Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum uygun almak istersen adresi verdim yerinden gidip alabilirsin istanbuldaysan. normalde tek vermiyorlar rica minnet verdiler. şehir dışındaysan en uygunu n11 de var kargo ücretsiz
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/baseus-3d-arc-tempered-samsung-galaxy-note-8-film-ekran-koruyucu-P207381386?renk=siyah&cid=604001&gclid=Cj0KCQiAyNjRBRCpARIsAPDBnn1iE0f_AFyVHbyvqN3RnKzcUOXfhyGJ26iw1ESubbqSnyE00PCEDRQaAiFhEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirhünel1982 -- 17 Aralık 2017; 23:1:29 >

• what_tha kullanıcısına yanıt
    spen gayet güzel çalışıyor ben bi sıkıntı yaşamadım. birde n11 olumsuz yorum yapmışlar ben bir problem yaşamadım . ürünü doğru uygulamakta çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirhünel1982 -- 17 Aralık 2017; 23:4:2 >
  • kadirhünel1982 kullanıcısına yanıt
    Cumartesi günü oradaydım (eminönü zore)fakat beğenmedim açıkçası baseus cam korumasını.

Yeri gelmişken yazayım baseus kablosuz şarj standı aldım. Fansız oluşu beni rahatsız etti ve ısınma durumunu sordum, ısınmıyor dediler aldım. 20 dk şarj ettim %5 kadar şarj etti cihazda dçtelefonda ciddi sınıyor. Koydum kutusuna iade edeceğim.

Baseus 3 amper destekli kablo buldum onu aldım.

Fiyatlar aliexpress e göre yüksek. Acileyeti olmayan ürünleri ae den sipariş etmek daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam arkadaşın telefonu için söylediysen resmi büyüttüm fakat ben farkedemedim.

Benim parlaklık da otomatikte ve çizgi net görünüyor.

Arkadaşta da varsa da benimkiyle arasında bariz fark var.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    aliexpress te 8 dolar baseus arc ben burdan aynı fiyata alabiliyorken 1 ay beklemem açıkçası. birde note 8 gibi telefonu cihazın kendi kablosuz şarj cihazınla kullanmanı tavsiye ederim ben öyle yaptım açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirhünel1982 -- 17 Aralık 2017; 23:19:3 >
  • kadirhünel1982 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kablo gibi acelesi olmayan ürünler için söylemiştim. Ekran koruyucuyu almadığımdan fiyatını da bilmiyorum.

Orijinal şarj almak istiyorum fakat fiyatlar ederinin çok üstünde bence. Bf de hb den 190 tl ye dex almışken pg950 ye 300 tl vermek içimden gelmiyor :)

Durup durup aklıma geliyor :) Tahtakaleden 12 usd ye orijinal note 8 seyehat şarj ve kablosu aldım yedek olarak. Taklit ürünler dex i çalıştırmıyor bu şekilde test edilebilir.

• Bugün ekran süresi rekorumu kırdım sanırım. Paylaşıp şarja takayım.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    bende zorede baktım baseus un kablosuz şarj ürünlerine fakat güvenemedim açıkçası bu kadar para verdiysen telefona orjinal kablosuz şarj almak en mantıklı yolu. ben d&r akmerkezden aldım pg950 orjinal samsung garantili 300 tl
  • Beyler selamlar.

Güncel olarak note5 kullanıcısıyım. Telefonumdan da genel olarak memnunum. Elime bir fırsat geçmesinden dolayı cihazımı upgrade edeceğim. İki alternatif üzerindeyim, birisi note8 digeri ise ip8 plus.

Şimdi gelelim aklımdaki sorulara;

-İlk cihazım note5 için ilk başlarda batarya süresi gayet iyi iken, zaman geçtikten sonra ortalama 6 ay 1 yıl içince batary asüğresi hayli sıkıntı olmaya başladı. Note 8 için batarya süresi ne durumda? Kullanım ve ekran sürelerinden memnun musunuz?

-İkinci sorum ise kamera ile ilgili. Note5 kullanıyorum emsal diye gördüğüm ip6splus cihazında kameranın çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.BElki benim kamera ayarlarında bir sıkıntı var artık bilemiyorum tabi.

Kısacası kamera konusunda cihazdan memnun musunuz? İp8 plus kullanan yada deneyen varsa iki cihaz arasnda kamera olarak hangisi daha iyidir.

Son olarak note5 den farklı olarak note8 e gelen ekstra bir özellik yenilik var mıdır?

Teşekkürler.

• Işık sızmasından dolayı 20 günlük cihazı Vatan'dan değiştirebilir miyim?Sol tarafta boylu boyunca var,sağ tarafta nispeten daha az.Bu sebepten Vatan'dan değişim yaptıran oldu mu?Değişim süresinin 1 ay olduğunu biliyorum,doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirhünel1982

spen gayet güzel çalışıyor ben bi sıkıntı yaşamadım. birde n11 olumsuz yorum yapmışlar ben bir problem yaşamadım . ürünü doğru uygulamakta çok önemli.

yorumunuza güvenip aliexpressten sipariş ettim 2 tane teşekkürler.
  • what_tha kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Benim cihazda kesinlikle yok hocam.

O cihazda da var. Kalın ile çizdiğim yerde bariz diğer çizdiğim kısımların hizasında ise hafif belirgin şekilde görülüyor. Parlaklık da sonda değil gibi. Sona alınırsa tamamı net şekilde görülebilir.

Ekleme: Tekrar bakınca farkettim ki sağ tarafında da ortaya yakın bir yerde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 18 Aralık 2017; 0:32:59 >

• Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Spigen Liquid Air kullanıyorum. Kaba durmuyor. Spigen Neo Flex ekran filmi ilende uyumlu. Yanlardan atma falan olmuyor.

• Bu ekran ışık vs muhabbeti gerçekten gereksiz bi konu çünkü bütün note8 lerde mevcut bir durum ben kontrol ettim karanlıkta lşlk sızması gibi duruyor ama gerçekte kesinlikle alakası yok. Korkmayın ız ve adınız gibi emin olun ki tüm cihazlar bu şekilde ben böyle olmayanını görmedim.

Ayrıca samsung members üzerindende sordum ekran yapısıyla alakası olduğunu söylediler ki bence haklılarda keşke ekranın lasaya birleşliği kısmı ışığı iletmeyecek şekilde tasarlasalarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix22 -- 18 Aralık 2017; 0:16:58 >
  • fbrkfbrk F kullanıcısına yanıt
    Normal clear view olandan almıştım ama kutudan mat çıktı. Şu an o var. İnceleme videosu aşağıda. Sitelerinden ulaşıp yanlış geldiğini söyleyince şimdi olması gerekeni tekrar yolladılar. Gelince onun da videosunu çekeceğim. Bunun hissiyatı, duruşu vs çok güzel ama mat koruyucuların hazin sonları olan kumlanma olmasa mükemmel olacak.

• matrix22 kullanıcısına yanıt
    Hay ağzınıza sağlık. Hiçbir problemi olmayan ve tamamen edge ekranın yapısıyla alakalı olan şu durumu hâlâ daha problemmiş gibi lanse etmek ilginç...

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Yine avantaji pek yok cunku Franchising sistemi sebebiyle fabrika hatasi dahi olsa veya 30 gun veya 6 aylik surede olusacak arizalarda paralel ithalatlilar gibi calismakta.

Bazen bu teknik servislere derim ki size maliyeti yok cihaz bedeli parca temini filan Kore deki Samsung karsiliyor diyorum hayor dyemiyorlar onun yerine yok onun onarim bedeli su kadar filan diye ifade ederler . Yetkili resmi teknik servis calisani aynen boyle ifadeler kullaniyor...

Musteri memnuniyeti filan bunu kullandirmaya hic yanasmazlar.

Unutmayin tum maliyetler reklam vs dahil odedigimizpara ile zaten 2 tane ayni urun alinarak hesaplanmistir...

haklisin aslinda turkiyedeki satis gorevlileri teknik servislerin falan ( kvk gibi buyuk firmalar )calisanlari sanki kendi ceplerinden cikacakmis gibi davraniyorlar

ulan sana girip cikan yok yapman gereken yasalar cercevesinde bu ama ipleyen yok

• Işık sızması sorunu ile ilgili derli toplu bilgi isteyenler için kaynak;
    http://yesilcin.com/galaxy-note-8-kavisli-kenarlardan-k-szmas-sorunu-t37362.0.html

Çok rahatsız olanlar iade edip başka modele yönelsinler bence çünkü hemen her cihazda mevcut bu sorun. Değişim yada tamirden sonra da aynı sorunla karşılaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Normal clear view olandan almıştım ama kutudan mat çıktı. Şu an o var. İnceleme videosu aşağıda. Sitelerinden ulaşıp yanlış geldiğini söyleyince şimdi olması gerekeni tekrar yolladılar. Gelince onun da videosunu çekeceğim. Bunun hissiyatı, duruşu vs çok güzel ama mat koruyucuların hazin sonları olan kumlanma olmasa mükemmel olacak.

masasinin ustune klavyesinin altina koydugu siyah sey nedir tam olarak

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.