Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz Hollanda hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ege_NL kullanıcısına yanıt
    Hepsine es zamanli ver gitsin habire bunu mu kontrol edicez yurtdisi alsaydim keske radyo da vardi islemcide iyi. Tr hep geri itelenmis

• enomania E kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ki exynos avrupa olduğu için radyo yok. S6 edge+ Hollandaya hep geç güncelleme gelirdi Note8 de artık erken geliyor. Keşke bütün cihazlara aynı anda verseler.

• sercanfx S kullanıcısına yanıt
    Bende bundan muzdaribim ve hala bulamadim galiba dusmuyo ekrana 😁

• ege_NL kullanıcısına yanıt
    Benimki snaodragon o güncelleme geleli nerdeyse 1 ay oluyor.Artık oreo zamanı.Rezillik piyasada oreo almayan kalmadı.Artık 8.1 'ler dağıtıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Benimki snaodragon o güncelleme geleli nerdeyse 1 ay oluyor.Artık oreo zamanı.Rezillik piyasada oreo almayan kalmadı.Artık 8.1 'ler dağıtıldı.

Merhaba cihazınızın arkasında Samsung marka logosu haricinde birşey yazıyor mu... model kodu vesaire....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Merhaba,

yeni bir telefon almaya çalışıyorum, açıkcası s9+ kafamı karıştırsa da,

note 8, s8+ ve iphone 8+ arasında kararsız kalıyorum. SPen çok öncelikli değil, sizce S9+ mı Note 8 mi?

benimn için IOS tarzı bildirimler çok önemli, eskiden Samsung kullandım ne yaptıysam bildirimle ana ekrana düşüp ekran ışığını yakmıyordu. sadece uyarı ışığı yanıyordu, LG de kullandım.

Iphone da şu anda bildiğiniz üzere , gelen mesajın içeriğini kapatmak dahil ( örnek Whatsup, sms ) her türlü versiyonu yapabiliyorsunuz ve bildirimler anlık düşüyor.

Samsung / Android 'de son durum hakkında sizden bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler

Bildirim geldiğinde ekran uyandırılmıyor Note 8 de. Bildirim ışığı yanıp sönüyor, bildirim uyarı(titreşim - ses nasıl isterseniz) veriyor.

IOS tarzı bildirimleri arayan ilk sizi görüyorum Hangi bildirimin ne zaman geldiği, nereden geldiği belli değil, gruplama yok, dağınık halde süzülüyolar. Onun yerine Note 8 de Always on Display'i açarsınız, her an ekran üzerinde hangi uygulamadan bildirim varsa görürsünüz. Ekranın yanmasına, cihazın uyanmasına da gerek kalmaz. Kilidi açar gruplanmış bildirimlerden hangisi işinize yarıyorsa ona gidersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Merhaba,

yeni bir telefon almaya çalışıyorum, açıkcası s9+ kafamı karıştırsa da,

note 8, s8+ ve iphone 8+ arasında kararsız kalıyorum. SPen çok öncelikli değil, sizce S9+ mı Note 8 mi?

benimn için IOS tarzı bildirimler çok önemli, eskiden Samsung kullandım ne yaptıysam bildirimle ana ekrana düşüp ekran ışığını yakmıyordu. sadece uyarı ışığı yanıyordu, LG de kullandım.

Iphone da şu anda bildiğiniz üzere , gelen mesajın içeriğini kapatmak dahil ( örnek Whatsup, sms ) her türlü versiyonu yapabiliyorsunuz ve bildirimler anlık düşüyor.

Samsung / Android 'de son durum hakkında sizden bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler

Bildirim geldiğinde ekran uyandırılmıyor Note 8 de. Bildirim ışığı yanıp sönüyor, bildirim uyarı(titreşim - ses nasıl isterseniz) veriyor.

IOS tarzı bildirimleri arayan ilk sizi görüyorum Hangi bildirimin ne zaman geldiği, nereden geldiği belli değil, gruplama yok, dağınık halde süzülüyolar. Onun yerine Note 8 de Always on Display'i açarsınız, her an ekran üzerinde hangi uygulamadan bildirim varsa görürsünüz. Ekranın yanmasına, cihazın uyanmasına da gerek kalmaz. Kilidi açar gruplanmış bildirimlerden hangisi işinize yarıyorsa ona gidersiniz.

Aynen valla. iphone 6s kullanırken bende beğenmiyordum ios bildirimlerini... Hatta ioscuların birçoğu da sevmez bu durumu... Bence note 8 deki bildirimler çok kullanışlı... tabi şu da var zevkler ve renkler tartışılmaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Hiçbirşey yazmıyor sadece üstte ufak bir qualcom 4g etiketi var.
  • İnternetten aldığım note 8 böyle geldi normal mi iade mi yollamalıyım

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hiçbirşey yazmıyor sadece üstte ufak bir qualcom 4g etiketi var.

Hımm. Arka kapakta Samsung yazıyor değil mi? İthalat ürünleri bu şekilde oluyor demekki... Benimkinde de SAMSUNG yazıyor ve yine arkada alta doğru SM-N9500 Made in Korea BY SAMSUNG yazıyor... Nerden ithal edildiğine göre değişiyor demekki... Dün youtube de denk geldim, farklı farklı ibareler yazıyor :) biraz ilginç geldi de o yüzden sorayım dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan1000

İnternetten aldığım note 8 böyle geldi normal mi iade mi yollamalıyım

Etiketi biraz kaldırıp kurulum ekranına bakın, korece veya çince mi açılıyor... Yandaki şeffaf etiketleri inceleyin, arka kapaktaki şeffaf etikette kabarcık var mı? Aksesuarların hepsi ama hepsinde koruyucu şeffaf jelatin olmalı... Güvenlik BANTINI siz mi kestiniz... Bazen ekran jelatini böyle olabiliyor... Kullanılmış ürün algısı oluşmadıysa iadeye gerek yok bence.

Korece yazıyor kullanılmamış ilk defa ben açtım ama solda ve sağda gözüken ışıklar gün ışığında belli değil ama ev ortamında gözüne çarpıyor insanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan1000 -- 5 Mart 2018; 12:5:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan1000

Korece yazıyor kullanılmamış ilk defa ben açtım ama solda ve sağda gözüken ışıklar gün ışığında belli değil ama ev ortamında gözüne çarpıyor insanın

Milyonlarca üretiliyor bu cihazlar, epey de hızlı üretiliyor... İlk siz açtınız ise sim kart takmadan test ekranına gelin, sensörleri ve donanımları test edin, kasa da kozmetik sorun yok ise neden iade edesiniz ki... Arka kapakta SAMSUNG marka logosu dışında yazan bir şey var mı başka... Lazer baskı var mı model no vb gibi ...
    Made in korea by samsung yazısı var

• Benim cihazımda da aynı ibare mevcut... Ekran etiketine takılma... Güvenlik etiketini ilk sen kestiysen sorun yok demektir... Fabrikasyon hatalara karşı 14 gün içinde iade hakkın zaten saklı durumda...Şebeke üzerinden Görüntülü görüşme ve volteyi açmayı anlatabilirim istersen... *#0*# ile tüm donanımı test et ondan sonra sim kart tak bence...
    Hocam volteyi açmayıanlatırsanız sevinirim cidden

Samsung tabiki yazıyor.

• Garanti takıntısı olmayan bence kesinlikle ithalatçı almalı birde root ve rom işine girmeyecekse.Şarjı net exynosdan fazla gidiyor test edildi onaylandı.Arkadaşdada var ordan biliyorum nerdeyse aynı kullanım şartlarında yüzde5 fark var rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

Hocam benim ki exynos avrupa olduğu için radyo yok. S6 edge+ Hollandaya hep geç güncelleme gelirdi Note8 de artık erken geliyor. Keşke bütün cihazlara aynı anda verseler.

bizdeki N9500 lerden daha eski bir güncelleme almışsınız gibi geldi bana, TR geride ama Hollandada çok geride bizdekilere göre yanılmıyorsam.
    N9500ZHU2 BRB1 bizdekinin sonu bu şekilde sizdeki daha BRA2 sanırım. biz o güncellemeyi ocak ayı sonunda almıştık.

Galaxy Note8 (SM-N9500)
    Build Number : N9500ZHU2BRB1
    Android version : Nougat(Android 7.1.1)
    Release Date : 2018-02-08
    - Other bug fixes
    ㆍFixed an application force closed issue with specific SIM card inserted.
    - Improved performance
    ㆍPerformance of media scanner improves.
    - The latest Android security patch has been applied.
    ㆍDevice security has been further enhanced.
    Build Number : N9500ZHU2BRA2
    Release Date : 2018-01-25
    - Other bug fixes
    ㆍFixed an issue that the Camera Live Foucs function does not run on some device.
    Build Number : N9500ZHU2BQL1
    Release Date : 2018-01-03
    - A guide pop-up appears when some compatibility problems occur.
    - Other bug fixes
    ㆍFixed an issue that of forcibly terminating when executing the menu with the contact application.
    Build Number : N9500ZHU2BQK4
    Release Date : 2017-12-08
    Build Number : N9500ZHU2BQK1
    Release Date : 2017-11-21
    - Improved performance
    ㆍCamera/Gallery application The related functions of Live Focus have been improved.
    Build Number : N9500ZHU1AQJ1
    Release Date : 2017-10-18
    - Improved performance
    ㆍThe Success rate of face recognition improved.
    ㆍThe stability of the fingerprint recognition function improves in the state of Dual messenger.
    ㆍThe stability of automatic brightness operation improved.
    - Added new feature
    ㆍAdded Bixby Vision Shopping function.
    - Other bug fixes
    ㆍFixed an issue that the Air Command function does not intermittently work is solved.
    Build Number : N9500ZHU1AQI9
    Release Date : 2017-09-28
    - Other bug fixes
    ㆍFixed an issue that Line app's camera function does not work.

• 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.