Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam sipariş verdik biraz önce geldi ..hb den ithalatçı garanti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende pazartesi itibari ile , note8 kullananlar kulübüne dahil olacağım, telefonu Bahreyn'den 299 dinar (3100tl) gibi bir rakama getirttim. Made in Korea.

Şu an kullandığım telefon da note-4 , açıkçası çok inceleme şansı bulamadım , malum avm deki ergen potansiyelinden ötürü çokça sıra beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Ezbere aldım açıkçası. Ama getirttiğim kişi bana Gold yollamış ,mühendislik biriminde çalıştığım için bana gitmez diye dşünüyorum.
    En incesinden , önerebileceğiniz arka kılıf var mıdır? Pahalı olmasına lüzum yok , ayrıca birkaç yerden de kırılmaz cam baktım , yine 70-80 dediler. Bu konuda İstanbulda uygun olan bir yer var mıdır? Zamanında note-4 ü de sirkecide bir yerden ekran yaptırtmıştım. Kırılmadı hiç.
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bende de altın olanı var, alırken ben de bir acaba dedim. Ancak zaman geçtikte çok keyif aldım. İyiki de altın almışım diyorum şimdi.
    Kılıf olarak şu olabilir belki;
    https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Thin-Fit,PR-2984.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Nova launcher varken o hareketler çoktan kullanımımızdan zaten hocam. Hem de çok daha fazlası ve ne atamak istiyorsak o şekilde

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Nova şarj kullanımına etkisi ve performansa etkisi nasıl hocam 0.59 tl bedavadan biraz pahalı kullanışlı ise almayı düşünebilirim.

Hocam kesinlikle olumsuz hiç bir etkisini görmedim şimdiye kadar. Ne pil ne de performans konusunda. Çok iyi optimize edilmiş bir yazılım.

Karıştır karıştır bitmiyor :)

Bir özellik daha paylaşayım. Menülerdeki uygulamaları gizleme imkanı sunuyor. Ben bazı uygulamalar için sadece paylaştığım parmak hareketleri ile kısayol tanımlayıp ekrandan kaldırdım. Derin aramalarda mutlaka bulunur ama meraklı gözlerin önünden kaldırılmış oluyor

Misal telefon, mesajlar veya rehber gibi simgeleri gizleyip sadece dokunma şeklinde kısayol atayarak kullanabilirsiniz.

• Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Nova launcher varken o hareketler çoktan kullanımımızdan zaten hocam. Hem de çok daha fazlası ve ne atamak istiyorsak o şekilde

Hocam Nova Launcher ıcerısınde bu hareketler yıllardır var. Ancak Nova bır Launcher yanı arayuzu komple degıstırmek zorundasınız.

Benım onerdıgım ıse stock arayuz ıle kullanabılecegınız bır uygulama. Ikısı arasında fark var.

Size takıldım zaten hocam :)

• Arkadaşlar telefon geldi n9500 modeli radyo var ..950f yazandan iyi kötü yönü nedir acaba .

• DrMobile kullanıcısına yanıt
    Kılıf olarak >http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-air-skin-0-3-mm-ultra-ince-black-587cs22049-p-HBV000007VZV1

ince düşünüyorsanız kesinlikle bunu öneririm. Kılıfsız halinden daha güzel oluyor bence.

Ekran koruma için de Diamond Protect veya Spigen Nano Liquid kullanabilirsiniz. Kırılmaya karşı olmasa da çizilmelere karşı dayanacağını düşünüyorum. Ekran kullanım keyfinizi etkilememesi için iyi olur.

Şu Nova Launcher'a Samsung hava durumu widget'ı eklemeyi bulabilen varsa gösterirse çok sevinicem ben de. Sırf o widget yüzünden geçmedim Nova'ya Note 8 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 19 Aralık 2017; 16:25:4 >

• ben de açıkladıgımı sanıyorum 4.5 sadece Türkiyede var tarifelerde ve yurt dışındaki 4g hızlarından da daha düşük

dünyada hiçbir yerde konuşulmayan hiç bir tarifede olmayan 4.5 G bizde neden her yerde 4.5 G??? cevabı da Cumhurbaşkanının "4g değil direk 5g ye geçelim" lafı üzerine yapılan yatırımlar yalan our diye uydurulan bir şey 1 günde 4g ler 4.5 g oldu

4g-4.5g muhabbeti TR de satılan tek simli modelin volteyi desteklediği, çünkü 4.5g yi destekliyormuş bizim cihazlar, yurt dışı cihazlar desteklemiyormuş vs.vs. denmesi sonucu çıktı, ben sen söyledin zannettim

diğer arkadaş da voltenin çatır çatır çalıştığını resimle gösterdi 4.5g ayrı bir teknoloji algısı da çöktü

türkiyede ben çok az bir kesimin 4.5g diye nitelendirdiği, 300 mbps aktarım hızına sahip cihazların bile kullanıldığını sanmıyorum

ilk versiyon 4g cihazlarla 4.5 g algısı oluşturuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 19 Aralık 2017; 16:30:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Kılıf olarak >http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-air-skin-0-3-mm-ultra-ince-black-587cs22049-p-HBV000007VZV1

ince düşünüyorsanız kesinlikle bunu öneririm. Kılıfsız halinden daha güzel oluyor bence.

Ekran koruma için de Diamond Protect veya Spigen Nano Liquid kullanabilirsiniz. Kırılmaya karşı olmasa da çizilmelere karşı dayanacağını düşünüyorum. Ekran kullanım keyfinizi etkilememesi için iyi olur.

Şu Nova Launcher'a Samsung hava durumu widget'ı eklemeyi bulabilen varsa gösterirse çok sevinicem ben de. Sırf o widget yüzünden geçmedim Nova'ya Note 8 de.

Arkadaşlar, bu nano koruyucular iyi de, kullanım ömrü dolan bir sıvı koruyucuyu daha görmedik. Yani ömrü dolmaya başladığında, mesela Diamond Protect 18 ay diyor, 15. ayda kabuk gibi mi atacak, ya da soyulacak mı ? bu gibi konular şu an için yanıtsız. Telefonu / ekranı koruyalım derken, ellerimizle zarar vermeyelim sonra ???

• iki modem var qualcom ve exynos modemler hız testlerine de bakmıştım pek de fark yok

ama note 3 n9005 ti bende ve 150 mbps destekliyordu, TR deki note4 ler bile o kadar hızlı değildi, şimdi samsung modemler yakalamış sanırım qualcomu

çift simli modellerin daha kötü olacağını ben de sanmıyorum daha iyi olabilirler ama kötü olmazlar

videoda sanırım qualcom modem var test newyorkta yapılıyor iphone x i ezmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 19 Aralık 2017; 17:6:6 >

• Soyledikleriniz cok karisik geldi. Cihazim n950f turk telekom hattim var ve hb.den aldim yurtici cihazi tek hatli. Nasil aktif hale getirebilirim ? Root mu yapmam gerekli anlayamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: enomania

Soyledikleriniz cok karisik geldi. Cihazim n950f turk telekom hattim var ve hb.den aldim yurtici cihazi tek hatli. Nasil aktif hale getirebilirim ? Root mu yapmam gerekli anlayamadim

https://www.google.fr/search?client=opera&q=turk+telekom+volte+aktif+etme&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

TR cihaz için ek bir işlem yapmanız gerekmiyor.

• Merhaba arkadaşlar en son note 5 kullanıcısı olarak. Tekrardan note 8 furyasına katılmak istiyorum. Telefon kamerası tasarımı beni benden alıyor diyebilirim :) Şu anki cihazım Asus zenfone 3 64gb lık olan modeli. Ama Andorid in kralı note serisi ve diğerleri diyorum. Şimdi kafamı karıştıran bir. Şey var bu s8 kullanıcıları ghost ekran yanığı gibi sorunlarla karşı karşıya kalmışlar. Bu durumda çekingenlik duyuyorum. Yurtdısından ailem Gelecek ve onlara aldıracağım. Bu ekran sorunu kronikmi beni aydınlatır sanız sevinirim

• Son zamanlarda özellikle uçak modundan çıkınca aşırı kasma ve frame atlama yaşıyorum menü geçişleri takılmalı oluyor yaklaşık birkaç dakika devam ediyor bazen ara ara takılma yaşıyorum çok canımı sıkmaya başladı bu durum sıfırlama da yaptım sorun devam ediyor

• kucuker34 kullanıcısına yanıt
    Immersive modu acarsaniz yanmaz hocam

• Yukarda hd+ yaziyor volte yazmasi gerekmiyor mu?

• Böyle bir mod var madem neden fabrika çıkışı yazılıma eklemiyorlar o özelliği

• Klavyenin otomatik düzeltmesini nasıl kapatabiliriz önce yaptım şimdi dil içinde bulamıyorum bi yardım edin arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Hocam ayıplı mal söz konusu olduğunda yasa gereği(6502) tüketicinin 4 seçeneği bulunuyor;

1- iade

2- değişim

3- onarım

4- ayıp oranında ücrette indirim(taraflar anlaşırsa)

İlk 6 ay içerisinde ortaya çıkan arızalar ve kusurlar tüketiciye mâl edilemez ve ayıbın kaynağı ithalatcı ve/veya üretici kabul edilir ve yukarıdaki dört seçenek içinden seçim yapma hakkı tüketiciye aittir, 6 ayın ardından mağduriyetin ne şekilde giderileceğine karar verme hakkı yükleniciye geçer.

Merhaba bugün telefonu servise verdim 1 ayı geçtiği için değişim değil onarım olacağını söylediler benim herhangi bir sıfır cihaz talebinde bulunma şansım var mı?
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.