Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam klavye açıldığında o bölüm geri gitmek için sola doğru ok değil, klavyeyi kapatacak şekilde aşağı ok şeklinde açılıyor.

Sadece geri tuşu kötü durur diye diğerlerini de yanına eklemişler sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araştırdım klavye olayı cihazın CSC ülke koduyla ilişkiliymiş. Root edilirse bu CSC dosyası üzerinde değişiklik yapılabiliyor ama hiç uğraşamicam :)

klavyeye Türkçe yanına İngilizce ekledim. İngilizce klavyeyi elle yazma modunda ayarladım. Dünya simgesine basınca doğrudan el yazısı cıkıyor. tekrar dünya simgesine basınca Türkçe oluyor el yazısı modu. Yani dünya simgesine çift tık yapınca her uygulamada el yazısına geçiliyor. Sorun çözüldü diyebilirim :)
  • Arkadaşlar note 8 için en mantıklı cam filmi ni nereden alabilirim acaba ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Kılıf konusunda bi türlü karar veremedim. Alcantara çok iyi görünüyor ama o da biraz fazla pahalı 100-110 liraya kadar telefonu kabalaştırmayacak ne alınır?

Alcantara vardi bende 1 haftalik. 100 tlye sattim. Keske once denk getirseydiniz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkankuk

işaretli yeri seç !!!

Tamam. Deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Hocam klavye açıldığında o bölüm geri gitmek için sola doğru ok değil, klavyeyi kapatacak şekilde aşağı ok şeklinde açılıyor.

Sadece geri tuşu kötü durur diye diğerlerini de yanına eklemişler sanırım

Hocam ben o bölümü istemiyorum işte yazarken kaybolsun istiyorum aşağı tuşa basınca klavye gidiyo

• arkadaşlar herkes ekran koruyucu sorup duruyor önceki sayfalarda yazdım yine yazıyorum baseus 3d arc kullanıyorum mükemmel uyum sağlıyor kameraları sensörleri ekranı full kaplıyor dokunmatikte sıkıntı yok şiddetle tavsiye ederim . n11 de var 60tl eminönü de toptancılar var derseniz gidip yerinde bulur alırım 30tl civarında bulabilirisiniz

not :eminönü 3 kapılı selamet han zore aksesuarda da var toptancılar tek vermiyolar fakat şansınızı deneyin yada internetten alın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirhünel1982 -- 17 Aralık 2017; 21:56:22 >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bende ayarladım ve işe yaradı gerçekten ama bir sorum daha olacak yazılar çok kalın oluyor yazarken.

• Telefonu alalı 2 gün oldu, kısmet :)
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Bu çok yararlı bir bilgi oldu, arşiv olarak kullandığım SD karta direkt olarak kopyaladım, SD kart galeriden tamamen çıktı, teşekkürler.

• Hongkong cihazlarında spen düğmesi kalp işareti sanırım yanılıyor da olabilirim. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirhünel1982

arkadaşlar herkes ekran koruyucu sorup duruyor önceki sayfalarda yazdım yine yazıyorum baseus 3d arc kullanıyorum mükemmel uyum sağlıyor kameraları sensörleri ekranı full kaplıyor dokunmatikte sıkıntı yok şiddetle tavsiye ederim . n11 de var 60tl eminönü de toptancılar var derseniz gidip yerinde bulur alırım 30tl civarında bulabilirisiniz

not :eminönü 3 kapılı selamet han zore aksesuarda da var toptancılar tek vermiyolar fakat şansınızı deneyin yada internetten alın .

70 tl fiyati var. Cogu yerde ayni.

https://www.melefoni.com.tr/baseus-3d-arc-note-8-kavisli-ekran-koruyucu-siyah

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar note 8 için en mantıklı cam filmi ni nereden alabilirim acaba ..

Şimdilik en mantıklısı cam değil ama neo flex benzeri pet filmlerden kullanabilirsin. Daha tam uygun cam çıkmadı. Cam takarsan kılıf kullanamazsın. PET film taktırırsan kılıfta sıkıntı yaratmıyor.

Spigen neo flex.diye.bir.ürün varmış ama sağdan soldan açıklık kalıyormış heralde ..başka tavisyeniz varmı acaba ..mümkünse link .teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

arkadaşlar herkes ekran koruyucu sorup duruyor önceki sayfalarda yazdım yine yazıyorum baseus 3d arc kullanıyorum mükemmel uyum sağlıyor kameraları sensörleri ekranı full kaplıyor dokunmatikte sıkıntı yok şiddetle tavsiye ederim . n11 de var 60tl eminönü de toptancılar var derseniz gidip yerinde bulur alırım 30tl civarında bulabilirisiniz

70 tl fiyati var. Cogu yerde ayni.

https://www.melefoni.com.tr/baseus-3d-arc-note-8-kavisli-ekran-koruyucu-siyah

Teşekkürler kardeşime alıcaz ben gidip bahsettiğiniz adrese alıcağım .

• Hayırlı forumlar arkadaşlar güncellemeyi yapmalımıyım sizce teşekkürler şimdiden

• quote:

Spen düzgün çalışıyormu bu koruyucuyla? basınç hassasiyetinde inceden kalına geçmede sorun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

Merhaba herkese. Son çıkan ürünlerden sonra artık iphonedan vazgeçip note 8 almaya karar verdim. Aklımda bir iki soru var yanıt alabilirsem sevinirim;

- Samsung'un kendi satışında, mediamarkt, vatan vb mağzalarda ve hepsiburada.com'da baya fiyat farkları var. Satıcı hepsiburada ve samsung türkiye garantili note 8 4199 TL'ye satılıyor. Bu kadar fiyat farkı nedendir normal mi ? Applede bu kadar fazla fiyat farkı ile karşılaşmıyorum.

- Önerdiğiniz bir case var mı ? Led case ve clear view arasında kaldım ben..

- Samsung Türkiye olası bir light bleeding durumunda nasıl davranıyor ?

- Alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Teşekkürler şimdiden.

hocam aldiktan sonra karanlik ortamda yanlardan bakin issigi fulleyerek yanlardan isik cikiyorsa issik sizmasi vardir telefonun baska problemi yok su an icin kronik olarak

Bu problemde sonradan olusmuyor ilk basta varsa vardir ondada geri degistirebilirsiniz kolaylik ile

Bunun yaninda ekranin onden baktiginiyda ve mesela ekranin ortasinda yuvarlak beyaz bir yuvarlak var ve ekranin kasasinda sadece o beyaz yuvarlagin boyutunda beyaz bir cizgi goruyorsaniz bu isik kirilmasidir isik sizmasi ile alakasi yoktur herhangi bir problem degildir fizigin bir neticesi

bunun yaninda kap olarak alcantaraz adli kabini tavsiye ederim disi kadife gibi led case falan hikaye oyle kapakli sevmiyorsaniz dedigim kabi mutlaka edinin derim onun disinda ucuz olsun ve daha korunakli olsun diyorsaniz ben 12 euroya tough armor aldim spigenin elime aldim kaliteli duruyor daha telefonu iade ettikten sonra tekrar alma firsatim olamadi ondan deneyemedim ama guzel duruyor

Teşekkür ederim cevap için, maalesef kapaklı kılıf seviyorum ama :) yine de alcantraya bakayım. Kadife güzel durabilir.

Peki bu fiyat farklarına ne diyorsun, baya fark var çünkü hepsi de samsung tr garantili.

hocam olabilecek en ucuz samsung turkiye garantiliyi bulun derim capraz ithalatlara bulasmayin bile tuketici hakem heyeti bile kurtaramaz cihazin icine su kacmis diyip geri gonderirler alakasi bile olmayan bir arizadan cok goruldu bunun ornekleri

samsung turkiye garantisinde alsaniz yeterli en ucuz yerden zaten internetten almaniz daha iyi olacaktir 14 gun iade olayi var aldiktan sonra cok titizlikle inceleyin en ufak kilcal cizik olmasin bile bir sorun gordugunuz zaman direk kutusuna koyun ve geri gonderin hepsiburada n11 nereden gonderirseniz artik ardindan iade surecini baslatin

• cellim96 C kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığıyla yapabilirsin hocam. Herhangi bir sıkıntı yok.
  • loses kullanıcısına yanıt
    Yine avantaji pek yok cunku Franchising sistemi sebebiyle fabrika hatasi dahi olsa veya 30 gun veya 6 aylik surede olusacak arizalarda paralel ithalatlilar gibi calismakta.

Bazen bu teknik servislere derim ki size maliyeti yok cihaz bedeli parca temini filan Kore deki Samsung karsiliyor diyorum hayor dyemiyorlar onun yerine yok onun onarim bedeli su kadar filan diye ifade ederler . Yetkili resmi teknik servis calisani aynen boyle ifadeler kullaniyor...

Musteri memnuniyeti filan bunu kullandirmaya hic yanasmazlar.

Unutmayin tum maliyetler reklam vs dahil odedigimizpara ile zaten 2 tane ayni urun alinarak hesaplanmistir...
  • Tdeniz5 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.