sadece çizilmelere karşı.

Saygılar...

• Teğmen
    236 Mesaj
    arkadaşlar spigen marka cam ekran koruyucu alıpta kullanan varmı ??

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: bertuğdoğan

nesi daha yenilikci olacak mesela? son derece anlamsiz bir takas yapmis olursun. hem maddi olarak zarar edersin hem de bir arpa boyu yol farkeder sadece senin dedigine istinaden. ayrica kalem gibi bir arti da var note 8'de.
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Yarbay
    3445 Mesaj

Teşekkür ederim

|
    |
    mrtcbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

>> - Anesthesia` - <<
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.