Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende acilmiyor ama kontorlu oldugu icin mi acaba yoksa oparatoru aramam gerekli acmam icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Birkaç yöntem bar hepsini denedim açılmıyor. Şebeke desteklemiyor olabilir deniyor vs vs. Çok önemli bir şey değil çünkü daha genel olarak çok kullanılan yani yaygın bir şey değil. HD ses veya görüntülü arama için bir sürü uygulama var. Uğraşmaya değer görmüyorum.
  • zbahadir Z kullanıcısına yanıt
    benimki kontorlu o yuzden olmuyormus zaten prk gereklide gormuyorum ses kalitesini bana yeterli geldi zaten

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

buda ikinci sarj 20 dakika wifi digeri full 4g bence cok cok iyi 😍

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

buda ikinci sarj 20 dakika wifi digeri full 4g bence cok cok iyi &#128525;

Sizde Ad guard kullanıyorsunuz... Bayılıyorum bu programa... her cihazımda var... Bu yüzden reklam, açılır pencere ıvır zıvır görmüyorum. Bence işlemciye yük binmediği için şarj çok iyi gidiyor. Bende cihazı sabahtan beri elimden düşürmüyorum batarya bitmiyor gerçekten. Sizin cihazınızın csc kodu Hong kong mu?Benim cihaz Hong Kong... Harika bir rom cıktı Hong Kong :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    merhabalar bende yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum değerler bunun yarısı exynos işlemcili olanı var kapatmam gereken birşeyler mi var aktif olarak kullanıyorum.
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    kodu felan anlamam malezya urunu dedi satici n9500 olandan 😁

• civilianie C kullanıcısına yanıt
    hocam bilmiyorum ki ayar felan yapmadim.parlaklik cok acik degildi bende cunku bana cok geldi parlakligi ortanin altinda bana gayet yeterli geldigi icin oyle kullandim pek bir ayarda yapmadim bana mukemmel geldi diyebilirim 6sden sonra nazar degmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

buda ikinci sarj 20 dakika wifi digeri full 4g bence cok cok iyi &#128525;

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    bencede hocam sarji cok az gidiyo felan yorumlari vardi acikcasi korkuyordum ama simdilik.memnunum ben 😁

• Samsung dex ile oyunları tam ekran yapamıyorum. Youtube da açıyor millet ama nasıl yaptıklarını belirtmemisler. Dex max ile denedim olmadi. Yardımcı olabilecek olan var mı? Herkese iyi günler.

• Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda yok hocam böyle bir durum. Hiç test ettiniz mi bilmiyorum ama kağıt giriyorsa su da girer diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Benim cihazda yok hocam böyle bir durum. Hiç test ettiniz mi bilmiyorum ama kağıt giriyorsa su da girer diye tahmin ediyorum.

Daha önce de yazmıştım, tekrar belirteyim. Kasa ile ekran izolasyonu kıvrımdan sonra başlıyor. Kâğıdın ucunun girmesi mesele değil. Zaten ekran kıvrımından sonra asla daha ileriye gidemez kâğıt. Bu durum sorun değil tamamen tasarım ile ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Daha önce de yazmıştım, tekrar belirteyim. Kasa ile ekran izolasyonu kıvrımdan sonra başlıyor. Kâğıdın ucunun girmesi mesele değil. Zaten ekran kıvrımından sonra asla daha ileriye gidemez kâğıt. Bu durum sorun değil tamamen tasarım ile ilgili

Yorumlarınız için teşekkür ederim lakin genelde anlamda herkesde var ise urağşmak istemiyorum yoksa ilerde sıkıntı yaşamamak için garantiye verecegim lütfen yorumumj gören arkadaşlar kontrol edebilirmi? Sizdede kağıt giriyormu ? Lütfen kagıdın ucundan girdirmeyi deneyin. Saygılar.

• Soyle bir sorunum var.

Google uzerinden resim aratip indirmek istiyorum ama uzerine tiklayip kaydet deyince nereye kaydediyor bilmiyorum. Bazen galeri de gorunuyor bazen gorunmuyor. Kaydedildi diyor ama galeride cikmiyor. Sacmasapan bir sey.

• Galeride indirilenler bölümüne bakın, indirdiğiniz resmin exif tarihine göre sıraladığı için eski tarihli resimleri ilk sırada göremeyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Soyle bir sorunum var.

Google uzerinden resim aratip indirmek istiyorum ama uzerine tiklayip kaydet deyince nereye kaydediyor bilmiyorum. Bazen galeri de gorunuyor bazen gorunmuyor. Kaydedildi diyor ama galeride cikmiyor. Sacmasapan bir sey.

Download klasörü içerisine kaydeder

• Merhabalar. Telefonumdaki tüm resimler kameradaki küçük önizlemede karşıma çıkıyor. Meselâ ekran görüntüsü alsam ya da whatsapp dan gelen resimler kamera uygulamasında sağ alttaki yere geliyor. Ben sadece kamerayla çektiklerimin orada görünmesini isterim. Var mı bunun bir çözümü arkadaşlar?

• Bende 2 gün önce aldım 128 mavi gittigidiyor cepgen den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 6 Mart 2018; 14:13:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: judasthewhite

Galeride indirilenler bölümüne bakın, indirdiğiniz resmin exif tarihine göre sıraladığı için eski tarihli resimleri ilk sırada göremeyebilirsiniz

Bu sekilde dosyalarin icine atmis.

.Jpeg_large

Bu dosyanin ismini degistiremiyorum. _large kismini silsem olacak. Hangi dosya duzenleyici ile duzeltebilirim. Kendi icinde olan dosya adi degistirmiyor.

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.